Tuš Telekom televizija preko TV Tunerja na rač

Slielay

Pripravnik
26. maj 2008
159
0
16
Stvar je sledeča: preko tuš telekoma imam naročeno televizijo, gledam pa jo na računalniku preko TV tunerja.
Ko sta prišla serviserja priklopit, sta morala prvo ta motorolin TV vmesnik priklopiti na navadno televizjo, da sta lahko omogočila nekaj (ne spomnim se več kaj), da mi je potem delalo na računalniku. Potem sem pa samo v programu od tunerja (WinFast TV2000 XP) daj skenirati programe in je našlo ter obkljukalo samo enega, nakar sem nastavil na njega in potem gledal televizjo.
Za tem pa sem formatiral računalnik in naložil nove gonilnike od tv tunerja (starih več nisem našel), zdaj pa mi pri skeniranju obkljuka vseh 100+ kanalov, na nobenem pa ni slike.
Nočem klicati na njihovo pomoč naročnikom, ker niti serviserja nista vedela, kako točno naj kaj nastavita, kaj šele da bi kakšna študentka tam vedela
evil.gif

Verjetno malo lovim v prazno, ampak vseeno upam, da bo imel kdo kakšno dobro idejo ali pa je kdo že imel podoben problem. Lahko probam s tudi s katerim drugim programom (zdaj imam WinFast PVR) in ali obstaja mogoče kakšna frekvenca, da ročno nastavim (lahko tudi preko ZS, če se ne sme drugače)?

Hvala vsem, že samo da ste prebrali
smile-1.gif
in za morebitne odgovore.
Lp