ULICA

uuu

Fizikalc
19. jun 2010
1.766
14
38
Verjetno je mislil (če je kaj mislil), da stanovanje lahko tudi oddajaš .. pa imaš prihodek
ti se pa ta čas spraviš kam pod šotor ali pa pod most prespati
evil.gif
 

jolko

Fizikalc
17. maj 2010
3.164
1
36
Citat:
Uporabnik yamahafazer pravi:
slabši od komunizma je samo neoliberalizem v katerem smo zdaj
Državne firme in visoki davki so neoliberalizem?

"Neoliberals are openly against lobbying of groups, state interventions that aim to protect national interests, like import duties or subsidies. Neoliberalism is also against a centrally governed economy."
 

lafarge

Pripravnik
12. jun 2013
569
0
16
Citat:
Kaj pa če bi se zmenli mi, ki dejansko plačujemo vse to, in mi odšli malo demonstirat? [cenzura] od tistih, ki največ prispevamo hočejo še več, gamad zagamana.

Pr nas so na ulci, socialci, kvazi umetniki, upokojenci....Srednji sloj, ki vse to futra pa dela, ko uni demonstrirajo...
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.132
941
113
Emona / Carnium
Je to demonstracija prostega trga? Neoliberalnega božanstva v praksi? Al' kva je to?
Upam, da ne bo proglašen za umetnika ali komunista, ker objavljam umetniški članek Marcela Štefančiča Jr.
evil.gif
 

kravakonj

Fizikalc
30. okt 2012
5.215
0
36
Citat:
Uporabnik jolko pravi:
Citat:
Uporabnik yamahafazer pravi:
slabši od komunizma je samo neoliberalizem v katerem smo zdaj
Državne firme in visoki davki so neoliberalizem?

"Neoliberals are openly against lobbying of groups, state interventions that aim to protect national interests, like import duties or subsidies. Neoliberalism is also against a centrally governed economy."
Scholars now tended to associate it with the theories of Friedrich Hayek and Milton Friedman.[2] Once the new meaning of neoliberalism was established as a common usage among Spanish-speaking scholars, it diffused directly into the English-language study of political economy.[3] The term neoliberal is now used mainly by those who are critical of legislative market reforms such as free trade, deregulation, privatization, and reduction in government control of the economy.[4]
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.609
258
113
Kdo bi si mislil... Pa mb, k ima tok visoko brezposelnost... Al je folk tok len, al pa laufa siva ekonomija na veliko v mb...
 

jolko

Fizikalc
17. maj 2010
3.164
1
36
"Zbralo se je med 500 in 1000 protestnikov, kar je približno pol manj, kot so pričakovali po odzivih na facebooku."

Fejstbuk-generacija, ha?
Jaz nisem nič obljubljal, preprosto prišel sem.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.021
5.727
113
blizu močvirne prestolnice
Problem je v organizatorjih in teh protestnikih. Dokler bodo marširali po ulicah z komunističnimi simboli, dokler ne bodo začeli vpiti proti Zares, PS, LDS, TRS, SD, SDS, SLS proti 571 pisunčkom, se pravi proti starim obrazom politike ta čas za mene niso kredibilni!

Ste gledali včerajšne odmeve? Vehovar je povedal kje je srž problema in o nesposobnosti vlade, Bobovnik zopet kar nekaj ( seveda so njegovi na oblasti ) godina pa katastrofalno, kar neke floskule...
bonk.gif
 
Nazadnje urejeno:

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.418
9.164
113
točno to, spet se je ta ULICA zlorabla, ker neke nebuloze, pa jugozastave, marš. Škoda, ker organizatorji niso brezposelni ampak brezdelneži...to ne vodi nikamor.