uporabnik: trust

redorange

Fizikalc
6. avg 2007
1.283
0
36
44
terra rossa
bojanm.blog.com
A ne bi njemu časovno omejili pisanje postov(al kako je že), ker to je res že malo pretiravanje.
Res da je samo v spamu, ampak, da so skoraj vse teme njegove, postane tudi ta del foruma brez veze.

Lp.
 

redorange

Fizikalc
6. avg 2007
1.283
0
36
44
terra rossa
bojanm.blog.com
Aha, no fanj
zmaga.gif
 

PiLLLe

stranger
18. dec 2007
2.068
0
36
Ljubljana/Novo Mesto
Imam obcutek da ste kot slovenski politiki ki se ukvarjajo z cigani. Pusti jih da delajo kar cjo, se zemljo jim daj, potem pa samo malo nekaj omenis in je ze stala.
Nevem od kdaj so forumi postali demokracija, ampak ce je vecina foruma za to da se ga odstrani naj se ga, pa neglede na to kaj on meni o tem, vsekakor so pa nekajkrat pravila ze bila krsena torej.... nevem kaj se cakate.
 

Zorroslav

Zeroslav
5. jan 2008
1.441
0
36
36
Citat:
Uporabnik 01481 pravi:
Z njim se posebej dogovarjamo in mislim, da bomo našli skupni jezik, da bo za vse prav.

Sej to je problem! Kaj se maš s takim retardom posebaj za pogovarjat? Banat takoj pa mir. A eni se res ne zavedate kakega norca se dela iz vas in se vam vsem smeji.
uf-1.gif

Spomenm se jaz še njegovih prav bolanih tem iz a.com.
 
Nazadnje urejeno:

alcyx

Fizikalc
19. jul 2007
2.091
0
36
Bizeljsko
Mislim da tole že skrajno presega mejo dobrega okusa...

Predlagam da se mu nekako zrihta prepoved izdelovanja anket in pa seveda časovna omejitev...

IMHO
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Daleč od tega. Trust/Žajfa ni nobeden od moderatorjev, vsaj po znanih podatkih ne. Solato okoli njega sem pa pobrisal, ker ste sami ugotovili, da je bil vsak 2 post njegov ali o njem, česar si pa, ne glede na titulo, ne zasluži. In ker sem mu poslal ZS z dogovorom, katerega ni upošteval, je odšel na riviero, da malo ohladi glavo. Moderatorjev se ne da banat.
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Za nagrado je pa odšel v toplice. Čudno plačilo kajne? Prej bi rekel, da je bil sabotažni element. Od koga že?
tongue-1.gif
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Ja saj kdo vas pa sili v SPAM, če je tam kot pravite, njegov teritorij ?
In tudi ime samo že pove, da je obisk tega dela foruma sama izguba časa.
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Njegov teritorij je pred domačo hišo, na forumu se je pa potrebno držati priporočil moderatorjev. Razmišljali smo o Trustovem kotičku, a za nekoga odpreti poseben podforum je pa tudi prehuda.
bonk.gif



Saj se bo vrnil. Je pač takšen, da brez Alterja ne more, kot mi ne.
cheer.gif