Tudi na hrvaških AC...

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
...boste dinamiki počasi opleli.
Ni kej, nič lepi časi se vam ne obetajo. Nabavite si večje denarnice!
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
ni potrebe, uporabljamo plastic money
tongue-1.gif



pa počivališča še vedno obstajajo, da se mal pretegneš, greš na minus dva deci, nabijaš timing, ...
grin1.gif
 

xXx

Pripravnik
30. avg 2007
997
0
16
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
...boste dinamiki počasi opleli.
Ni kej, nič lepi časi se vam ne obetajo. Nabavite si večje denarnice!

Odlicno.... To pomeni da nebo radarov na avtocesti, kar pomeni tak kot v Italiji včasih - gas do konca, vmes pa na kafu.
aplauz.gif
 

xXx

Pripravnik
30. avg 2007
997
0
16
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Za take kanone bodo radarji še zmeraj ostali. Nič bat.

Samo za razliko jaz sem v Zadru u manj kot treh urah... ti pa ? v enem dnevu ?
 

xXx

Pripravnik
30. avg 2007
997
0
16
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Jaz sem še prej, pa vozim po predpisih.

Še enkrat se je pokazalo na pamet ni tvoja vrlina.

do Zadra je 380 km . Da v 3 urah sem tam kolko vozim pomeni da mora bit povprecje nekje 130 km/h , s tem da do Zagreba ne moreš vozit preko 80 in več stojiš kot voziš.

Da prideš ti manj kot u treh urah do tja in da voziš po omejitvah, potem se voziš s Concordom po luftu.
 

torcida_st

Pripravnik
6. okt 2007
509
0
16
Ko grem v dalmacijo itak plačam skoraj največjo tarifo tko da rečem da sem listek izgubil
in plačam tistih 20 kun več pa je stvar rešena!
 

xXx

Pripravnik
30. avg 2007
997
0
16
In še to . Ker sem dosti na HR sem bil enkrat v druzbi s policaji in smo meli debato glede hitrosti. Reko je da on tolerira do 150 km/h . Vsaka jim čast. Ker nemoreš da voziš 400 kilometrov 130 km/h . 150 km/h je ze malo kompromis da voznja malo bolj dinamična.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Še enkrat se je pokazalo na pamet ni tvoja vrlina.

do Zadra je 380 km
Tvoja pamet se je šele izkazala.
A misliš, da smo vsi iz tvojga zabačenga konca doma?
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik xXx pravi:
In še to . Ker sem dosti na HR sem bil enkrat v druzbi s policaji in smo meli debato glede hitrosti. Reko je da on tolerira do 150 km/h . Vsaka jim čast. Ker nemoreš da voziš 400 kilometrov 130 km/h . 150 km/h je ze malo kompromis da voznja malo bolj dinamična.
Eh, toleranca. Furali dol in gor nekje 155 po števcu, torej nekje 145 km/h realno, pa so izstrelki kar konkretno padali mimo. In to cel čas. Očitno jih tam še ni toliko. Ali pa niso taki pussyi kot slovenčki.
evil.gif
 

_jolly_

Fizikalc
3. sep 2007
2.141
2
38
Citat:
Uporabnik xXx pravi:
In še to . Ker sem dosti na HR sem bil enkrat v druzbi s policaji in smo meli debato glede hitrosti. Reko je da on tolerira do 150 km/h . Vsaka jim čast. Ker nemoreš da voziš 400 kilometrov 130 km/h . 150 km/h je ze malo kompromis da voznja malo bolj dinamična.

kak ne? jaz sem se z golfom 2 peljal 100km/h do šibenika in nazaj. pa ne sam to... tud v beograd sem se tak peljal. ne ti meni da nemoreš.
smile-1.gif
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
In še to . Ker sem dosti na HR sem bil enkrat v druzbi s policaji in smo meli debato glede hitrosti.
Citat:
gas do konca, vmes pa na kafu.
Če bi ti res bil kaj dosti na Hrvaškem, bi te Hrvati že davno naučili kako se pri njih reče kavi.
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
Citat:
Uporabnik xXx pravi:
In še to . Ker sem dosti na HR sem bil enkrat v druzbi s policaji in smo meli debato glede hitrosti. Reko je da on tolerira do 150 km/h . Vsaka jim čast. Ker nemoreš da voziš 400 kilometrov 130 km/h . 150 km/h je ze malo kompromis da voznja malo bolj dinamična.
Eh, toleranca. Furali dol in gor nekje 155 po števcu, torej nekje 145 km/h realno, pa so izstrelki kar konkretno padali mimo. In to cel čas. Očitno jih tam še ni toliko. Ali pa niso taki pussyi kot slovenčki.
evil.gif

Mene je lani usatvila provida (MB C 320) med Splitom in Zadrom. Sicer sta najprej nekaj grozila s 3000 kunami in zastonj prenočiščem, ampak smo se potem zmenili za 600 CRO podlasic, za 228 km/h.
Moram pohvalit njun odnos, smo se čisto normalno pogovarjal, rekla sta, da do 160 km/h ne "lovijo".

P.S. ko smo se odpeljeli naprej sem jih čez dva km prehitel s 160 km/h, ampak ponesreči, jih sploh nisem opazil
grin1.gif
 
Nazadnje urejeno:

xXx

Pripravnik
30. avg 2007
997
0
16
Citat:
Uporabnik Notranjc pravi:
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
Citat:
Uporabnik xXx pravi:
In še to . Ker sem dosti na HR sem bil enkrat v druzbi s policaji in smo meli debato glede hitrosti. Reko je da on tolerira do 150 km/h . Vsaka jim čast. Ker nemoreš da voziš 400 kilometrov 130 km/h . 150 km/h je ze malo kompromis da voznja malo bolj dinamična.
Eh, toleranca. Furali dol in gor nekje 155 po števcu, torej nekje 145 km/h realno, pa so izstrelki kar konkretno padali mimo. In to cel čas. Očitno jih tam še ni toliko. Ali pa niso taki pussyi kot slovenčki.
evil.gif

Mene je lani usatvila provida (MB C 320) med Splitom in Zadrom. Sicer sta najprej nekaj grozila s 3000 kunami in zastonj prenočiščem, ampak smo se potem zmenili za 600 CRO podlasic, za 228 km/h.
Moram pohvalit njun odnos, smo se čisto normalno pogovarjal, rekla sta, da do 160 km/h ne "lovijo".

P.S. ko smo se odpeljeli naprej sem jih čez dva km prehitel s 160 km/h, ampak ponesreči, jih sploh nisem opazil
grin1.gif

To sta meni tudi oni rekli da do 150 tolerirajo... Mogoče 150 realno po števcu je to 160 ali pa odvisno od policaja... Jaz vozim dol in gor povečini med tednom in ponoči tak da imam prazno cesto in v tunelih kolko tolko pazim, ostalo pa nekje konstantno 200 . Sem pa lani v Zadru stal na samaforu na ocepu za levo zato da sem lahko tiste ki so stali na pasu za ravno na samaforu prehitel (speljal in zapeljal desno pred prvega na špuri za ravno) in me ustavi policija. Reku sem da sem se zmotu ker ne poznam dobro cest in namesto računa sta mi povedala po keri poti pridem do Sukošana (čeprav sem pot poznal samo sem se norega naredo). Ko so me par let nazaj ustavli v SLO za isti prekršek sem plačal se mi zdi 30 k SIT. Jaz imam na Hrvaskem veliko boljše izkušnje tako kot z policaji tudi z ljudmi. Da kake Banja Luke, Črne gore in Beograda neomenjam.

Edino pred cesninskimi postajami ko je zmanjševanje hitrosti skoraj vedno ko se vozim merijo (na HR). Tu vedno pazim da pravočasno bremzam ker tu ti hitro nameri in opali kazen.