USA riots 2020

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.660
14.367
113
jaz bi reko da je precej prispevalo zadnje desetletje spodbujanja takega obnašanja recimo.


Spodbujanje preveč čudnih oz. z realnim svetom in prakso nepovezanih levih idej, leftardskih even, seveda pelje v katastrofo in to se lepo vidi povsod. Lep primer je tudi v Evropi, kjer so zdaj, po mnogo letih realiziranja preveč (skrajno) levih idej in problemov, ki so posledično nastali, na polno presenečeni nad dvigovanjem desnice, seveda in žal tudi skrajne. Kdo bi si mislil, prav zares...:zavijazocmi:
Akcija - reakcija.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.447
2.307
113
Razlog je demokracija. Z vsakim sranjem jim mal popustijo.
Spomnite se, da so nekoč o današnji svobodi sanjali! Prec potem pa so jih pretepli.
Doklet bodo na tak način iskali in zahtevali, bo pač policija in nacionalna garda na cesti.
Kako se v USA angleščino prevede sprava?
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Ne bizija preveč resno jemat.
On je tole prebral:


pa še izrezek, da ne bo dvoma od kje mu ideje:
Saj nisem nikjer napisal, da je to zraslo na mojem zelniku. To samo potrjuje, da si tudi ti načitan. :)
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.968
5.395
113
Mal črnega :D humorja....

nigga.jpg
 
  • Haha
Reactions: XXXL

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.660
14.367
113
ti se se nikoli nisi nasmejal kakemu vicu o crnogorcih al pa mujotu?

al pac zdaj ipiko vzganjas ker je moderno?

jebala vas ta cancel kultura.

Nekateri so že od nekdaj preveč občutljivi na črn humor in jim nekako ne potegne, da je vse sluaj humor ampak črn. Zdaj v dandanašnjih časih se pa to seveda še toliko bolj potencira glede na to za kakšne malenkosti je že folk užaljen. V tem zadnjem primeru je pa vse skupaj še preveč sveže.
 
  • Všeč mi je
Reactions: cappy

tomi

Guru
1. sep 2007
18.014
9.164
113
40
MB
Ironično, ampak najboljsi klin v čelo tem sončkom je zadnji standup pazi pazi, temnopoltega komika ;)