UFC

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.092
6.479
113
To bi pač bil dvoboj za polnjenje njunih denarnic, nič zanimivega, atraktivnega, ipd. Pač show.

Khabib naj na hitro nekaj zasluži, potem pa v resne borbe, čeprav baje pravi da se bo kmalu upokojil..
 

Luce

Fizikalc
3. sep 2018
406
60
28
Ja ja. Tiste toplovodarske fore z objemanjem na tleh to ga še jaz skinem :valjamse:
Notorious is back :biceps:
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.092
6.479
113
Če hoče bit UFC ultimate...potem je pač dovoljena katerakoli tehnika. Sam je kriv, če ga nasprotnik podere, naj ga zašola preden pride do tega, če je dec.
 
  • Všeč mi je
Reactions: igiNo1

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.092
6.479
113
Kaj pomeni ta poteza, ki jo je "the king" naredil z desno roko tukaj?

zajeta-slika.jpg
 

Luce

Fizikalc
3. sep 2018
406
60
28
Seveda, ko ga je pa prej za jajca stiskal. Toplovodar. :valjamse:
Ti ne veš, ker te še noben ni pošten nabunkal:valjamse:
Lahko se duvaš tle preko tipkovnice.
Če maš jajca pejt enkrat v ring se z enmu sfajtat, da boš lahko vsaj sprve roke videl kako to izgleda. Mogoče boš potem bolj cenil to kar delajo.
The King is Back. :p
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.092
6.479
113
Aja, "the kingu" bi bolj pasal boks? Je že bil v ringu kdaj s kom? Mogoče s tem?

zajeta-slika.jpg


Aja ne...ni to on ne?
 

Luce

Fizikalc
3. sep 2018
406
60
28
No daj prilepi še kakšno slikco :valjamse: A ti še jaz kakšno slikco prpopam:bonk:
b966e38bbb904adb658c-conor-mcgregor.jpeg

King is Back pa se lahko na trepalnice postavljaš. edini car v tem športu.
 

Luce

Fizikalc
3. sep 2018
406
60
28
"McGregor je v zgolj 40 sekundah zaslužil okoli 80 milijonov ameriških dolarjev, kar je 30 več kot na zadnji borbi proti Nurmagomedovu. "Odnesel sem jo brez prask in počutim se odlično. Nisem še tam, kjer bi želel biti, a nisem več daleč. "

Kakšna vrnitev norega Irca! Kavboj je zdržal le nekaj sekund.

Cerrone : "Kaj reči, res mi je hitro izprašil rit. Česa takšnega še nisem videl. Ko sem začel krvaveti iz nosu in me je zmedel, je stopil korak nazaj in sprožil še levo nogo."
Z ramo mu je zlamu nos. :valjamse:

LeBron James
Welcome back Champ!! @TheNotoriousMMA.

@luka7doncic

crazy
1f602.png



CAR
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.092
6.479
113
Kmalu nov spektakel, Ferguson vs Khabib. Upam da bo Tona na malo boljšem nivoju kot zapit irec.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
UFC 248. Ženski fajt (co-main event) za hall of fame, med tem ko je bil Adesanya in Romero (main event) sramota za organizacijo. Še Miragliotta se jima je trudil dopovedat, da morata dat nekaj od sebe, da bodo imeli sodniki sploh kaj za točkovat. Izjava (a povsem na mestu): "You gotta give the judges something to score " :cool: .Tudi publika je povedala svoje že med fajtom. Škoda, zadnje čase se dogaja, da imajo določeni fajti na papirju res velik potencial a potem sledi razočaranje..
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.092
6.479
113
Ima nade?


Še vedno sicer ne vemo za lokacijo borbe. Kar je Joe predlagal bi bila bomba, čeprav malo dvomim, da bo ta dvoboj tako spektakulare, ker Ferga vseeno ni dorasel...po drugi strani pa, kdo sploh je?
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Tole je brez publike zgubilo smisel. Spremljam sceno že nekaj let ampak sedaj vsakič, ko si pogledam event je ena žalost vse skupaj.Enostavno ni čutit tiste prave energije tega športa. Ali pa samo jaz sklepam iz posamičnega na splošno, ne vem. Se pa vedno znova čudim koliko napora vlagajo v marketing, k napovedim kvazi epskih dvobojev in razni statistiki, ki je prej nikoli nismo gledali na zaslonih. Verjetno tudi twitanju, ki je sedaj med dvoboji, posameznikom (ki so verjetno premišljeno izbrani), očitno zelo dobro plačujejo. Še fucki*g Paris Hilton je zadnjič dobila ta "privilegij" pa je v 10 letih odkar spremljam MMA nikoli nisem videl sedet v VIP-u na katerem koli eventu.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.092
6.479
113
Žal je vsak šport fasal podobno zgodbo. Itak je šport zaradi publike, oz "tekmovanja", tako da brez nje se izgubi smisel vsega.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.092
6.479
113
Here’s the full UFC 254 card as it stands:
PPV Main Card (2 p.m. ET)
  • Khabib Nurmagomedov vs. Justin Gaethje
Kdaj točno bo to po naše in kje bi se lahko spremljalo?