UEFA Euro 2012

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Anglija bo presenetla, Carroll pa strelec prvenstva :D Drgače pa Čehi bodo presenečenje prvenstva!
 
Citat:
Uporabnik Malecky pravi:
Ni ga Hodg vpoklicu get over it. Nima bene veze z rasizmom, kolkr sem jaz bral.

Ti lahko cele dni bereš, pa dokler ne razumeš ne boš dojel.

Sicer pa jebe se meni, na njegovi poziciji je dovolj dobrih igralcev. Je še vedno eden najboljših branilcev ni pa več to to. Mene je bolj razpizdilo, da ni Carricka vpoklical. So pa notr Jones, Downing, Henderson, Milner, ki so pokazali letos nič. Ampak to je druga zgodba.

Sicer pa sploh ne vem kaj se ti vsajaš, ker sploh ni bilo nikjer nobenega komentarja na to, da ga ni v reprezentanci
bonk.gif
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Say vem da si "special" sam bral bi pa lohk, če si, na prejšnji strani je napisano, da ne bo igral (da on noče) zaradi Terryja.

On sam pa se na twiterju *****, ker še zdaj po Cahilu ni bil vpoklican. WTF ti veš več kot Ferdinand sam?
hysterical-1.gif
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Citat:
Uporabnik The_Red_Devil pravi:
Citat:
Uporabnik Malecky pravi:
Ni ga Hodg vpoklicu get over it. Nima bene veze z rasizmom, kolkr sem jaz bral.

Ti lahko cele dni bereš, pa dokler ne razumeš ne boš dojel.

Sicer pa jebe se meni, na njegovi poziciji je dovolj dobrih igralcev. Je še vedno eden najboljših branilcev ni pa več to to. Mene je bolj razpizdilo, da ni Carricka vpoklical. So pa notr Jones, Downing, Henderson, Milner, ki so pokazali letos nič. Ampak to je druga zgodba.

Sicer pa sploh ne vem kaj se ti vsajaš, ker sploh ni bilo nikjer nobenega komentarja na to, da ga ni v reprezentanci
bonk.gif

Cry me a river, ker je Fergie svojemu dobremu buddyju rekel, da nej njegove igralce pusti pri mir
evil.gif
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Daj ti namesto da spammaš si rajš kupi ene oakley al pa AlBan špegle in mi jih prodaj za 100€ ker ti itak ne bojo prav.
evil.gif


Model ti popoldan sporočim.
hysterical-1.gif
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38

Priponke

  • 1509175-HNS.png
    1509175-HNS.png
    100,3 KB · Ogledi: 197