Ukraden Gary Fisher Marlin GS

tinkole

Zelenc'
17. dec 2017
2
0
1
Pozdravljeni,

v Ljubljani v Trnovem so mi ukradli ženski hardtail Gary Fisher Marlin GS, letnik 2006.
Belo-moder okvir velikosti 17,5", zlizane original gume 26" x 2,25, V-zavore. Manitou Axel Elite vilica 100mm, alivio in deore menjalni sklop.
Št. okvirja: WTV 004 SI 0639A

Pod sedežem ima torbico z orodjem, na okvirju ima črn nosilec za ključavnico, na podsedežni cevi bel nosilec za bidon.
Na zadnjem kolesu ima 29" MTB blatnik. Na krmilu in pod sedežem ima beli gumijasti lučki. Na krmilu ima majhen bel zvonček.
Najmanjši zadnji zobnik preskakuje pri menjanju, zadnja zavora včasih zablokira, da se skoz drsa ob obroč.

Očividce prosim za kakršnokoli informacijo. Sicer je to kolo iz mojega prvega "resnega" postalo bolj mestno-opravkarsko kolo, pa vendar je bilo zame odlično in ga strašno pogrešam.

tinkaa [pri] gmail [pika] com

Hvala!
2642697-2006-Gary-Fisher-Marlin-GS.jpg
 

Priponke

  • 2642697-2006-Gary-Fisher-Marlin-GS.jpg
    2642697-2006-Gary-Fisher-Marlin-GS.jpg
    41,3 KB · Ogledi: 318

tinkole

Zelenc'
17. dec 2017
2
0
1
To je moje upokojeno gorsko kolo, ki se imenitno obnese za po ljubljanskih luknjah (presenetljivo se z njim pozimi še vseeno da na Rašico). Veliko bolje kot mestna kolesa (ki so sploh nerazumljivo draga).
Generalka pred 2 mesecema je bila 100€, nove zajle, obloge, veriga... Tako da se mi zdi neumo, da ga bo kdo najbrž skušal prodat za 50€.
Novega se za po mestu sploh ne splača nabavit, rabljenega pa ne bi kupila, če prodajalec nima zagotovila, da ni ukradeno. Tako da bi najraje nazaj kar svojega
smile-1.gif


Vem, da so šanse, da ga najdem, majhne, ampak z očmi na pecljih se včasih zgodijo tudi čudeži (ki se meni zaenkrat še niso, ampak glede na pogostost kraje koles v Lj se mi nekoč še bodo!).