URE tretji del

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.562
2.416
113
Če so zapečateni modeli iz 90s, kakšne limited jordan edicije, ko še ni bil tolk slaven.... sigurno bo eden pripravljen plačati visoke cifre.

Tule pa dobesedno govorimo o 25g reciklirane plastike s quartzom za 5€, katera bo na voljo verjetno še par let.

Tile verjetno še zmeraj naredijo nekaj profita, čeprav je popust....

1648415058903.png
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
En folk ima pač močan čredni nagon in taki se vedno zaženejo v vrsto, pa tudi če je za cheapshit plastik fantastik uro, s samodejnim uničenjem.
Če pa najdejo še spletno stran, kjer vidijo, da je še več njim enakih, potem so pa sploh mirni.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.983
9.100
113
39
MB
Če so zapečateni modeli iz 90s, kakšne limited jordan edicije, ko še ni bil tolk slaven.... sigurno bo eden pripravljen plačati visoke cifre.

Tule pa dobesedno govorimo o 25g reciklirane plastike s quartzom za 5€, katera bo na voljo verjetno še par let.

Tile verjetno še zmeraj naredijo nekaj profita, čeprav je popust....

Poglej priponko 54196

za nike šuh je kalkulacija verjetno podobna, pa je vseeno sneaker ressel market vreden cca 6 miljard letno, do leta 2030 bi lahko šel do 25-30.

tak da vzamite kake jordanke pa jih pustite v omari, če ne pa povejte, cashoutam :D
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.446
4.546
113
Tukaj zadaj je le ekonomija. Vem malo več ozadja in vodstvo Omege je bilo zelo proti tej ideji. Vodstvo Swatcha pa ZA. In, ker je Swatch lastnik Omege...

Dejstvo je, da je Swatch s tem veliko pridobil. Dvignil si je renome, folk dere v njihove trgovine, itd. Omega je sicer definitivno nekoliko izgubila, a niti približno toliko, kot je Swatch pridobil. Skupno vzeto so pošteno v plusu.
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.446
4.546
113
kaj? tvoje nebuloze in pametovanje.
če pa nimam ali pa imam, pa ni tvoja briga.
Ti si prosjačil za popuste, tako, da sklepam, da nimaš. Kar seveda ni nič narobe. Moja briga je postala pa takrat ko na javnem forumu jamraš o popustih.
Jaz sem povedal dejstva, pametuješ in nebuloze pišeš pa zdaj ti.
 

vincenco

Pripravnik
25. jun 2009
60
38
18
Moja je bila pri sinu, ki dela v Bernu. In sta hotela izkoristit, ter kakšno kupit in naprej prodat...hja tak je pač. Ampak je bila vrsta dolga 100m. Ne moreš verjet od kje se je nabral folk v takem starinskem malem mestu...v glavne so bili ne Švicarji. Seveda ur nista dobila, ker jih ke zmanjkalo...samo rumene so ostale, ker jih baje skoraj nihče ni hotel.
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.476
113
Ti si prosjačil za popuste, tako, da sklepam, da nimaš. Kar seveda ni nič narobe. Moja briga je postala pa takrat ko na javnem forumu jamraš o popustih.
Jaz sem povedal dejstva, pametuješ in nebuloze pišeš pa zdaj ti.
kolega, niti približno ne potrebujem popustov.
to je bilo izrečeno na tvoje poznanstvo z vodstvom omege, saj imaš očitno insajderske informacije od vodstva, če nisi slučajno ti tudi eden izmed njih.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.409
9.158
113
lepa, rumena. Si kupil na ebayu za več tistoč evrov, al si stal v vrsti ko v Trsti.
 

NoteThis

Fizikalc
25. sep 2013
510
172
43
Kupljena v Swatch butiku v Beogradu. Prejšnji teden v sredo zvečer sem bil sam v trgovini, ko sem vstopil je trgovka že postavila škatlo na mizo in je rekla da imajo samo še "Sun". Za ostale, se je treba pa postaviti v vrsto okoli šestih zjutraj, da lahko zbiraš ob enajstih, ko odprejo. Pravi, da na eno dobavo dobijo cca 5 kosov Moon in Mercury, ostalega je več. Je pa bila potem čez vikend spet vrsta pred trgovino. Trgovka pravi tudi, da dol hodi po to uro ogromno "naših Slovencev".

Cena preračunano 257€. Z izbiro sem zadovoljen, če že kupujem plastično uro, naj bo videti plastična, tako da mi tudi barva odgovarja. Sicer sem bolj ciljal na Earth varianto.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek