transeksualke (ladyboy, shemale...)

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik andreyyy pravi:
hehe, sem dobil kar nekaj zasebnih sporočil za kontakte, pa če poznam kake, tako da niso vsi zavrti kot ti :p obstaja zanimanje brez skrbi
aha če ga nočeš fasat od zadaj od enega pobritega tipa z umetnimi joški si zavrt... no potem sem pa z veseljem zavrt.
 

andreyyy

Zelenc'
15. feb 2017
23
0
1
Jaz tud ne maram repe jest ali hrvaške obale, pa za to ne bom težil folku v temah o tem kako so glupi in bolani tisti, ki jim je všeč to, ampak bom sprejemal da obstajajo pač različne teme in tisto ki mi ni všeč pač ignoriram.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
Citat:
Uporabnik skala pravi:
Citat:
Uporabnik andreyyy pravi:
hehe, sem dobil kar nekaj zasebnih sporočil za kontakte, pa če poznam kake, tako da niso vsi zavrti kot ti :p obstaja zanimanje brez skrbi
aha če ga nočeš fasat od zadaj od enega pobritega tipa z umetnimi joški si zavrt... no potem sem pa z veseljem zavrt.

Ni nujno da ga fašeš, lahko da ga on faše
grims-1.gif
 

Hoci

Fizikalc
18. avg 2007
2.546
5
38
Citat:
Uporabnik andreyyy pravi:
hehe, sem dobil kar nekaj zasebnih sporočil za kontakte, pa če poznam kake, tako da niso vsi zavrti kot ti :p obstaja zanimanje brez skrbi

Zakaj se pa potem med sabo ne dajete dol? Sam en drugemu kupi lasuljo pa podložen modrc, zakaj hodit na moške kurbe?
 

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.458
1.835
113
na temni strani lune
Pri prebiranju te teme, me je prešinilo eno vprašanje, na katerega si ne znam odgovorit
sprasujem se.gif


A "dobiš" oz. "daš" lahko samo če plačaš
sprasujem se.gif
V vseh ostalih kombinacijah, katerih ni tako malo, se dejansko da dat dol brez plačila. Tu pa.......?

JBG, mam filing, da določen del gay scene izkorišča "sivo cono" latentnih gejev in ustvarja ponudbo glede na povpraševanje.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.153
1.759
113
Meni je to zanimivo, da po večini vsi, ki se odločijo za take posege, so potem na voljo 'na trgu' za plačilo.

In se postavi vprašanje..ali so šli v to zaradi zaslužka ali zaradi sebe in lastnega prepričanja?
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.210
5.236
113
hmm, lahko da si malo zamenjal vzrok in posledico. je zadevo treba nekako plačati. oziroma če potem štartaš iz svoje perspektive - koliko bi ti mogli plačat, da narediš to in ga dnevno fafaš in nastavljaš nekomu? sej bržkone bi transeksualci tudi raje na lotu zadeli, kot se prodajali. kot velika večina vseh, ki se mora tako preživeti.

p.s.
kako, da si na tekočem z razmerjem med transeksualci ki se prodajajo in ki se ne?
 
Nazadnje urejeno:

iMM

Fizikalc
9. okt 2010
1.240
0
36
Meni osebno je to ko na kakem forumu vidim, da nekdo piše o tem, da je spolna usmerjenost odločitev kar prvi znak, da nekdo očitno v sebi globoko represira s seksualnostjo povezane zadeve. Če si 100% heteroseksualec in so ti všeč samo ženske, potem verjetno veš, da to da so ti všeč moški definitivno ni odločitev. Ker če spolna usmerjenost za nekoga je odločitev potem to ne more pomenit kaj druga kot to da je biseksualec.
Poleg tega je pa veliko osebkov tukaj skrajno zainteresiranih za seksualno početje drugih moških, kar bi tudi znalo marsikaj povedat.
Pa še to, tisti alterjevci ki ste toliko privilegirani, da vam ženska nastavi tudi drugo luknjo verjetno veste, da to da ven izvlečeš posrani organ ni ravno normalno?
 

andreyyy

Zelenc'
15. feb 2017
23
0
1
Citat:
Uporabnik iMM pravi:
Meni osebno je to ko na kakem forumu vidim, da nekdo piše o tem, da je spolna usmerjenost odločitev kar prvi znak, da nekdo očitno v sebi globoko represira s seksualnostjo povezane zadeve. Če si 100% heteroseksualec in so ti všeč samo ženske, potem verjetno veš, da to da so ti všeč moški definitivno ni odločitev. Ker če spolna usmerjenost za nekoga je odločitev potem to ne more pomenit kaj druga kot to da je biseksualec.
Poleg tega je pa veliko osebkov tukaj skrajno zainteresiranih za seksualno početje drugih moških, kar bi tudi znalo marsikaj povedat.
Pa še to, tisti alterjevci ki ste toliko privilegirani, da vam ženska nastavi tudi drugo luknjo verjetno veste, da to da ven izvlečeš posrani organ ni ravno normalno?

Tale je bla najboljša ja :D S tem je jasno pokazal da če sta že z ženo kdaj sploh seksalna analno, se niti nista izobrazla o tem kako se sčiti rit :D Kot dva hillbillya :D

Večina teh punc se prodaja za to, ker rabi denar za operacije (tujke večino svojega denarja itak pošljejo družinam). Sicer pa jih je kar nekaj v SLO, ki se ne prodajajo in se ne izpostavljajo, hočejo resno zvezo.

Danes biseksualnost ni več nič takega, večina mladih punc proba kdaj s kako žensko, ne vem zakaj bi blo potem kaj drugače, če te mika občasno pofafat ali prejet tiča. Problem je edino, ker je težko spoznat tako punco, moško telo oz. geji pa te niti malo ne privlačijo.

Transice so top. Tale prvi video npr. je noro dober: http://www.carlabrasil.com/all-videos/
Ko enkrat probaš take stvari, vidiš kako raznolika je lahko spolnost in koliko vsega dobrega obstaja. Ubogi vaški gospodje in zavrteži :D
 

Hoci

Fizikalc
18. avg 2007
2.546
5
38
Citat:
Uporabnik andreyyy pravi:
Problem je edino, ker je težko spoznat tako punco, moško telo oz. geji pa te niti malo ne privlačijo. Transice so top

hysterical-1.gif
 

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
Citat:
če te mika občasno pofafat ali prejet tiča. Problem je edino, ker je težko spoznat tako punco, moško telo oz. geji pa te niti malo ne privlačijo.

Ma grem stavit, da si lahko hitro najdeš geja, ki ti bo rade volje pustil, da ga naličiš in mu natakneš lasuljo. Potem pa le pokaj, da se bo slišalo ven na ulico.

Opažam, da ima vedno več spletnih strani, ki zahtevajo registracijo, med "Gender" navedeno opcijo "Other". Nisem bral celotne teme, ker se mi to poveličevanje tičev gabi, zato bom mogoče malo zašel. Dejansko res obstajajo ljudje, ki se počutijo kot tujci v svojem telesu, saj se ne sprejemajo kot spol, v katerega jih družba (starši) umeščajo. Vem za dekle, ki se je vedno počutila kot tip in tudi dejansko izgleda kot tip. Baje je šla čez hude travme predvsem v obdobju pubertete (povijanje jošk ipd.), ampak si je našla punco in se stabilizirala (kot tip).

Povsem drugo pa je to moderno razmišljanje - nisem spol, nisem ime, sem človek. Ne vem ali imajo sodobni mladostniki vsi po vrsti težave z identiteto ali pa gre moderna družba v smer, da se razlike med spoloma res zakrivajo (pa nima to po moje nobene veze z evolucijo). Nekoč sem med sprehodom povsem naključno naletel na policista, ki sta obravnavala nekega pijanega mladostnika, ki ni imel pri sebi nobenih dokumentov. Bolj, ko sta ga spraševala po njegovih osebnih podatkih, bolj je rulil, da on ne pripada nobeni državi, da je zgolj Zemljan in da zakoni zanj ne veljajo. Scena je bila tako smešna, da sem si prižgal čik in poslušal to dretje. Ne vem, če sem že srečal tako potrpežljive policiste, saj je trajalo kar nekaj časa, preden se je enemu odpililo, da sta tipa odpeljala na postajo.

Poznam tipa (takrat je bil še najstnik), ki si je, ko je šel prvič na tajsko, privoščil malo zabave in plačal najlepši prostitutki za nekaj minut zabave v hotelu. Ko je pogruntal, da ima v sobi trannyja, ga je vrgel ven na cesto, sam pa cel teden zaprt v hotelu travmiral.
grin1.gif


Vem tudi za poročenega tipa zrelih let, ki ima to srečo, da je v življenju zaslužil dovolj denarja, da lahko živi luksuzno življenje zgolj od obresti. Ta tudi obožuje Tajsko. Vsako leto s prijateljem odpotujeta tja za nekaj mesecev. Mogoče obožuje tajsko hrano, njihovo kulturo, pokrajino ali pa pač ženske s tiči. Zanj se že dlje časa govori, da je buzi, a ga to ne gane. Samo, da uživa.
priden.gif


lp
 

nacek

Majstr
13. okt 2012
2.784
456
83
A tole si zamudil.
evil.gif


Enemu je ukradla verižico, drugemu uro.

Na policijski postaji je bila delno ugotovljena identiteta osumljenke (pri sebi je imela le fotokopijo potnega lista) – ni šlo za žensko, ampak za moškega z izrazitim videzom ženske, in sicer 20-letnega državljana Kolumbije.

http://www.slovenskenovice.si/...-ni-bila-zenska