ururu sarara

tratnjak

Fizikalc
10. maj 2009
1.020
32
48
pozna kdo kakega kvalitetnega izvajalca/monterja za nakup 4 klimatskih naprav ururu sarara? Do sedaj sem pridobil eno ponudbo, kjer mi za montazo 4 klimatskih naprav zelijo zaracunati 2600€ za montazo - povprecno oddaljenost enote od centrale so vzeli 15m.

V vsakem primeru se mi to za montazo zdi absolutno prevec zato bi rad pridobil se vec ponudb, nekako pa noben nima ururu sarare :p

ima mogoce kdo to klimo? Koliko ste placali za montazo?
 

milos621

Pripravnik
29. apr 2008
913
10
18
Citat:
Uporabnik tratnjak pravi:
pozna kdo kakega kvalitetnega izvajalca/monterja za nakup 4 klimatskih naprav ururu sarara? Do sedaj sem pridobil eno ponudbo, kjer mi za montazo 4 klimatskih naprav zelijo zaracunati 2600€ za montazo - povprecno oddaljenost enote od centrale so vzeli 15m.

V vsakem primeru se mi to za montazo zdi absolutno prevec zato bi rad pridobil se vec ponudb, nekako pa noben nima ururu sarare :p

ima mogoce kdo to klimo? Koliko ste placali za montazo?

Probaj tule: http://www.magma-trade.si/

Meni so jo montirali. O ceni raje nebi, ker je bila prijateljska. Z klimo sem zelo zadovoljen.
 

zomirp

Fizikalc
20. maj 2008
2.993
0
36
Lj - Vič
Vprašaj tegale:

041-622-276 (Vlado)

Ima firmo za klime in je, kolikor ga poznam, stručko in ima precej dela.

Ampak za montažo 2.600 EUR?
10.gif
 

tratnjak

Fizikalc
10. maj 2009
1.020
32
48
bom se pozanimal - hvala na odgovorih! Ce ima kdo informacijo koliko se ponavadi racuna montaza bi bilo super.

Dejansko je se bolj smesno to, da gre dejansko za adaptacijo podstresja in nimajo dejansko nobenega vrtanja nobenih prebojev nicear, samo polaganje cevi saj sploh se sten ni :D...
prva cena je bila celo cca 640 + 8,5 na klimo, po tem ko sem jim rekel da dejansko tezjih del ni so znizali na 580€ + 8,5
uf-1.gif


ko so nam doma montirali klimo je bilo nekje 10-15m cevi in smo placali 200€ - ururu sarara sicer ima eno cev vec, vendar ne more podraziti za 400€