UEFA Champions League 2012/2013

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.011
5.720
113
blizu močvirne prestolnice
Citat:
Uporabnik zabar pravi:
Pol pa jokate nad obiskom v ljubljanskih Stožicah!!!
smile-1.gif

Ne pametuj, koliko jih je v Stožicah? Razen južnakov ter nekaj naših zanesenjakov nikogar, kar poglej MB in MS! Pri Dinamu je problem Mamič!
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.354
298
83
Kokr je men znano BBB-ji bojkotirajo tekme, ker hočejo da mamič odstopi in zarad tega folk in oni ne hod na tekme.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.321
943
113
Titograd
Ok, bojkot traja že en čas....... ampak, kje so potem običajni gledalci? Ekipo imajo dobro, veliko mladih igralcev iz domače nogometne šole igra v prvem moštvu ali pa mu je zelo blizu

Hajduk je letos bil (in še je) bankrotu blizu kot še nikoli, če bodo 2. bo že uspeh, večina igralcev je komajda polnoletnih, pa vendar gre 15-20k ljudi na tekmo.
 

zabar

fotograf
20. mar 2011
975
0
16
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Citat:
Uporabnik zabar pravi:
Pol pa jokate nad obiskom v ljubljanskih Stožicah!!!
smile-1.gif

Ne pametuj, koliko jih je v Stožicah? Razen južnakov ter nekaj naših zanesenjakov nikogar, kar poglej MB in MS! Pri Dinamu je problem Mamič!
Če gledaš Olimpijo, Stožice gledalci bojkotirajo zaradi slabih iger in nedodelane strategije razvoja, če pa gledaš reprezentanco, stadion bojkotirajo štajerci, predvsem ali samo zaradi, khm, rasističnih izjav zdrahoviča proti vsem, kar ni štajerskega!!!
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Citat:
Uporabnik geronimo pravi:
Ni mi pa jasno, nekje sem prebral da naj bi prodali 12k kopletov za vse tri domače tekme?

Napihnjene številke, saj pri nas isto počnejo... Naredit hype da se karte nenormalno prodajajo, kar povzroči še večje povpraševanje. Kolikokrat je bilo že objavljeno, da je ostalo še 200 kart, pa so jih prodajal še 14 dni
smile-1.gif


Je pa malo zajebano, če jih potem res pride samo pol toliko kolikor naj bi bilo prodanih kart v predprodaji
smile-1.gif
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
ksz...
A se še komu zdi lepše gledat City in Borussio kot pa pimplanje Barce in vzdihovanje Obreza: Meeeeesi, Messssssi, Mesiiiiiiiii?
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Malo so štorasti. Se mi zdi, da prvič privoščim Nemcem da zmagajo.
 

Group_Therapy

Dvojček št. 2
18. jul 2007
7.339
1
38
Citat:
Uporabnik gretzky pravi:
ksz...
A se še komu zdi lepše gledat City in Borussio kot pa pimplanje Barce in vzdihovanje Obreza: Meeeeesi, Messssssi, Mesiiiiiiiii?

Tole danes pa je nogomet
zmaga.gif