Umrl JÖRG HAIDER - menda prometna nesreča

Ateist

Fizikalc
9. jan 2009
2.254
0
36
Na svojem
Bil je eden vidnejših avstrijskih politikov, ki se je skozi celotno svojo politično kariero trudil, da bi se Slovenci na Koroškem, čim bolje asimilirali v Avstrijo, k čemur bi pripomogli enojezični napisi, ipd. S tem je za slovenski narod naredil veliko, saj ga je hotel napraviti civiliziranega, ga iztrgati iz svoje balkanske topoglavosti in ga evropeizirati. Tudi mu gre velika zahvala, da se je zavzemal za to, da preko Koroške ne bi prihajalo do invazije različnih azilantov, ki bi (kakor je izkušnja v Italiji) vsekakor povečali stopnjo kriminala v Avstriji in s tem posledično v EU.
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
trudil se je...
bi...


Mater je car ta tip. Noben se ne trudi kot on. Noben ne bi dosegel take razultate (pod nekimi pogojniki).


Jaz se od zdaj naprej tudi trudim za plačo 5000 EUR.
Dobil bi jo, če bi delal v boljši firmi.

Hej, to sploh ni tako težko ! Sem bom jutri tudi trudil !


Vprašal sem kaj je naredil. Ne pa kaj se je trudil in kaj bi dosegel, če bi mu ratalo.
 
Nazadnje urejeno:

Ateist

Fizikalc
9. jan 2009
2.254
0
36
Na svojem
Citat:
Uporabnik stein pravi:
trudil se je...
bi...


Mater je car ta tip. Noben se ne trudi kot on. Noben ne bi dosegel take razultate (pod nekimi pogojniki).


Jaz se od zdaj naprej tudi trudim za plačo 5000 EUR.
Dobil bi jo, če bi delal v boljši firmi.

Hej, to sploh ni tako težko ! Sem bom jutri tudi trudil !


Vprašal sem kaj je naredil. Ne pa kaj se je trudil in kaj bi dosegel, če bi mu ratalo.



Recimo prepovedal je gradnjo dzamij na Avstrijskem koroškem.
 

Ateist

Fizikalc
9. jan 2009
2.254
0
36
Na svojem
Citat:
Uporabnik stein pravi:
Ni.
Boš ti napisal, kaj je glede tega naredil ali naj jaz ?


Pa ni bil edini. Recimo v Londonu je isto zapirajo dzamije
hysterical-1.gif
 

Ateist

Fizikalc
9. jan 2009
2.254
0
36
Na svojem
Citat:
Uporabnik stein pravi:
Ah, izogibanje. To res dobro obvladaš. Lahko bi šel za politika.

Po celotnem zahodu delajo muslimani sranje. S njihovo kvazi sveto vojno ,katera je popolni idiotizem. In se ni začudit ,da se ljudje tega branijo. Pol se pa čudijo ,da se določeni ljudje kot je bil Haider borijo proti temu. Takšnim je treba čestitat.
 
Nazadnje urejeno:

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
No , ker vidim, da ti ne rata, to razložim. Haider je spravil v veljavo zakon, ki ustanavlja odbor za oceno skladnosti novogradenj z okolico (oziroma neka podoben političen golaž). Če bo to preprečilo kako gradnje džamije, pa bomo videli. (so rekli slepi).


PS: Nobene muslimanske skupnosti nimam, ampak za realnost ti itak ni mar, kajne ?
 

Ateist

Fizikalc
9. jan 2009
2.254
0
36
Na svojem
Nisi prebral bom ti pa skopiral, kaj piše na islamski skupnosti Slovenije.


Avstrijska dežela prepovedala izgradnjo džamij
Avstrijska dežela Koroška je sprejela zakon, ki prepoveduje izgradnjo džamij, kljub nasprotovanju opozicije in muslimanov zaradi kršenja verske svobode. Deželni glavar Jörg Haider je za Reuters dejal, da je to ukrep proti "islamizaciji, ki se plazi po Evropi in predstavlja popolnoma drugačno kulturo." Vodja opozicijskih socialnih demokratov Gaby Schaunig je dejal, da so sprejeli zakon za nekaj, kar sploh ne obstaja glede na to, da na Koroškem še ni bilo vloženega zahtevka za izgradnjo mošeje. Predstavnik avstrijske islamske skupnosti Omar A-Rawi je dejal, da zakon krši princip enakopravnosti in verske svobode, ter škodi ugledu države.
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Od kdaj tako zaupaš islamski skupnosti ??? Da jim verjameš vse na besedo ?

Če bi namreč prebral zakon sam, bi videl da je tako, kot sem napisal.
 

Ateist

Fizikalc
9. jan 2009
2.254
0
36
Na svojem
Citat:
Uporabnik stein pravi:
Od kdaj tako zaupaš islamski skupnosti ??? Da jim verjameš vse na besedo ?

Če bi namreč prebral zakon sam, bi videl da je tako, kot sem napisal.


Ja verjetno pa ne lažejo sami sebi. Drugače jas jim ne zaupam sem pa mislil ,da jim boš ti in neboš več blebetal bedarij. Jas pa vem ,da je zakon v veljavi. Stain zelo si podučen
priden.gif
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Citat:
Uporabnik Ateist pravi:
Jas pa vem ,da je zakon v veljavi.
Veš ? Potem ga lahko tudi citiraš.
Kdor prvi, dobi pivo.
Greš ?
 
Nazadnje urejeno: