URE tretji del

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.315
939
113
Titograd
Tudi meni je preveč, saj verjetno bo v roku kakšnega leta 50% cenejša. Classe Royale za isto začetno ceno sem po 2 letih uspel dobiti novo za 400 € preko jome
 

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
crne ure so PVD, ne barvane.
jo je pa treba pazit, ce noces prask, seveda. tako, kot vsako uro
po drugi strani pa so praske patina..
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.475
113
se pravi, ko prodajam avto in imam barvo čist spraskano, mirno rečem, da je to patina?
spraskan ekran na telefonu dvigne prodajno ceno, zaradi patine
 
  • Všeč mi je
Reactions: ishtar007

ishtar007

Majstr
31. avg 2007
1.354
212
63
Prva letošnja

20210302_203056.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: Viper_XxL

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.530
2.386
113
Men se reklama za tole skos odpira na telefonu.... pomoje za ene 700€ bi že dobil.

1615029195482.png
 

girisan

Pripravnik
3. sep 2007
517
17
18
Kaj menite o tej uri:

Jest jo imam od Decembra... Tale model...


Plusi
- pol leta delujoca baterija ki se sproti polni tudi z izpostavljenostjo soncu (solar)
- osnovne pametne funkcije zapakirane v res eleganti obliki
- kakovost izdelave

Minus
- cena :)

Cena je prenapihnjena za to kar trenutno ponuja ura... Ima pa baje T touch vgrajen tudi GPS in se baje z naslednjimi updejti programske opreme pricakuje tudi ta bomboncek... Verjetno je problem v porabi baterije ker z GPSom ura ne bo delovala pol leta tudi s pomocjo solarnega polnjenja... :)

Bi te pa opozoril da je ura ogromna (47mm) tako da ce ti to ni vsec razmisli o kaki alternativi... ;)

Imas pa kar nekaj zelo dobirh video review-ov da bos videl kako deluje... Premikanje med funkcijami ure s pritiskom zaslona in prestavljanjem kazalcov je res vrhunska... Tissot zna :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: legenda

legenda

Pripravnik
10. feb 2008
152
0
16
Jest jo imam od Decembra... Tale model...


Plusi
- pol leta delujoca baterija ki se sproti polni tudi z izpostavljenostjo soncu (solar)
- osnovne pametne funkcije zapakirane v res eleganti obliki
- kakovost izdelave

Minus
- cena :)

Cena je prenapihnjena za to kar trenutno ponuja ura... Ima pa baje T touch vgrajen tudi GPS in se baje z naslednjimi updejti programske opreme pricakuje tudi ta bomboncek... Verjetno je problem v porabi baterije ker z GPSom ura ne bo delovala pol leta tudi s pomocjo solarnega polnjenja... :)

Bi te pa opozoril da je ura ogromna (47mm) tako da ce ti to ni vsec razmisli o kaki alternativi... ;)

Imas pa kar nekaj zelo dobirh video review-ov da bos videl kako deluje... Premikanje med funkcijami ure s pritiskom zaslona in prestavljanjem kazalcov je res vrhunska... Tissot zna :)


Hvala za tvoje mnenje. Mislim da je cena primerna znamki in tradiciji. Ni prevelika, je kar prava velikost.
 

NoteThis

Fizikalc
25. sep 2013
509
171
43
ja je. Aachen 42 Oliv. Nekako se mi je poklopilo, že nekaj časa zbiram ugodnega fliegerja, manjkala je pa tudi ura v takih barvah. In čisto slučajno sem ujel ta "limited edition" ki je oboje.