Ugoden HD player

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Zanima me če kdo od vs že ma/je uporablu ozeroma kej več slišu o teh dokaj ugodnih predvajalnikih HD in ostalih multimedijskih vsebin ala HDX 900,... . Men zgleda to kr zanimivo, baje so to neke kitajske/japonske zadeve, z mal bolj izpopolnjenim software-om, več al mn use podne, software pa nej bi bil isti povsod, predvsem se mi zdi zanimivo, da ga rukneš na mrežo in dostopaš do mrežnih diskov al pa direkt gor prklopš disk in predvajaš multimedijske vsebine po želji v različnih formatih, vrtel pa nej bi tud 1080p (FullHD) muvije. Zdi se zanimiva možnost za lepo prek HDMI-ja ruknt na en FullHD al pa tud HDReady TV in uživat v vseh možnih muvijih kar jih je, sploh za ta dnar. Je pa glupo, ker je povsod treba dobit neke invajte in pol čakat, da ga lohk naročiš, pa še uprašanje kok use skp pride pol s poštnino, carino,.... Kako se pa vm tole zdi? Če ma kdo že, kako je zadovljen s predvajanjem?

Evo še en video rivew od Popcorn hour A-100,
Kok dodatno se mi zdi pa tud čist uporabna zadeva, da ti torrente louda na disk, medtem ko maš ugasnen računalnik, pa zadeva ne pokur tuk štroma, pa še diske lohk prek tega na mrežo rukneš, kar se mi zdi za domačo uporabo čist ql, če vredu deluje.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.950
5.026
113
Zgledajo super zadevce, manka jim samo dvd/blue ray player. Ker dokler ne moreš ploščka not vstavit je vse bolj polovično uporabno. Saj vem da lahko zunanji disk priklopiš, samo po resnici povedano da imam raje filme posnete na DVDjih in arhivirane, ker tisti na diskih bodo kar kamlu šli po gobe.