USA riots 2020

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.941
2.429
113
Lublana
Obišči stran
:)
 

Priponke

  • DIoHG64V4AALy2A.jpg
    DIoHG64V4AALy2A.jpg
    77,9 KB · Ogledi: 157

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.640
14.351
113
ANTIFA fašisti so (vedno bolj) znani po fizičnih napadih na ljudi s katerimi se ne strinjajo na tak ali drugačen način, zato so med drugim tudi označeni kot teroristična skupina. Pri fizičnem napadu pa lahko zelo hitro pride do preskoka z manj ali bolj resne poškodbe do izgube življenja, vse kar je potrebno je naprimer nerodna brca v glavo ali pa neroden padec na tla po tistem, ko pokasiraš udarec. In takšnih udarcev, predvsem zahrbtnih, pa ta ANTIFA gamad ne varčuje.

Poleg tega pa izraz "bati se za življenje" ne pomeni nujno zgolj bojazni pred direktno izgubo življenja ampak lahko pomeni tudi bojazen pred bolj ali manj resno poškodbo, katere ti ljudje na splošno sploh naj nebi zadali kar tako ampak ti leftardski id1oti od fašistov seveda menijo, da se povsem upravičeno lahko spravijo na kogarkoli, ki ga označijo z nacistom oz. na kogarkoli, ki ne deluje v skladu z njihovimi razmišljanji, načeli ali trenutnimi navodili ala "cesta je zaprta, tu skozi ne smeš".

P.S. BTW - tudi na sodišču si oproščen v kolikor dokažeš, da si se z motornim vozilom rešil iz obroča ljudi, za katere si menil, da te ogrožajo in si pri temu moral nekoga povozit / ga odpeljat na haubi in je kasneje padel dol. V kolikor imaš slučajno otroka v vozilu je to še lažje speljat.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Torej če je je nevarno se pač tam ne pelješ Al ka. Edin če si neumen Američan that is...
Pa pol jokaš. Nevem kdo je snowflake zej tle
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.640
14.351
113
Če je nevarno se pač tam ne pelješ? Se ti to mal norca delaš knede... kako le lahko veš, da je tvoja pot domov zaprta s telesi protestnikov dokler na njih ne naletiš? In ti neumni ANTIFA Ameri zadnje čase blokirajo ceste vsepovsod in se zrave derejo, da so to tako ali tako njihove ceste/ulice, lol.
To da pa ne veš kdo je dejansko snowflake v tej zblojeni ZDA sceni je pa (vsaj meni) jasno že nekaj časa.

P.S. BTW - tudi na sodišču si oproščen v kolikor dokažeš, da si se z motornim vozilom rešil iz obroča ljudi, za katere si menil, da te ogrožajo in si pri temu moral nekoga povozit / ga odpeljat na haubi in je kasneje padel dol. V kolikor imaš slučajno otroka v vozilu je to še lažje speljat.
Primer 1: https://en.wikipedia.org/wiki/Hollywood_Stuntz_gang_assault
Primer 2: https://www.carthrottle.com/post/wa...ting-bikers-before-being-chased-and-attacked/
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.941
2.429
113
Lublana
Obišči stran
Torej če je je nevarno se pač tam ne pelješ Al ka. Edin če si neumen Američan that is...
Pa pol jokaš. Nevem kdo je snowflake zej tle


No vidiš saj razumeš. Če ne želiš, da te policaji tepejo, zadavijo ali ustrelijo pač ne drezaš tja kamor ti ni mesto, ne kradeš, ne ropaš in se ne obnašaš, kot prizadeta opica. Kako preprosto kajne? :)
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Matey in 8888

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.384
2.290
113
...P.S. BTW - tudi na sodišču si oproščen v kolikor dokažeš, da si se z motornim vozilom rešil iz obroča ljudi, za katere si menil, da te ogrožajo in si pri temu moral nekoga povozit / ga odpeljat na haubi in je kasneje padel dol. V kolikor imaš slučajno otroka v vozilu je to še lažje speljat.
DA USA, SLO pa je vprašanje!
 
  • Všeč mi je
Reactions: jest5

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.640
14.351
113
Seveda, sem mislil, da je to samoumevno. Debata v tej temi teče o dogodkih v ZDA in ne v SLO :)
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.941
2.429
113
Lublana
Obišči stran
Torej če je je nevarno se pač tam ne pelješ Al ka. Edin če si neumen Američan that is...
Pa pol jokaš. Nevem kdo je snowflake zej tle

Ja eni Američani očitno ne. Ker so glupi kak noč.

Nevem kok divjanja bo še treba, da se bodo retardirani američani naučil, kaj NE počet folku

Če Hillbiliji in republikanci že sto let niso kako Nej kdo drug

Če so pa retardirani Američani :D

Hecno kako nekdo, ki se ima za pravičnega in liberalnega takšne izjave piše. Zanimivo je tudi da to nikogar ne moti. Še bolj zanimov pa je, če bi na forumu nekdo pisal o Bosancih kako so retardirani čefurji bi bil pa takoj označen za nacionalista najhujše vrste, ki širi sovražni govor. Skrajneži, levi in desni ste res hecni, en drugega sovražite in ne dojamete, da ste si v glavah popolnoma enaki.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey in tomi

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Veliko cefurjev je retardiranih. Sej to nima veze na raso ampak vzgojo in družbo.
Pravicnost tudi nima veze z liberalnostjo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.941
2.429
113
Lublana
Obišči stran
Veliko cefurjev je retardiranih. Sej to nima veze na raso ampak vzgojo in družbo.
Pravicnost tudi nima veze z liberalnostjo.

Kako ti vedno nekaj obračaš in spreminjaš tok debate. :) Ne govorim o tem ampak kako je vedno sprejemljivo reči retardiran američan, blesav makaronar, prizadet jodlar... samo proti tistim od kolpe dol se ne sme nič reči, ker je to takoj nacionalizem in sovražni govor, pa proti določeni etnični skupini v Sloveniji se tudi ne sme nič slabega reči, enako velja za islamiste...
Glej tvoje izjave so nacionalistične, sovražne in žaljive. Pravi mali naci po vseh merilih:p
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Eh treba kdaj Mal podrezat, ker normalne debate na tem forumu pac ne grejo.
Sej na koncu dneva me bk. Dejstvo je da je Ameriski narod blesav. To je realnost. Ni edini, je pa izstopajoč.
Vsak ki me pozna ve kaj si mislim. Se ne rabim zares izjavljat na forumu.