TROJČEK...

piloto

Zelenc'
14. maj 2018
3
0
3
Pred par tedni sem klical njihov info center za neko informacijo v zvezi z pogodbo za mobilni telefon ker mi steče kmalu pogodba,tam že 18 let...,Po pogovoru mi je njihov operater "prijazno" svetoval menjavo paketa trojček ker kao bom z novo pogodbo imel hitrejši internet,programi ostali kao isti ... Skratka oh in sploh in no da sem se ga "reši" sem privolil... Na meil mi je poslal enkup enih papirjev.. na brzino to pregledal,človeku itak verjameš na besedo,zaupanje dolgoletno, fer odnos....Čez par dni sem itak računal da bojo ti papirji prišli tudi na dom v podpis ,nič od tega po hitri pošti prišel samo listek za podpisati .Čez par dni pride sestra k meni in preklinja da ne vidi tričetrt najbolj gledanih programov,kličem info operaterja,takoj se začnejo zgovarjat na kolega,naročim da me pokliče nazaj on osebno ko bo v službi itak ne kliče dobesedno izhlapel,par dni.... Po dolgem pisarjenju romanov,,telefonarjenju, mi po FB .. prijazno objasnijo"tikajo" kot da smo najboljši prjatli celo, da pač njihov operater ni "mogel" videti kake vse programe sem imel po prejšnji shemi oziroma da sem jih imel precej preveč oziroma kao da sem jih "zastonj" gledal...,To je za njih kao "tehnična" napaka,trdim da je točloveška oziroma njihova napaka.... Kako moreš nekomu nekaj silit nudit,prodajat... in trditi da je to za njega boljše kot prejšnje, brez da bi vedel, uprašal,PREPRIČAL sploh kako to prejšnje zgleda, gre za čisto
zavajanje potrošnikov...No sedaj na koncu med temi njihovimi "romani" so mi prijazno objasnili da saj ni problema da lahko dobim vse tiste programe vendar po novih shemah ki so itak precej dražje,o možnosti razdrtju pogodbe brez stroškov pa šele razmišljajo,preverjajo...,Pazite se preveč"prijaznih",operaterjev in "dobrih" ponudb...:(:(
 
Nazadnje urejeno:

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Pozabil si napisati, za katerega ponudnika gre?

Sicer pa ... glede na to, da si sklenil pogodbo na daljavo oz. izven poslovnih prostorov (torej "online") imas pravico, da v roku 14 dni zahtevas prekinitev pogodbe ...

https://zakonodaja.com/zakon/zvpot/43c-clen1#43c-clen-1-odstavek1

skitched-20180514-083120.jpg
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.759
2.638
113
Jaz imam pri A1 tudi več TV programov vklopljenih kot jih je v naročeni programski shemi.
 

piloto

Zelenc'
14. maj 2018
3
0
3
Kar napiš, da je bilo pri A1. Moji starši so imeli enako kalvarijo...
No kot zgleda to ni bilo naključe in nisem edini....Potem se zgovarjajo na "tehnične" napake Bojan Požar to bi bila Tema primerna za jo raziskati , višajo tudi drugi operaterji stalno po mojem gre za dogovore....:(
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.829
724
113
www.jernej.org
Pač... definitivno to, kar se je zgodilo, ni bilo prijazno do uporabnika. Amapk na koncu, ko potegneš črto, je uporabnik sam kriv (oz. nosi večji del krivde) za nastalo situacijo. Če ste imeli odporto višjo shemo od naročene, potem je dejstvo, da operater tega ni vedel in posledično ni mogel upoštevati pri ponudbi. Prav tako imajo objavljene vse pakete, cene in pripadajoče programske sheme... predenj podpišeš pogodbo pač natančno pogledaš, kaj ti ponujajo in sam primerjaš s svojim obstoječim paketom ter ceno.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Pač... definitivno to, kar se je zgodilo, ni bilo prijazno do uporabnika. Amapk na koncu, ko potegneš črto, je uporabnik sam kriv (oz. nosi večji del krivde) za nastalo situacijo. Če ste imeli odporto višjo shemo od naročene, potem je dejstvo, da operater tega ni vedel in posledično ni mogel upoštevati pri ponudbi. Prav tako imajo objavljene vse pakete, cene in pripadajoče programske sheme... predenj podpišeš pogodbo pač natančno pogledaš, kaj ti ponujajo in sam primerjaš s svojim obstoječim paketom ter ceno.


Sploh pa se take zadeve ne urejajo po telefonu ob "tezenju" posrednika ... ampak najprej preveri vse mozne opcije in ko je vse jasno, je najbolje to urejat direktno v poslovalnici ali po mailu, kjer imas potem tudi kaj za pokazat...

Meni ponavadi tezijo razni posredniki iz Telemacha... ce bi prenesel svojo mobilno stevilko k njim... Pa sem jim ze veckrat rekel, da me ne zanima in naj me izbrisejo iz svoje baze... pa cez nekaj dni spet klicejo ... :mad:
 
Nazadnje urejeno: