Trgovina Tuš

Car

POSTman
4. avg 2007
8.317
1.185
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Ravnokar iz malo večjega nakupa v Supermarketu Tuš Mengeš. Ne morem reč drugega, kot veliki nateguni! Pri blagajni me je ob nakupu vprašala, če bom koristil Dnar v vrednosti 22€. Sem jim povedal, da ne. Plačal sem in ko sem preveril račun opazil, da mi ni dala popusta 10-99%. Ko sem jo na to opozoril, mi je rekla, da me je vprašala in sem rekel, da ga ne bom koristil!? Pa ljubi jezus, kdo hudiča pa ne bi koristil popusta? Ravno zaradi tega sem šel danes v trgovino!!!
Da ne govorim o tem, da reklamirajo Osiječki temni radler, ki je v akciji danes in jutri, pa ga sploh nimajo na zalogi. Menda ga dobijo v ponedeljek, ko seveda ne bo več v akciji!!!
Imajo tudi odlične jagode po akcijski ceni. Zgornja vrsta v škatlici v večini popolnoma plesniva, spodnja pa popolnoma gnila....

In potem berem na njihovi spletni strani kaj so nihove vrednoste:

Vrednote
Pri naših vsakdanjih odločitvah nas vodijo naslednje vrednote:
● Naš kupec je naš kralj.
● Vedno izberemo kakovost pred ceno.
● Sprejmemo konstruktivno kritiko s pozitivnim odnosom.
● Odločamo se na podlagi dejstev. Ločimo mnenja od dejstev.
● Vedno govorimo resnico.
● Vedno izberemo lokalno pred globalnim.
● Tuševi stranki je pomembna vsaka sekunda, zato smo odzivni.
● Upamo si eksperimentirati in ne bojimo se neuspeha.
● Na vsakem koraku smo mi obraz podjetja Tuš

:obesise::obesise::obesise::bruh::bruh::bruh:
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.317
1.185
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Ja, tud poštarji niso več to kar so bli.
Drži! Se popolnoma strinjam, ves ološ poberejo na pošti. Včasih se je poštarju še zaupalo, danes žal ni več tako. Vsa čast starejšim poštarjem, ki še zdržijo, kar pa se tiče "ta novih" pa žal samo redke izjeme... Veliko pa jih itak ne govori slovensko...

Ampak tema je o Tušu, ki ima sicer podobne probleme z delavci, kot večina podjetij v Sloveniji. Tup v Mengšu je milo rečeno katastrofa, kaj vse ne vidiš tukaj, res noro, kaj vse se danes zaposluje....

Ampak v mojem primeru se ne gre za težavo z delovno silo, ampak za politiko podjetja.
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.960
3.250
113
Ko sem jo na to opozoril, mi je rekla, da me je vprašala in sem rekel, da ga ne bom koristil!? Pa ljubi jezus, kdo hudiča pa ne bi koristil popusta? Ravno zaradi tega sem šel danes v trgovino!!!
Da ne govorim o tem, da reklamirajo Osiječki temni radler, ki je v akciji danes in jutri, pa ga sploh nimajo na zalogi....
Prava tragedija. Matervola. :eek:
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.317
1.185
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Ne gre se toliko za teh 10%, čeprav tudi to ni zanemarljivo. Lahko dobiš tudi 99%, kar pa ni več zanemarljivo. Itak pa denar ne raste na cesti, zato se pač izkoristi vsak popust. Za denar moramo nekateri trdo delati!
Gre se pa za nepošteno poslovno prakso. Začeli so s tem, da je vsak s Tuševo kartico na določene dneve dobil različne ugodnosti. Nadaljevalo se je s tem, da si moral sam zahtevati popust, čeprav si bil do njega upravičen. Sedaj pa te prodajalka, v mojem primeru celo izmenovodja, z zavajanjem in lažmi pripravi do tega, da ne dobiš popusta! Res lepa poslovna praksa.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.367
5.874
113
pri taščici
Moja objava izginila ali je nisem objavil?
Btc in domzale sta imela samo en par zenskih sandal v akcij (neustrezna stevilka)
Imate v mengsu se kaj 41 stevilke?
Jagode so bile povprečne (nisem pa.trofnil gnilih in plesnivih) grozdje pa je imelo mal vec okusa.
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.984
5.201
113
Ravnokar iz malo večjega nakupa v Supermarketu Tuš Mengeš. Ne morem reč drugega, kot veliki nateguni!

Čakaj, čakaj. To je bilo nekje okoli 16:45?

Ne boš omenil kakšne izpade si imel na blagajni? Ne bom te doksal, ampak sem skoraj prepričan da si bil to ti, glede na napisano. Z onim pomočnikom na hitri blagajni sva se samo pogledovala med tem Karen izpadom.
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.317
1.185
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Čakaj, čakaj. To je bilo nekje okoli 16:45?

Ne boš omenil kakšne izpade si imel na blagajni? Ne bom te doksal, ampak sem skoraj prepričan da si bil to ti, glede na napisano. Z onim pomočnikom na hitri blagajni sva se samo pogledovala med tem Karen izpadom.
Jp, to sem bil jaz. Sem videl pomočnika na hitri blagajni in še enega zraven. Ne zanikam tega, vse bi isto naredil še 1x. Zelo glasno sem povedal, da so barabe in lopovi, ki goljufajo ljudi. Pa še lažnivci povrhu, ker se mi je izmenovodkinja gladko v obraz zlagala. Ne prenesem, da me kdo goljufa, potem pa se mi še laže v obraz. Nekdo jim mora povedati kaj jim gre, učinka pa itak ni nobenega.
In bilo je kar nekaj ljudi tudi na tej blagajni, vsi so samo debelo gledali, slišalo se me je najbrž po celi trgovini. Zdaj pa, kdo se je zgražal, kdo pa mi je dal prav pa ne morem vedeti. Glede na to, kako pohlevni smo slovenčki, so me najbrž popljuvali in se naslednjo minuto pustili nategniti trgovki za blagajno....
 
  • Haha
Reactions: splash

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.569
2.419
113
1713652106068.png
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.984
5.201
113
Zelo glasno sem povedal, da so barabe in lopovi, ki goljufajo ljudi.

Si bolj kričal kot samo bil zelo glasen. Zakaj kupuješ v Tušu mi ni jasno, normalen človek bi si mislil svoje in bojkotiral franšizo. Ti pa še celo imaš ta črno tuš kartico (ce sem prav videl).

Kakorkoli, jaz v tuš zaidem izjemoma, kupujem v diskont trgovinah, kjer noben ne sprašuje če imam kartico in če lahko stojim ob 15:29 na eni nogi, da dobim 7,8%.
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.937
2.413
113
Lublana
Obišči stran
Drži! Se popolnoma strinjam, ves ološ poberejo na pošti. Včasih se je poštarju še zaupalo, danes žal ni več tako. Vsa čast starejšim poštarjem, ki še zdržijo, kar pa se tiče "ta novih" pa žal samo redke izjeme... Veliko pa jih itak ne govori slovensko...

Ampak tema je o Tušu, ki ima sicer podobne probleme z delavci, kot večina podjetij v Sloveniji. Tup v Mengšu je milo rečeno katastrofa, kaj vse ne vidiš tukaj, res noro, kaj vse se danes zaposluje....

Ampak v mojem primeru se ne gre za težavo z delovno silo, ampak za politiko podjetja.
Povsod je pomanjkanje delavcev. Sploh v gostinstvu in trgovini in prav tako na pošti... vzamejo tisto kar pač še dobijo ampak danes res nihče več ne želi delat. Kar je prav in logično, delovni pogoji so zelo slabi pa še plače niso neki kar bi se človek razveselil. Zato je marsikje kvaliteta storitev močno padla.
Ampak ti itak praviš, da nimaš problema z osebjem ampak z politiko podjetja. To je vendar najlažje rešit, po nakupih greš enostavno drugam. Ampak ne ti se raje zdiraš na osebje čeprav sam praviš, da niso oni problem. Bravo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: nacek

Car

POSTman
4. avg 2007
8.317
1.185
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Si bolj kričal kot samo bil zelo glasen. Zakaj kupuješ v Tušu mi ni jasno, normalen človek bi si mislil svoje in bojkotiral franšizo. Ti pa še celo imaš ta črno tuš kartico (ce sem prav videl).

Kakorkoli, jaz v tuš zaidem izjemoma, kupujem v diskont trgovinah, kjer noben ne sprašuje če imam kartico in če lahko stojim ob 15:29 na eni nogi, da dobim 7,8%.
Ja in to namenoma, da čim več ljudi sliši, kako so nateguni, če že sami niso tega ugotovili. In nisem edini, se velikokrat zgodi kaj podobnega.... O kakšni črni kartici govoriš? Nimam pojma. Imam navadno kartico na telefonu. Zakaj kupujem v Tušu? V mojem kraju je trgovina Mercator, Hipermarket Mercator in Supermarket Tuš. Najraje imam manjši Mercator, ampak je izbira zelo omejena. Veliki Mercator nima parkirišč oziroma so vedno polna, tako mi ostane Tuš, edino če se zapeljem nekam v soseščino, kar bom od sedaj naprej tudi delal. Edine svetlae točke v Tušu so zelo dobro delujoče Hitre blagajne, omenjeni popusti, na katere sem že nekajkrat dobil tudi po 50% off, 1x celo 99% in pa velik parkirni prostor. Je pa zadnje čase minusov enostavno preveč, ta zadnji dogodek pa je bil pika na i!
Btw., tudi Lidl je uvedel kartice, v bistvu celo mobilne aplikacije s katerimi imajo starejši ljudje še večje težave, saj moraš izdelek aktivirati.

V glavnem, ostane mi Lidl, Hofer in Spar