U iber pametni uporabniki Alterja ...

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Vidiš o čem govorim A zato ker se ne strinjam z ostalimi in napišem kar mislim potem sem se pa slabo predstavil. Boli mene k kako sem se jaz tebi predstavil.Me ne poznaš zato me ne kritiziraj tukaj preko foruma. Nisi v tej temi napisal nič pametnega razen traparij IMHO OMG Zato če nimaš kaj bolj pametnega za napisat ne spamaj po temi.

Tole zgoraj je C/P odgovora v temi o Avtomobilizmu enega bolj brihtnih uporabnikov na Alterju. Ne meni. Je blo pa zelo podobno. Kdo to je, nima smisla pisat, ker je nepomemben, je pa bistveno slednje:

"boli mene k kako sem se jaz tebi predstavil. Me ne poznaš ... (in tako dalje do govna). Bistveno je tole zadnje: me ne poznaš.

Poslušajte pametnjakoviči (kot ta zgoraj), skrivat se za masko je najenostavnejše, saj IP ne ponudi slike uporabnika, In ravno zato si nekateri upajo pisat mnogo več, kot bi si upali udejaniti. Nekateri nimajo niti osnovne kulture pisanja, niti ne upoštevajo mnenja uporabnikov. Ni pomembno, kakšna, kako močna so ta mnenja. A vseeno, dobra, slaba, še vedno so mnenja.

Zato nekaj napotkov: če želite izvedeti karkoli o veri, pojdite na RKC. Če želite zvedet karkoli o odnosih, zdravju, pojdite na MON. Če želite izvedeti karkoli o tehniki, pojdite na Slo-Tech. Če hočete karkoli o avtih se pač poslužujte forumov s takšno tematiko. Nenavsezadnje, če bi pa radi kakšno po pi... pa "pridite na železniško pod uro" ... no, nekaj v tem smislu. Za vsakogar se kaj najde.

Ne pa mi pametovat po forumih, spraševat, pljuvat po mnenjih,... ter se hkrati skrivat za maskami, boječneži. Strahopetci. Reve. Ampak vseeno nisem sovražno nastrojen. Niti nisem nasilen. A vseeno, včasih se je treba mal spucat ...

Aja, še tole: marsikdo ve, za katerega uporabnika gre, ko jaz kaj napišem. Jaz se ne skrivam, mene ni strah ...
 
Nazadnje urejeno:

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Citat:
Uporabnik mistique pravi:
Pa drgač?

Še kr ...
grin1.gif
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Citat:
Uporabnik barvica pravi:
Uh.... je moralo biti pa zeloooo hudo...

Ne, niti ne. Ni hudo, je pa MOTEČE.

Je pa res, da bi bilo potrebno vse brat ... nima smisla, ni vredno.

Nanaša pa se na VSE takšne, ne zgolj na enega uporabnika.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.685
6.570
113
Citat:
Uporabnik noker pravi:
Citat:
Uporabnik barvica pravi:
Uh.... je moralo biti pa zeloooo hudo...

Ne, niti ne. Ni hudo, je pa MOTEČE.

Je pa res, da bi bilo potrebno vse brat ... nima smisla, ni vredno.

Nanaša pa se na VSE takšne, ne zgolj na enega uporabnika.

A ti je spet nekdo napisal, da gledaš bedne filme in da nimaš pojma?
hysterical-1.gif
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Pomoje bi bilo ful zanimivo organizirat en javni forum, da se nas nabere en kup, poj pa dat eno temo za glodanje
grin1.gif


Resno... kultura na spletu je včasih, v najboljšem primeru ok. Večinoma je (pri več kot polovici komentarjev) na meji, večinoma pa pod kritiko. Sploh pa to vidiš, ko začneš brat neke 24ur komentatorje, tam pa debate praktično ne vidiš...
 

jekleni

Guru
1. avg 2007
2.485
819
113
No težava 24ur pa rtvslo pa takih je, da zadaj v resnici ne neke izdelane skupnosti. Zato je večina komentarjev hit and run, tudi če bi repliciral, komentator verjetno ne bo prebral. (Pa še sistem komentiranja je tak, da ni jasno, kdo komu kaj odgovarja.)