Tur!

mare92

Pripravnik
17. avg 2007
941
0
16
Ljubljana
Po čemu sklepaš da se bo kmalu odprl?
Zaradi tega kar sem napisal... Splošna anastezija oz 3 v 4 ih mesecih škodujejo mojemu srcu.. Aja, pa nočem imeti tudi brazgotine čez 3/4 vrata.
 

Tenforest

Guru
3. sep 2007
5.661
501
113
41
povsod malo
Kva nočeš imet brazgotine to je ful modern pri puncah. Kao lej ga kerga fajterja ves je porezan.
grin1.gif
Ampak tvoj je res kapitalc.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Je že kar rdeč pri vrhu na prvi sliki. Traja kar nekaj dni da se odpre iz nule.
Ti samo dajaj gor te pripravke, da se čimprej odpre, potem pa gnoj ven pa kamilične obkladke.
Tudi če ne boš šel na rezanje ti lahko ostane brazgotina.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Tole ne bo mogel sam stisnit. Tur boli res ko svinja, sploh tak velik. Če pa je še na VRATU, potem pa res sux.

Zakaj splošna anastezija. A ni lokalna dovolj? Mami so rezali ene 3x, vedno z lokalno. So pa ostale brazgotine, ki zgledajo kot strelne rane.
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.860
3.887
113
V vsakem primeru glej da boš do kocna pojedel tiste antibiotike da ne bo komplikacij.

Zdej nekako premisli; če je splošna anastezija tako nevarna zate potem bolje da pač reskiraš čas in raje počakaš. Če umreš za tako bedarijo kot je ta tur je pa res neumnost!

Skratka spremljaj in čakaj na spremembe - nekako pa vseeno prepreči da bi se zgodila še kakšna večja infekcija (sej veš roko ti lahko odrežejo, glavo pa malo težko). Torej ne mazat vseh naumnosti gor, ampak samo "čista" mazila; jst bi izbral kombinacijo antibiotikov in mogoče kakšne bepanthen kremce/gela.

Pa če boš kaj stiskal in rezal sam bolje da NE, ker lahko narediš precej veliko sranje - še vedno bolje da rečeš zdravniku naj te reže na "živo" kot pa da doma probavaš!
 

Naglfar

Fizikalc
7. sep 2007
1.563
1
36
Panonija
Za brazgotine maš kontrakel in contratubex. Je mela punca 1cm aterom na licu in veš, kakšen design flaw je za babo brazgotina na licu. Pridno je mazala pa se nič ne opazi.
smile-1.gif
Treba je pa začet takoj, ko se zaceli in je še rožnate barve.
 

mare92

Pripravnik
17. avg 2007
941
0
16
Ljubljana
Ne ne, naj to dohtarji zrihtajo... Imam kar velik prag bolečine, ampak da bi si po tem sam šaril pa dvomim da bi lahko.
 

frisk

Pripravnik
25. sep 2007
735
18
18
Domžale
"Ma tur je tako velik, da lahko razmišljam z njim"

"Ne mislim čakat da mi nova glava zraste"

hysterical-1.gif

Joj stari, vem da teb zdj (še) ni smešno, ampak take k jih pa ti pokaš... kapo dol za vzdrževanje smisla za humor, si lahko za zgled
smile-1.gif
 

Jernej

Fizikalc
18. avg 2007
7.124
0
36
O super! Tole je pa prav fletna zadeva. Če bi blo kje na hrbtu, bi me kar srbele roke, da bi vzel skalpel in...

Tako pa - lokacija. Precej zoprno. Vsekakor bi bilo bolje, če bi vnetje splahnelo in bi se zadevo dalo praktično brez izteka gnoja izluščit ter zašit. Pojdi to jutri malo pokazat osebnemu zdravniku ali pa na septiko.

Maže so brezveze. Pri tej velikosti in globini je to tako kot da bi zlomljeno kost zdravil z Niveo Soft.


Kar pa se splošne anestezije in srca tiče... po mojem ni panike. Prvič namreč slišim, da bi bili splošni anestetiki kardiotoksični.


PS: Pa tista o razmišljanju je definitivno joke of the week na Alterju!
hysterical-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

mare92

Pripravnik
17. avg 2007
941
0
16
Ljubljana
Evo, zrihtal... So mi na hitro operirali pod narkozo in poleg tega da sem bil še 1h zadet kot žival naj bi bilo vse ok!
Razmišljam, da bi s fotkami naredil facebook profil za mojega bivšega kolega=)
Še 1x se vsem zahvaljujem, LP Mare
 

Jernej

Fizikalc
18. avg 2007
7.124
0
36

Nekdo od naju bo sedaj krepko zardeval, ampak bolj kot gledam tisto sliko, manj mi je jasno, kdo.
confused-1.gif
 

Jernej

Fizikalc
18. avg 2007
7.124
0
36

Ti kar... samo jaz še vedno nisem povsem prepričan. Napisal pa tudi ni... vsaj jaz ne najdem.

Kvaliteta kože izgleda bolj za spredaj, čeprav lahko bi bil tudi malo bolj plešast in ravno od frizerja (zato spodnji del ni poraščen).
smile-1.gif



Je pa, če je res spredaj, precej neugodna lokacija za odstranjevat.
 

Slovenet

Majstr
21. jul 2007
4.396
485
83
43
Še vedno Rdeči revirji
Zdaj si me spomnu na mojga v srednji šoli. Mesto približno isto kot pri tebi, bil pa je dosti manjši. Brazgotino opazim še zdaj ampak samo zato, ker vem kje je. Sem mel pa kar nekaj časa velik flajšter na vratu. Pa mal sem se zafrkaval, da to ženske naredijo, ko mal zalutajo. to sem se zafrkaval še s prfokso telovadbe.
smile-1.gif
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.742
2.350
113
Pomurje
Jaz sem imel kapitalca na kolenu. Ko je stržen skočil ven, je bila luknja globoka 4-5cm. Pred strženom je bilo pa čuda tekočega gnoja.

Bolelo ni, ker je bolj malo mišic okrog.(če to kaj vpliva)

Sem pa imel ene 10 tvorov vse skupaj pa prav vsi so pustili brazgotine.

Najbolj je bolel tisti na riti. Hudič. Če nebi imel krpe v ustih, bi verjetno zobe polomil.

Lp