UFC

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.838
595
113
Citat:
UFC 74 Respect, with 3 time and current Heavyweight Champion Randy Couture vs. Gabriel Gonzaga. Plus, top Middleweight contenders Georges St-Pierre vs. Josh Koscheck. Live on Pay-Per-View, Saturday August 25th.

http://youtube.com/watch?v=lATpE2n1N70

Ima kdo možnost tole posneti in dati online?
nahrung002.gif
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik futuristic pravi:
Citat:
UFC 74 Respect, with 3 time and current Heavyweight Champion Randy Couture vs. Gabriel Gonzaga. Plus, top Middleweight contenders Georges St-Pierre vs. Josh Koscheck. Live on Pay-Per-View, Saturday August 25th.

http://youtube.com/watch?v=lATpE2n1N70

Ima kdo možnost tole posneti in dati online?
nahrung002.gif

Misliš na youtube? Drugače bo to čez nekaj dni v raznoraznih spletnih trgovinah. Če kje vidim, te obvestim.
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.838
595
113
Mislim da na youtube sproti odstranjujejo tak copyrighted material.
V mislih sem imel varianto, da bi nekdo posnel, skonvertiral v divx in naložil na rapidshare...
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik futuristic pravi:
Mislim da na youtube sproti odstranjujejo tak copyrighted material.
V mislih sem imel varianto, da bi nekdo posnel, skonvertiral v divx in naložil na rapidshare...

Seveda na youtubu ne bo. Bo pa na kaki bitnižupi, recimo.
cheer.gif
Ponavadi za dva CD-ja.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Jp, se strinjam, eden boljših v zadnjem času in za moj okus eden najboljših nasploh! Sicer sem tudi sam ljubitelj tega športa in redno spremljam vse UFC evente. Veselim se letošnjih upcoming eventov v novembru in decembru, še posebej pa spodaj naštetih borb. Pika na i za zaključek tega leta bi bil za moj okus še kakšen berserker performance Wanderlei Silve!

BELFORT VS. HENDERSON (10. november)
ST-PIERRE VS. HENDRICKS (17. november)
HUNT VS. BIGFOOT (7. december)
WEIDMAN VS. SILVA 2 (29. december) Tega revanša se najbolj veselim, saj je Wideman v prvem fajtu grdo ponižal Silvo!
ROUSEY VS. TATE (29.december)
srce-1.gif

screenshot-2013-11-06-14.png


FNM6UR7GHFK0OG9.LARGE.gif
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
UFC Fight Night: Zagreb

je bil kdo včeraj? Sem pričakoval malo več akcije od težkašev, sploh od JDS-a..Tudi od publike sem pričakoval malo boljše vzdušje..Sicer pa je bila Arena kar dobro zapolnjena, vendar ni bila "razprodana" kot je to na začetku dobrodošlice sicer kričal legendarni Bruce Buffer
smile-1.gif
 

Dr_S

Pripravnik
22. avg 2007
897
6
18
Meni se zdi, da je bilo preveč fightov oz borcev, na "silo" pripeljani. Eni starčki zavaljeni
smile-1.gif


JDS je naredil oz delal kar je moral za zmago
smile-1.gif

Pa še dobr je nagovoril občinstvo.

Prelim fights so bili boljši.
Naslednji event bodo morali pa prave borce pripeljati, drugače ne bo tolk gledalcev
 

MAKY_

Fizikalc
10. nov 2007
1.199
2
38
Obišči stran
pa sej če si ga gledal že v starih časih je blo jasno da je našpikan do konca... zdej pa sploh... ma hunt čist prav da zahteva celotno njegovo plačilo, ki je 2,5 mio, največje plačilo za MMA fight btw...