TRAMONTANA - spet so se tolkli,vpletena VIPvarnost

zetko

Pripravnik
18. avg 2007
916
0
16
40
A teli sploh lahko plavajo s tem plehom
grin1.gif
 

Gamero

Majstr
13. avg 2007
5.023
118
63
okolica mesta
Citat:
Uporabnik tis pravi:
No ja... iz prispevka se vidi tudi kakšna mularija se potika naokoli... slišalo se je kar nekaj groženj snemalcem - jaz bi jih namerno posnel ter posnetek objavil, pa naj se njegovi učitelji, starši, prijatelji, znanci zgražajo.

Kako bi posnel, če bi ti razbili kamero
smile-1.gif


lp
 

tis

Fizikalc
25. jul 2007
5.423
0
36
Citat:
Uporabnik Gamero pravi:
Citat:
Uporabnik tis pravi:
No ja... iz prispevka se vidi tudi kakšna mularija se potika naokoli... slišalo se je kar nekaj groženj snemalcem - jaz bi jih namerno posnel ter posnetek objavil, pa naj se njegovi učitelji, starši, prijatelji, znanci zgražajo.

Kako bi posnel, če bi ti razbili kamero
smile-1.gif


lp

Misliš, da bi kamero razbili še preden jo lahko usmeriš vanje? Superman style?

In če bi jo uspeli razbiti takoj po tem ali v tistem trenutku bi za kamero (+ izgubljeni zaslužek, ker nekaj časa nebi mogel snemati) bogato plačali. Ali oni ali pa njihovi starši.
 

Gamero

Majstr
13. avg 2007
5.023
118
63
okolica mesta
Zakaj bi sebe in kamero ispostavljal batinam takega človeka(še posebi ko ni policije zdraven) samo zato, da bi dal posnetek na tv?

preveč si lahkomiseln. V realnosti bi si želel samo, da nimaš opravka z njimi ali pa njihovimi starci, ki se ponavadi dost ne razlikujejo od njih.


LpG
 

tis

Fizikalc
25. jul 2007
5.423
0
36
Citat:
Uporabnik Gamero pravi:
Zakaj bi sebe in kamero ispostavljal batinam takega človeka(še posebi ko ni policije zdraven) samo zato, da bi dal posnetek na tv?

preveč si lahkomiseln. V realnosti bi si želel samo, da nimaš opravka z njimi ali pa njihovimi starci, ki se ponavadi dost ne razlikujejo od njih.


LpG

Verjetno nisi videl... policajev je bilo kar nekaj. Po uradnih info. točno 30
wink-1.gif
 

Gamero

Majstr
13. avg 2007
5.023
118
63
okolica mesta
Pomoje se navzoč policiji nebi drl v kamermana, naj ne snema
smile-1.gif
Koker vem je mal kasneje prišla policija.

Mi je pa danes eden rekel, ki je bil v tudi pri vhodu, da ta ki se je drl v kamermana je iz njihove šole in je čisti slovenc, sam je hotu kao đek ispadet pred folkom. Tlele pa vidim, da vsi mislo da je čefur oz. od dol
grin1.gif


lp
 

tis

Fizikalc
25. jul 2007
5.423
0
36
Citat:
Uporabnik Gamero pravi:
Pomoje se navzoč policiji nebi drl v kamermana, naj ne snema
smile-1.gif
Koker vem je mal kasneje prišla policija.

Mi je pa danes eden rekel, ki je bil v tudi pri vhodu, da ta ki se je drl v kamermana je iz njihove šole in je čisti slovenc, sam je hotu kao đek ispadet pred folkom. Tlele pa vidim, da vsi mislo da je čefur oz. od dol
grin1.gif


lp

Ma kaj govoriš budalaštine?

Posnetek pri poročilih: snema opremljene policiste, ki vstopajo v Tramontano (cca 10 m od policistov). Istočasno se nekdo dere na njih naj nehajo snemat sicer... Tisti, ki se je drl na njih je bil čefur (kar se mene tiče nacionalnost nima s "čefurstvom" nobene veze - važno je, kako se obnašaš. poznam kar nekaj čefurjev, ki so po nacionalnosti slovenci in poznam ogromno neslovencev, ki niso čefurji).
 

Gamero

Majstr
13. avg 2007
5.023
118
63
okolica mesta
Nobene budalaštine ne govorim. Pač sem misli da je tko blo, da je policija malo kasneje prišla.
Glede čefurstva sem istega mnenja
smirk-1.gif
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.394
1.356
113
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Citat:
Uporabnik Don_Corleone pravi:
ja vem, mal so zamudil
smirk-1.gif

Kak klasično!

Kolega ma prometno, kličemo policijo, in jim ob enem povemo,
da naj tut rešilec pride, ker eden ne diha, tadrugi pa nič hujšega
Rešilec (niti 1km radijusa) 15min, policija
300m, 25 minut. Blo pa med tednom, ob kakih 02, tako da ziher
niso bli napolno zasedeni. (zgodilo se je na partizanski, mb-čani,
bote vedli kako blizu je to vse)

Skratka katastrofa. Reševalca sta bla kok tolk urna, policist
pa ko je stopil z karete si je lepo hlače popravil, počakal drugega,
in nato sta prišetnila lepo na easy. Model ki ni dihal, seveda ni
preživel. R.I.P še 1x!
roza.gif


Štorija katere nebom pozabil.

Jest ne vem, če se zajebavša ali ne, ampak vseeno: če človek ne diha, ga moraš oživljat, kaj teb ni jasn??

In pod točko dve: v naši zafukani državi je splošno znano dejstvo, da se ob nesreči s poškodovanimi NAJPREJ kliče 112. Če ti policajem poveš, da rabiš rešilca, njihova komunikacija traja vsaj nekaj minut, ali pa na vse pozabijo. V vednost in ravnanje.
 

tis

Fizikalc
25. jul 2007
5.423
0
36
Se strinjam... če bi prisotni ravnali pravilno bi bil "model, ki ni dihal" morda še živ.