UFO - NLP

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Nasa hitrost skozi vesolje je cca 2.1 mio km/h ali 600km/sekundo! (Svetloba 600.000 km/s)
 

B81

22. jul 2007
34.259
8.812
113
Morda se najbolj nagibam k temu, da smo v simulaciji. Vsak clovek ima svoj program z dolocenimi specifikami. Povejte mi, kako so lahko vsi ljudje recimo po horoskopu enaki....Levi so si vsi podobni, Vodnarji tudi, Ovni, Dvojcki itd, pa ni vazno, kje na svetu zivijo. Potem naprej...kako to, da nekatere ljudi nonstop spremlja sreca, nekatere pa nesreca....
...gre bolj za položaj planetov ob rojstvu, torej ta astrologija je malo čudna, če malo pregledaš. Zelo čudna, kot da ima položaj zvezd res kaj pri tem. Boljše rečt "vi ste fsi fkup fookjeni" in it dalje :evil:

Sej, ljudje ne zaznamo simulacije, isto, kot, ko smo v sanjah, ne zaznamo, da smo v sanjah...
V slabih sanjah se ti lahko to zazdi, že doživeto. Odgovor samemu sebi je bil: "pa to morajo bit sanje, saj pa še ni blo srede" :valjamse:
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Sicer imam to mnenje med drugimi ze dolgo casa, da smo morda v simulaciji in imam popolnoma "enaka dognanja" oz. odgovore, ce lahko temu tako recemo, kot vizionar Elon Musk...sem sel prav sedaj poguglat in nasel ta posnetek...Poslusajte vsaj prvih nekaj minut...

 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Morda se mi je nekdo posmehoval, ko sem omenil simulacijo, ampak ne razmisljam samo jaz tako...jih je mnogo znanstvenikov. Ce pogledas, kako se mi razvijamo od ustanovitve racunalnika do danes...pa je le kakih 70 let recimo....kaka bo zmogljivost racunalnika cez recimo 5000 let, ce bomo preziveli. Gromozanska!
Sploh si predstavljat ne moremo...in kaj, ce je nas stvarnik naredil prvi racunalnik 5000 let nazaj...sedaj pa tale hipoteza ni vec tako cudna, ne?


 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Ojej, mosseero, sem zajebal na kubik. Ja, res je...300.000km/s. Se zelo opravicujem...ne vem, kako je to mozno, da sem tako zajebal. Se enkrat, se opravicujem..hvala, ker si me popravil.... :zardelalter::zardelalter::zardelalter::zardelalter::zardelalter:
Se sedaj ne morem verjet, ker ce me ponoci zbudis, vem, da je 300.000 km/s
Ta je ista, kot, ko isces kljuce, ki jih imas v rokah...ista :valjamse:
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: mosseero in MrDaco