Unicredit banka - najboljša banka

Axi

Fizikalc
2. sep 2007
893
28
28
Tole so neke pavšalne ocene in pretiravanja za moje pojme.

-"Se je še enkrat izkazala za najboljšo banko itd."
tongue-1.gif

-Zapiranje osebnega računa po ceniku SKB banke znaša 4,17 EUR! A to je mastno zaračunvanje zapiranja računa
13.gif

-"Skorajda dobesedno mi je jebal vse po spisku in me zmerjal z budalo, ker sem zapuščala SKB" - to močno dvomim, da ti je jebal vse po spisku in zmerjal z budalo
rolleyes-1.gif
Kako to zgleda skorajda?
-kako si lahko vse plačala in potem dobila od sodišča, da ni plačano
confused-1.gif
Sicer je to res neresno, da te niso poklicali, če si bila tako zmenjena, samo vedno je pametno še enkrat poklicati in preveriti za vsak slučaj...

Skratka, malo manj pretiravanja verjetno ne bi škodilo...
 

Axi

Fizikalc
2. sep 2007
893
28
28
Samo 50 EUR lahko dvigne? Skoraj ne verjamem, oziroma ne zastopim zakaj se ne pozanimata kako je to mogoče? Stopita na šalter ali pa do osebnega bančnika in vprašajta kaj je na tem...Kako pa naj oni vedo za vsako stranko, koliko lahko dvigne oz. če je kakšna napaka
bonk.gif


Glede tvojega komentarja Abanke pa itak škoda besed. A zdaj, če živite v isti bajti morajo biti pa najbolj normalni in prijazni? Pa kakšnih povezav vse folk ne vidi
13.gif
 

Alterus

Zelenc'
22. apr 2008
5
0
1
ksz ...

Alter nick sem ustvaril, ker mi forum načeloma ni prostor za iskanje posla, še manj pa bom za to 'zlorabljal' original nick
wink-1.gif
Glede na to, da pa se je odprla ta tema, bi vse, ki v bližnji prihodnosti nameravate odpirati račun na UniCredit banki opozoril na nekaj: naša firma je zunanji partner banke in bomo v maju in juniju vsakega, ki bo odprl račun na tej banki, vključili v žrebanje. Nagrade bodo precej lepe (npr. teden dni Krfa, koncert Iron Maiden v Splitu, itd.), potrebno pa bo samo odpret račun na banki in pri odprtju priložit en dokument, ki potrjuje, da smo vas mi tja napotili. Glede na to, da folk ponavadi ne menjava banke masovno, bo možnost biti izžreban najbrž kar visoka.

Če je ta post kakorkoli v nasprotju s pravili foruma, ga zbrišem, ime podjetja in kontakt pa bom tudi dodal šele, ko se ta akcija prične (v ponedeljek) in če bodo moderatorji to pustili
wink-1.gif
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
A če odprem varčevalni račun tut padem v žrebanje?
tongue-1.gif


@Dacho: ja, problem je bil, ker nisem plačala 50€ računa za mobitel, to bo ja, in zarad tega so mi povišal glavnico na XXYY € to in še zamudnih obresti je še kar nekaj zraven
hysterical-1.gif
drugič res mal boljš preberi!

Kar se tiče stroškov zapiranja računa in vse. Vem, da imajo vse te stroške in vem kolk so, zameril se mi je pa odnos, ki ga imajo do (odhajajoče) stranke. Ali se ne zavedajo, da se slab glas širi v deseto vas? Ker banka kot banka je ok, elektronsko bančništvo imajo daleč najboljše, ampak odnos....
bonk.gif
 

tinekr

hot mamica
29. jul 2007
1.941
0
36
46
Btw jaz na novi kbm plačujem nadomestilo za vod3nje računa 1,75 evra, za vsako položnico plačano preko bankaneta pa 0,29.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
banka je banka. vsi aparati so precej podobni. ko enka spoznaš drobovino vidiš, d aje vse samo v sreči, nesreči.

o unicreditu nimam posebno dobrega mnenja oz nič boljšega kot o drugih.
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
@all:
uporabljam zlati račun na NLB in imamosebo bančnico (pri nas v firmi temu rečemo Account Manager)
-vzel sem to, ker živim na Gorenjskem, matično enoto pa imam na Dolenjskem
AM me sproti obvešča o poteku vezav, svetuje kako naprej obračati denar, ko sem potreboval dvigniti limit na EC je bilo to urejeno takoj...
Pač storitev nekaj stane, osebno to smatram (sem pač ITjevec) kot pavšalno mesečno vzdrževalno pogodbo, ki vsebuje n storitev...
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Citat:
Uporabnik Roberto pravi:
svetuje kako naprej obračati denar
Lahko kaj več poveš ?
To opazi, da imaš "viška" denarja na računu in ti svetuje kako naložbo in podobno ?
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Ne sme gledati po računi (vsaj uradno). Sem vezal neka sredstva (kratkoročno) pa mi je ob izteku vezave (me je obvestila po telefonu) svetovala kaj lahko naredim. Nato sva našla skupno rešitev (ta sredstva so v zlati rezervi za nepredvidene izdatke) kako se sredstva vseeno plemenitijo in so dosegljiva v kratkem času...
Itak pa vsaka banka svoje produkte trži in reklamira...
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.738
6.345
113
Meni je še najbolj všeč to da si osebna bančnica in bančnica ki se ukvarja s poslovnimi računi delita isto pisarno. In tako lahko vse urejam hkrati (no prej se dogovorim s tisto za poslovni račun da je not v pisarni). Imam pa NLB.

Reply na tistega pri katerem naj bi se blagajničarki zasvetile oči ob tem ko je videla prilive. Včasih je na NLB veljalo da čeimaš na računu čez 60 mio SIT si dobil realosebnega bančnika na TR3 ki je bil dosegljiv 24/7 in je urejal še mnogo več kot običajni osebni bančniki. Za tosem izvedel slučajno ko sem spoznal neko žensko ki je to bila. Če sem prav razumel je bila ena izmed njenih nalog recimo to da je svojemu komitentu omogočila dvig večje količine denarja v čimkrajšem času itd... Tako da če bi se komu dejansko svetile oči, bi te poslali na TR3 (oziroma bi TR3 prišel k tebi;) ). In dvomim da bi ti za vodenje računa karkoli računali =)
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.166
2.258
113
Hmm sicer ne bom pameten.. Nisem se spuščal v podrobnosti stroškov vodenja računa itd.. Doma imamo na firmi že cca. 8-10 let vse račune odprte pri Probanki. Uslužbenci kot tudi osebni bančnik so zelo zelo prijazni, nekako smo že z večino osebja na "ti" in se da stvari tudi precej udobno urejat. Včasih moraš za določene zadeve osebno na banko, poštemplat, podpisat ampak tukaj ni problema. Pokličem po telefonu določeno osebo, rečem naj spusti zadevo skos, in da bom prišel potrebne zadeve uredit ko bom v bližini, da se ne vozim brezveze.. Sicer je res da nisem primerjal kakšni so stroški vodenja ter ostali stroški ampak sem mnenja da če smo že 10 let zadovoljni in če je odnos na nivoju da ni takšne razlike v ceni da bi to odtehtala... Edina slabost teh "manjših" bank je v tem, da pač nimajo toliko bankomatov kot večje banke (NKBM, ABANKA itd..) in posledično je tukuj provizija pri dvigu denarja... Osebno pa imam račun na NKBM ravno zaradi razširjenosti bankomatov. Moram pa povedat da imam veliko znancev ki plačujejo položnice preko BankaNET-a od NKBM in imajo občasno velike težave z zakasnitvami, 2x plača eno in isto položnico itd... Skratka to se nam preko ProSpleta pri Probanki še ni nikoli zgodilo, vedno vse tekoče! Če pa sem kdaj naredil kakšno očitno napako pri plačevanju položnic pa so me osebno poklicali iz Probanke in vprašali kako in kaj, kar se mi je tudi zdelo korektno!

Lp