UEFA Euro 2012

Popuši mi ga malo...purgeru...
hysterical-1.gif


 

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Sem za ukinitev podaljškov. 90 minut, sodnikov dodatek, penali.

Ne vidim nobenega smisla, da gledam 30 minut mučenja pošteno zmatranih igralcev z razrahljanimi živci, nihče nič ne profitira od tega, v podaljških zadnje čase ni skoraj nikoli gola, pa še gledalci smo slabe volje, ker se penali končajo ob polnoči, zjutraj pa je treba zgodaj v službo.
 

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Žal prava Evropa nima več pravih nogometašev!

Evropa je nogometno drugorazredna, če samo pomislim, kakšna žalost bi bila Liga prvakov brez Brazilcev, Argentincev in ostalih Neevropejcev..
 

rocky9

Fizikalc
3. feb 2009
2.837
9
38
Citat:
Uporabnik Kasius pravi:
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Žal prava Evropa nima več pravih nogometašev!

Evropa je nogometno drugorazredna, če samo pomislim, kakšna žalost bi bila Liga prvakov brez Brazilcev, Argentincev in ostalih Neevropejcev..

Zakaj pa potem te neevropske reprezentance na SP ne naredijo kaj dosti? Edina izjema so BRA, ki so trenutno še vedno edina ekipa s 5-imi naslovi SP...čez dve leti se jim pridruži ITA
wink-1.gif

Pa kolikor se spomnim so bile prve tri reprezentance na prejšnjem SP iz Evrope.
 

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Da odgovorim tebi in Khanu..

Meni je evropski fuzbal neatraktiven, pa rezultati zadnjih 2 SP gor ali dol. Premik naprej iz te neatraktivnosti je naredila Italija, ki jo je na tem EP užitek gledati. Mogoče zato, ker v napadu igra uvoženi Italijan in ker sredino obvladuje Brazilec Motta.

Brazilija je zaspala na lovorikah. Ampak to, da če Brazilija izpade v četrtfinalu SP 0:1 ali 1:2, folk pa že pravi, da je totalno popušila, samo pove, kakšna inštitucija je Brazilija v nogometu.

Čez 2 leti na SP bodo evropske reprezentance srečne, če bo kakšna v polfinalu. Za vrh se bodo stepli Brazilija, Argentina, Urugvaj. Pričakovati karkoli drugega tam dol je iluzija.

In ja, če v Ligi prvakov ne bi igrali južnoameriški mojstri, jaz v bistvu tekem sploh ne bi gledal.
 
Nazadnje urejeno:

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Citat:
Uporabnik The_Red_Devil pravi:
Euro je brez neevropejcev res dolgočasen. Prav izgublja čar.

Sori, meni je za umret dolgočasen. Če ne bi Italija igrala, kot igra, sploh ne bi gledal. Raje gledam posnatke druge brazilske lige.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Ja včeraj je bil Motta res jeziček na tehtnici. Brez njegove podpore od 63. minute dalje bi bila Italija izgubljena.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.050
5.742
113
blizu močvirne prestolnice
Roko na srce, čeprav ne maram lahov, so med tistimi kateri imajo trenutno še kar lep nogomet. Čeprav s težkim srcem upam da zmmeljejo 100x slabše Špance!
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.001
9.128
113
40
MB
Citat:
Uporabnik Kasius pravi:
Da odgovorim tebi in Khanu..

Meni je evropski fuzbal neatraktiven, pa rezultati zadnjih 2 SP gor ali dol. Premik naprej iz te neatraktivnosti je naredila Italija, ki jo je na tem EP užitek gledati. Mogoče zato, ker v napadu igra uvoženi Italijan in ker sredino obvladuje Brazilec Motta.

Brazilija je zaspala na lovorikah. Ampak to, da če Brazilija izpade v četrtfinalu SP 0:1 ali 1:2, folk pa že pravi, da je totalno popušila, samo pove, kakšna inštitucija je Brazilija v nogometu.

Čez 2 leti na SP bodo evropske reprezentance srečne, če bo kakšna v polfinalu. Za vrh se bodo stepli Brazilija, Argentina, Urugvaj. Pričakovati karkoli drugega tam dol je iluzija.

In ja, če v Ligi prvakov ne bi igrali južnoameriški mojstri, jaz v bistvu tekem sploh ne bi gledal.

urugvaj ma kvoto 29, če si tak prepričan ...
smile-1.gif