tuš kabina in armatura

Pozdravljeni!

Počasi bo potrebno zamenjati tuš kabino. Gledal sem te, ki imajo zelo tanko kad, ter varianto da je steklo do tal (kadi sploh ni). Kaj imate doma,kako ste zadovoljni? Cena, proizvajalci? kaj se priporoča? Kolpa san okej ali še vedno raje ne kot ja?

Kaj pa armature z v tuš kabino? S katerim proizvajalcem ste zadovoljni, kaj je okej in kaj raje ne? Gledal pa sem nekaj takšnega, oz.v takšen stilu

https://www.merkur.si/armatura-za-tus-blitz-blitz-kuk-927-s-stojeco-in-rocno-prho/


komentarji, mnenja, pripombe itd...

zlo hvaležen za vse info

vaš alterjevec
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.213
5.236
113
Za kadi ne vem, imamo pa hansgrohe raindance termostatsko armaturo (točne oznake se ne spomnim), "dež" in ročko... Po 6 letih nimam kaj veliko za povedati, torej deluje dobro, ne pomislim nanjo nikdar. V banji je navadna armatura, s pipo in ročko ista "kolekcija". Izkušnje enake...
 
Nazadnje urejeno:

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.738
2.618
113
Če želiš dat brez kadi, boš moral verjetno delat na novo estrih, zaradi padca za vodo + vgradnja kanalete. Kolpa san kadi so pomoje čisto ok.
Za armature pa bi jaz gledal Grohe in Hansgrohe. Pa jaz bi dal podometno varjanto in ne nadometne.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
Brez kadi bo razbijanje estriha, da se naredi ustrezna hidroizolacija in padec. Nizka kad bo najbrž isto problem zaradi odtoka oz. sifona.