URE tretji del

Carlito149

Pripravnik
18. apr 2008
978
0
16
Jaz nisem nic zasledil. Daj sliko ure pa ti katerega svetujemo. Zelo je odvisno od tipa ure, na nekatere pasejo skoraj vsi.
 

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
Citat:
Uporabnik Onslow pravi:
KSZ

Mogoče kdo ve, kje pri nas bi imeli največjo izbiro nato pasov? Ker je le fajn mal v živo videt in zraven postavit uro, da se vidi, ka najbolj paše.

Tudi sam se sprašujem podobno. Žal ponudbe (skoraj) ni. Močno me ima, da bi naročil kakšnih 200 kosov in jih prodajal.
 

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
Naročil sem nekaj nato paščkov (za osebno uporabo) preko Amazona. V petek je bilo naročillo oddano, pasovi poslani in danes jih bo DHL dostavil. Drago, a neverjetno hitro. Tako hitro nisem še nikoli dobil paketa iz tujine.

Za primerjavo: isti dan sem preko Amazona naročil še eno uro. Tracking progress pravi, da je ura še vedno v ZDA.
smile-1.gif
 

titov

Fizikalc
12. jun 2008
7.544
1
38
Z DHL-om gre hitro. Npr. mesec dni nazaj mi je Italijan dal paket na DHl prevzemno mesto v petek ob 18:30, v Ponedeljek zjutraj je bil paket v Slo, dostavljeno pa sem dobil v torek zgolj zaradi tega, ker DHL v moj kraj ne dostavlja direktno temveč preda pošilko Pošti... Prejšnji teden pa je paket poslan v sredo popoldne že prišel v petek, ne vem pa kdo je dostavil (nisem jaz prevzel paketa), DHL ali Pošta.

Kakšne nato paščke si nabavil, usnjene ali najlonske? Imaš kakšnega črnega z belo črto po sredini odveč, 22mm?
tongue-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
Nato pasovi so zakon za katero koli uro, ki se ji da enostavno sneti pašček (zapestnica) in ima premer "spring bara" od 18 - 24mm. Enaga sem s pomočjo urarja namestil celo na neko šprtno uro od Lencie. So pa ti pasovi izjemno udobni, relativno poceni, zelo trpežni, vpijajo švic, opereš ga v 5 min, lahko jih prilagajaš imiđu, barvi obleke, zamenjaš ga v 1 min ...

Še Bond bo v Spectri zamenjal kavčuk za Nato.
smile-1.gif




V kratkem jih bom zopet nekaj naročil. Če ima kdo kakšne posebne želje, naj pove.
smile-1.gif
 

sumica

Fizikalc
10. sep 2007
1.277
38
48
Po kar nekaj iskanja čim bolj 100% rabljenega modela sedaj prihaja Helberg CH8, v črno - oranžni izvedbi. Meni osebno ena tistih ur, ki sem si jih že dolgo želel.

Mimogrede, kje hranite ure, imate kakšne dobre škatle, kje ste jih dobili po ok ceni?
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.477
113
po navadi zraven ure dobiš škatlo. Zraven moje GO senator navigator sem dobil tudi leseno mahagonij škatlo, leseni monokel in krpice. Zraven Tagheuer Carera pa usnjeno škatlo.
 

sumica

Fizikalc
10. sep 2007
1.277
38
48
Meni je jasno, da zraven dobiš škatlo. Pri Paneraiki sem dobil celo skrinjico, ne samo škatlo, ampak ur ne bom hranil v original škatlah, ker jemljejo preveč prostora, želim pa jih imeti v eni škatli, da so skupaj in na dosegu.
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.477
113
ja saj potem pa imaš za kupit škatle za več ur. meni so original škatle fajn, in jih kr uporabljam.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.624
2.458
113
Mah se veš, kako pride.... šiht, baba, otroc.

Se mi je ratalo, da nisem 2 mesca tu gor sral..... sedaj imam pavzo očitno
smile-1.gif


Verjetno bom na okrogli cifri se poslovil
tongue-1.gif