ubil zobozdravnico v lj

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Kaj se mora dogajati v človekovi glavi, da gre zaklat sočloveka, ki naj bi mu pomagal pri zdravstvenih težavah? Jaz za takega ne najdem prav nobene olajševalne okoliščine, nobene. Upam, da crkne.

Vsi S. pacienti pravijo, da je bila odlična stomatologinja, pa čeprav stara šele 33 let.
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Se še spomnite, ko je pred nekaj leti en tip ubil svojo bivšo punco? Ona je takrat kot veterinarka delala nočno na kliniki v LJ.
Ta tip, ki je ubil to zobozdravnico, je bil narkoman. Očitno se mu je zmeglilo.

Katastrofa!
 

brgo

Fizikalc
14. avg 2007
5.783
0
36
Milky way
Ne razumem, zakaj imajo narkomani pravico, da se prosto sprehajajo po svetu. Ker to niso ljudje s svojim umom in se nimajo pod kontrolo tudi ne bi smeli imeti človeških pravic. Prisilna detoksikacija in nekaj časa strog zapor je edina možnost. Jebemu, da so fašistične metode edini način da se naredi nek red.
 

lady27

Zelenc'
26. okt 2007
24
0
1
punca je bila vcasih moja soseda in je bila vedno ful ful prijazna
roza.gif

ne morem verjetn, da se kr en [censored] najde in vzame nekomu zivljenje
frown-1.gif
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Kar poglej, včeraj so jim odprli še en center, kjer se lahko "varno butajo", potem pa jamrajo, da so diskriminirani!!!
Banda narkomanska, meče igle okoli, otroci se pa piknejo...jaz bi jih polovil, steral v delovna taborišča za 5 let. kdor umre pač umre, [censored] ga. To so osebki, ki so jim mamila zameglila razum in presojo in tako je treba z njimi ravnati.
 

brgo

Fizikalc
14. avg 2007
5.783
0
36
Milky way
Z njimi ravnajo, kot da so se rodili prizadeti in da si niso sami krivi za svoje stanje. Kot praviš, prisilno delo, železna disciplina in dosledno kaznovanje bi iz njih izklesalo ljudi, primerne za življenje. Zdrav duh v zdravem telesu
smile-1.gif


Kdo je pravzaprav odgovoren, da se z njimi tako lepo postopa?
 

jetamp

Fizikalc
5. sep 2007
3.519
59
48
Kranj
Sicer je malo iz teme
Citat:
Ma sej, ko men moja tiste joške, ke pred oči nalima, pa ko se mi v naročje usede, se mi tud dogaja no vsaj bolečine nobene ne čutm več

Jaz sem pa mislil, da to dela samo pri meni
srce-1.gif
. Sploh, če ti vrta kaj bolj od zadaj, ti svojo levo dojko pritisne direktno v desno oko. Prvič sem misli,da se je spozabila in je bilo ponesreči, sedaj pa vidim pa da je to stalna praksa. Zgleda, da jih na faksu učijo novega pristopa do bolnika, se prišpara pri analgetikih, ker si ves omamljen.
Ta mesec sem bil pri njej 3x
cheer.gif
, sedaj sem naročen 17.12., se že veselim obiska.
Upam, da ne bere tega foruma in se ne bo sedaj bolj nazaj držala.
grims-1.gif
 

sugardaddy

Ranjen'c
21. sep 2007
290
0
16
123
off:
Dej nehi, k bom ljubosumn ratu
evil.gif


on:
@ na unga ki je reku, da je moril ker ni ta pravga datuma dobil: sej pol bi moral sestri vrat prerezat, one te naročijo, enga mal bl prej, ene pa poznej
tongue-1.gif




lp
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Sestro osebno poznam. Glede na to, v kakšnem stanju je po izgubi najboljše prijateljice in sodelavke, bi bila sama sigurno rajši mrtva. In glede na to, kakšno življenje je imela pred tem, in je vseeno super oseba, vedno pripravljena pomagat in vesela, se res sprašujem kje so meje. Zakaj nekatere ljudi življenje tako tepe?
 

jetamp

Fizikalc
5. sep 2007
3.519
59
48
Kranj
Ravno zaradi njenega načina dela sem najprej pomislil,da se je to zgodilo njej. Kakšen psihič bi si lahko narobe razlagal njene "strokovne" prijeme.
ne-ne-1.gif

Se vidmo pri zobarci
cheer.gif
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.334
950
113
Titograd
Citat:
Uporabnik kloshar pravi:
Neprištevnost je pač ena od olajševalnih okoliščin. Zdej je pa vse odvisno, kakega odvetnika boš imel.

Malo logike, vsaj moje, pravi da če moriš ne moreš biti najbolj prišteven že avtomatsko
stupid-1.gif
pri nas pa je to olajševalna okoliščina, svašta od sodstva.
 

halo

Fizikalc
22. jul 2007
2.211
0
36
51
Ljubljana
Ravno pred urco sem zvedu kdo je ta oseba.
Enkrat oz 2x smo bli skupi na eni žurki.

OMG ne morem verjet
roza.gif
 

Francoz

Pripravnik
Citat:
Uporabnik brgo pravi:
Z njimi ravnajo, kot da so se rodili prizadeti in da si niso sami krivi za svoje stanje. Kot praviš, prisilno delo, železna disciplina in dosledno kaznovanje bi iz njih izklesalo ljudi, primerne za življenje. Zdrav duh v zdravem telesu
smile-1.gif

Kdo je pravzaprav odgovoren, da se z njimi tako lepo postopa?

Razni Hanžki...
 

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
0
36
39
Citat:
Uporabnik Francoz pravi:
Električni stol, ali pa javno obešanje na stadionu za Bežigradom. Garantiram čez 20.000 ljudi...

Tako kot v Sudanu.

Pri nas bo to težko izvedljivo, ker na eni strani bo varuh človekovih pravic in na drugi ljudje željni "pravice".