Unicredit banka - najboljša banka

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Unicredit (večina jo pozna pod Bank Austrio) banka se je še enkrat izkazala za do sedaj najboljšo banko v Sloveniji. Prišlo je namreč do situacije, ko je ena moja bivša banka (SKB) nekaj hudo zajebala in sem posledično pristala na blokadi računa
jezen.gif
.
Uglavnem ponovno se je izkazala ustrežljivost, prijaznost in strokovnost referenta na Unicredit banki
cheer.gif
ki je vse uredil, čeprav to ni bilo njegovo delo, plus tega me je samoiniciativno obvestil o deblokadi mojega računa.

Če kdo razmišlja o menjavi banke, res priporočam.
cheer.gif
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.863
33
48
mogoče si mu pa bla simpatična pa te je lahko še na mobitel poklical pa ti povedal kako lepo besedo!
evil.gif

Ne čisto zares še najdeš prijazne in ustrežljive ljudi ki so ti pripravljeni pomagat!
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
... v drugem delu foruma. Tukaj nam lahko pojasnis kaj je bilo vse tisto negativno pri SKB (sem njihov komitent in me zanima kaj vse me lahko doleti).
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.863
33
48
No tak se vedno začne! Zdaj pa le razloži kaj lahko komitente SKB ja vse doleti poleg tega da jim lahko izpraznijo sef!
shocked-1.gif
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Ena zelo negativna stvar, ki me je doletela pri njih je bila ob zapiranju računa. Oni, kateri mi je seveda mastno zaračunal zapiranje in vse dodatne papirje, ki sem jih potrebovala za drugo banko (prilivi), je bil izredno neprijazen. Skorajda dobesedno mi je jebal vse po spisku in me zmerjal z budalo, ker sem zapuščala SKB.
13.gif


Druga stvar, ki se mi je zgodila pa danes. Že pred časom sem plačala nek dolg, ki mi je še ostal na tej banki. Tisti ženski, ki sem ji poslala potrdila o plačilu in vse, se ni ljubilo me poklicati na GSM, katerega sem ji takrat povedala, da mi pove, če so ostale še kakšne zamudne obresti ali karkoli. No in po vsem tem času je na mojo zdajšnjo banko prišel sklep sodišča
bonk.gif


Načeloma je bilo pri SKB-ju vse ok dokler sem imela eno ful dobro osebno bančnico, ki je bila prav tako ful ustrežljiva in je vedno naredila vse kar je bilo v njeni moči. Ko je šla ona stran/na drugo delovno mesto, je šlo pa vse v k*rac
cry12bpy.gif
no takrat sem se odločila zapustit SKB. Mogoče samo jaz nisem imela sreče z dodeljenim novim bančnikom in je povsem možno, da ste ostali zadovoljni.
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Ne, moj osebni bančnik je prav gnil, vendar sem izredno zadovoljen z SKB net, zato ne menjam.
 

Dacho

Fizikalc
5. sep 2007
1.872
1
38
44
Ljubljana
Glej, mal se umiri in razmisli zakaj sploh kurcas SKB? Cemu je SKB kriv, da ti nisi placala GSM in da si dobila sklep sodisca? A si mogoce GSM placala SKBju? Ce je neka lena rit kriva za to, nima SKB nic s tem in ne vem koji [censored] se sploh pizdis na njih?

Glede zapiranja racuna in mastnega zaracunavanja, bi pa lahko preverila splosne pogoje in cenik pa se mal manj pizdila. Kok so ti pa zaracunali za zaprtje? Sicer se nisem poglabljal a me zanima, ti katera banka (recimo Unicredit) zapre racun brezplacno? Ti je SKB racunala veckratnik zneska, katerega bi zaracunala konkurenca? In kaj pricakujes da ti se nekdo smeska zato ker gres stran?

Kot sem jaz dojel, so ti racun blokirali zaradi neplacevanja GSM in zaradi odredbe sodisca so ti blokirali racun. Al se motim? Kaj je zdaj tu SKB kriv? Ker nisi placala racuna v roku? Al zato, ker si dolgovala zamudne obresti mobilnemu operaterju?

P.S. Ne nisem komitent SKB
smile-1.gif
 

tinekr

hot mamica
29. jul 2007
1.941
0
36
46
ksz
Moji bančniki na Nova kbm so prijazni in ustrežljivi, ko je vse ok. Ko pa mam jaz kake komplikacije, pa bi htela neke informacije, je vse bad. Tudi razmišljam o menjavi banke, ampak... Imamo za našo galerijo račun odprt pri Unicredit bank, pa nas pride samo vodenje računa 8 evrov, kar se meni zdi dosti, glede na to, da računa skorajda ne uporabljamo. Tako, da za Unicredit bank se jaz ne bi odločila. Skb ima moj dragi, pa se mi zdi, da majo neke fore. Že 15 al kolko let dobiva plačo mensezdi na to banko, pa na bankomatu lahko dvigne samo 50 evrov. Lahko bi se sami spomnili, pa mu povišali.
Na abanki se čudaško obnašajo, četudi živimo v isti bajti. Ne vem no.....Čakam na informacije in potem se prestavim nekam.
 

masevc

Guru
2. sep 2007
3.443
862
113
ko ste že ravno načeli temo osebnih bančnikov me nekaj zanima

nekaj sem včeraj šaril po svoji banki (NLB) in so se babi na šalterju kar oči začele svetiti, ko je vidla moje prilive. Seveda me je hotela dobit na limanice z vsemi oh in sploh karticami, varčevanji in tudi osebnim bančnikom.

Zanima me, koliko na mesec plačujete storitev osebnega bančnika? Meni je rekla 7,5€/mesec. Sicer mi ni jasno zakaj bi jo / ga rabil...
 

tinekr

hot mamica
29. jul 2007
1.941
0
36
46
Okej, se mi zdi, da je 7,50 in ne 8 evrov. Za 0 dela se meni zdi to dosti...
 

tinekr

hot mamica
29. jul 2007
1.941
0
36
46
Ko vidijo moje prilive- ko dobim plačo, pa rečejo: gospa, pa en dodatek ste dobli. Jaz pa rečem, ne, gospa, to je moja plača
hysterical-1.gif

Hecam se, vendar nekaj resnice pa je v tem, če primerjam mojo plačo z lublanskimi.
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Citat:
Uporabnik tinekr pravi:
Skb ima moj dragi, pa se mi zdi, da majo neke fore. Že 15 al kolko let dobiva plačo mensezdi na to banko, pa na bankomatu lahko dvigne samo 50 evrov. Lahko bi se sami spomnili, pa mu povišali.

Sami od sebe nimajo kaj poceti - mene bi ravno taka banka najprej odbila. Od njih pricakujem, da delajo tocno in samo to, kar jim jaz narocim. Kolikor je meni znano, lahko kadarkoli zahtevas, da ti spremenijo dnevni limit za bankomat. Ce si resen komitent (kar pravis, da tvoj fant/moz je), potem ti ugodijo.
 

Dacho

Fizikalc
5. sep 2007
1.872
1
38
44
Ljubljana
Cist odvisno od banke do banke. Recimo Sparkasse ma 6,25€/mesec (pa se provizij za placilo poloznic prek neta nimajo)
cheer.gif
Pri Unicreditu pa racunajo za Luksuz paket (kjer imas osebnega bancnika) 10€/mesec. Posurfaj mal po bankah pa bos videl.

Sicer pa tut jst ne vidim nekega posebnega smisla v osebnem bancniku. Vazno da mam e-banko.