USA riots 2020

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.321
113
Opcija je ja. Eni pravijo, da gre za najetega varnostnika neke novinarske ekipe (tudi privat varnostne ekipe znajo biti kar dobro natrenirane), drugi, da gre za policaja v civilu, itd. Kakorkoli že, zadevo je speljal odlično.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.321
113
Evo "undercover" policaja:
it’s meant for “passing glance” cover which is why the obvious giveaways are still present. And the “color of the day” armband is so other officers can identify them as cops. It’s literally a marker. They’re not trying to hide. They’re just not trying to call attention to themselves.
Riots_undercovercop.jpg

 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Iskrica je preskočila. Pri njih je že dolgo vrelo, korona pa je kot bencin na ogenj. Medtem ko smo se mi založili z wc papirjem zadnje 3 mesece, so se oni z orožjem. Začelo se je...

What goes around comes around, vedno.

Ko so "protestniki" razbijali in pozigali po libiji, damasku, caracasu, hongkongu, kijevu.... so bili "freedom fighterji". Sedaj ko je to na lasntem vrtu mora zavaljeni Pompeo zapreti svoj gobcek. Trump pa ze dere "teroristi" (iz svoje kleti).

O tem da policaji ne obvladujejo situacije MSM ne bo porocal. Nacionalna garda in vojska sta ze vpoklicani na pomoc.

 
  • Všeč mi je
Reactions: superfly

jest5

Guru
18. avg 2007
25.276
-8.478
113
Ameriška pomlad, končno bo zavladala demokracija :evil:


Btw, v ZDA takile dobijo veliko odobravanja. Pri nas se po takih pljuva in zahteva kazenski pregon.


EZTutGnWoAADwH2


EZUoxUeWkAESp-T
 
Nazadnje urejeno:

tomi

Guru
1. sep 2007
17.978
9.094
113
39
MB
predlagam da vsi na kolesih najboljše da dobite kar borčevske penzije ... oz štipendije no :D
 
  • Všeč mi je
Reactions: cappy

jest5

Guru
18. avg 2007
25.276
-8.478
113
Ne skrbi, saj boš dobil bolniško, pa čeprav zaradi namernih poškodb, ko tako brcaš v kamen:zavijazocmi:
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.405
9.156
113
to je podobna scena, če otroke vlačiš na proteste potem pa se nekaj zgodi, pa vsi drugi krivi. Zakaj pa mora bit v prvi vrsti, mislim, a je nujno potrebno?
Isto se mi zdi ona švegljeva, ima prav srečo, da se ji nič ne zgodi..ne vem, pač mal izzivajo. Razumem še nekak embedane novinarje katerih države so vpletene v konflikte...ampak recimo naši pa na nekih bojiščih ne rabi zraven skakat.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888