umazani sedezi

majana

Pripravnik
25. maj 2008
162
0
16
ker se mi je enkrat polil en sok v avtu, mam fajn flekaste sedeze, pa zadaj je tudi od enega smira umazano. bi bilo kaj narobe, ce bi jih z vodnim sesalcem z globinskim ciscenjem? kako bi jih potem dokoncno posusil in koliko casa bi to trajalo?
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.921
5.194
113
posušil jih neboš do konca (če bo močno sonce bojo suhi v urci al pa dveh). če se potrudiš bo šlo ven vse.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.700
1.619
113
lahko z vodnim, samo pazi da jih preveč ne namočiš. To kar ven pošpricaš, hitro nazaj posesat. ne pustit da se vpije preveč. Prvo greš z mešanco z pralnim prahom, pol pa še samo z navadno vodo enkrat čez. Avto pustiš na soncu cel dan, šipa za cm odprta da vlaga ven uhaja in imaš suho nalsednji dan. Sem ravno prejšnji teden svojega v nulo posesal z mokrim, sedeži so ko novi
cheer.gif
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.334
950
113
Titograd
Jaz sem kupil čistilo za preproge, razpenil, prijel gobo v roke in zdrgnil ,so se sedeži v malo več kot uri posušili, malo bolj trdovratne fleke sem šel še enrkat, zdaj pa so sedeži kot novi.
 

Naglfar

Fizikalc
7. sep 2007
1.563
1
36
Panonija
Obstaja tudi en sonax sprej za tekstil. Je pa univerzal - avto in dom. Sem probal en star stol (poplavljen pred nekaj leti) spucat in je bila lepa razlika.
Se mi zdi, da je v zeleni dozi. Je pa pač to fina mehanska zajebancija.
smile-1.gif
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.700
1.619
113
res je. sem mel enkrat taki mastni flek za sedežu, da sem bil prepričan da ne bo šel ven. No ta sonax pena ga je takoj ven spravla
zmaga.gif