Ultimativni "Alter kripto portfelj"

pioneer

Pripravnik
11. dec 2014
632
14
18
V tem primeru sem dal not drobiž ja, ker je cena preko 12$ in se giba v nekem rangu. Ne dam več kot 500€ za to.

Večje zneske dam v dober ICO ali pa iščem potencialne altcoine, ki še niso na radarju in imajo potencial. Dobro je najdet kak "star" coin ki je umiral počasi, pa ga je kak dober team prevzel ali pa da so dobili dobrega partnerja. Ti so ponavadi pod cent pa pol se dvignejo na 0.1 ali včasih preko 1$. Tam če daš 1k dobiš velik dobiček če se pa nič ne zgodi maš mogoče kak procent izgube, samo ponavadi si nekje na 0, ker se ne gibajo dosti.
 

Dacho

Fizikalc
5. sep 2007
1.872
1
38
44
Ljubljana
Še vedno nisi odgovoril ali si kupil zadevo za hodl ali za prodajo, ko doseže nek pričakovan donos.
smile-1.gif
 

pioneer

Pripravnik
11. dec 2014
632
14
18
Ja holdal bom. Če se poveča volumen zna poskočit. Če bo vredu bom še dodal, mogoče bom stake-al ker je PoS. Zdaj samo testiram, zato sem vprašal če ima kdo...
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Qtum? Prebral sem "dobre stvari" hahaha in ga nekaj kupil in ga mislim holdat. Če bo videt razvoj in lepo rast vrednosti, ga še dolgo ne bom prodal.

"Build Decentralized Applications that Simply Work. Executable on mobile devices, compatible with major existing blockchain ecosystems"
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Sem prejšnji teden hotel vložit.


V družbi NiceHash, ki se ukvarja z rudarjenjem s kripto valutami, se je zgodil velik kibernetski napad. Po neuradnih informacijah naj bi izpraznili račune okrog pol milijona uporabnikom, ukradli naj bi za približno 56 milijonov evrov kripto valut. V družbi NiceHash so vdor potrdili.

http://www.24ur.com/novice/slo...utm_campaign=IT
 

pioneer

Pripravnik
11. dec 2014
632
14
18
Če si rudaril preko njih priporočam WinMiner. Meni dela OK, plačajo pa v USD, potem pa si al nakažeš na paypal, ali pa pretvoriš v BTC, ETH... pol pa na svoj wallet. Majo pa tudi giftcards. Je kr dobra alternativa, čeprav majo zdaj naval pa se trudijo vsem ugodit
smile-1.gif


Če kdo rad stejka coine priporočam DMD. Sicer je že malo drag ampak mislim, da zna priti drugo leto na 40-50$, potem pa počasi proti 1k...
 

pioneer

Pripravnik
11. dec 2014
632
14
18
Hmm, nisem nikoli probal. Vidim da majo le te ta glavne kripto. Samo niso trenutno najbolj dobičkonosni. Probaj WinMiner, ta menjava algoritme na najbolj profitne in plača v USD. Če hočeš rudarit najbolj dobičkonosen direkt pa poglej na wahttomine, inštaliraš miner in rudariš preko poola ala nanopool ipd. Jaz rudarim dirket, recimo ETN mam zdaj. Pol ko se bo kaj spremenilo bom mogoče šel na WinMiner.
 

pioneer

Pripravnik
11. dec 2014
632
14
18
Jp, je bil naval iz NiceHasha in majo težave, zato so omejili dostop. Jaz se sicer normalno logiram, ker sem jih testiral že prej. Najbolje je da rudariš direkt pa je.
 

pioneer

Pripravnik
11. dec 2014
632
14
18
Zgleda zanimivo... Dobiš pa nekje 1 cent za 1 GB prostora na mesec. Meni se ne splača, če pa ma kdo ogromno prostora pol naj sproba.
 

B81

22. jul 2007
34.395
8.903
113
Pa za $10 s povprecnim in do $80 z dobrim racunalnikom MESECNO se s tem ne splaca zajebavat.
 

bratusm

Fizikalc
29. jan 2014
615
38
28
Ah, priklopim zunanji disk (ki ga imam v omari), naštimam, pustim...
Za kako pivo bo...
 

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
Kje dobivate informacije o signalih? Vem za telegram skupine, mogoče kakšno priporočilo? Ali je kdo v kakšni premium skupini?
 

titov

Fizikalc
12. jun 2008
7.544
1
38
Jaz imam:
BTC,
XRP,
REP,
QAU,
XMR

Razen slovenskega QAU (kupil pred kratkim) so vsi bolj oldschool, z REP zaenkrat ni bilo kakega profita. :) V glavnem pa hodlam...
 
Nazadnje urejeno:

tomi

Guru
1. sep 2007
17.944
9.096
113
39
MB
Citat:
Uporabnik gustav pravi:
@tomi ..tale ethos, to je rebrandan star coin kajne? Zakaj mislis da ga je pametno imet?

bqx ja

imel bo univerzalno denarnico, se pravi bo primeren za začetnike, imel bo fiat gateway, spet primerno za začetnike.

glede na fazo crypta, so mi všeč projekti ki poenostavljajo vstop, ker koliko vidim trenutno pri ljudeh ki jih coacham, so kar precej zmedeni glede celotne zadeve, in je dejansko težko tolk enostavno razložit.

drugače pa Suppo je njihov zagovornik, in tudi precej govori o tem, v več videjih pa tudi kaže beta verzije backenda https://www.youtube.com/user/Suppoman2011