Tragedija na Hrvaškem

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Peror pravi:
Vzela ga je, ker je psihopat! Morilka in nič drugega. Sploh ne morem verjet, da je pa zdaj ona revica v tej zgodbi.

Ne, zagotovo je imela fantasticno k. zivljenje in se je odlocila za smrt zaradi dolgcasa.
 

darko11

Majstr
21. jul 2007
1.203
178
63
Pravno gledano je tako kot sem napisal.
Zdaj, če si je zbrala žešæo momæino, ki jo je mlatil, je pa njen problem. Ubit otroka je meni mimo - ni opravičila...
 

Peror

Majstr
5. mar 2015
1.678
216
63
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik Peror pravi:
Vzela ga je, ker je psihopat! Morilka in nič drugega. Sploh ne morem verjet, da je pa zdaj ona revica v tej zgodbi.

Ne, zagotovo je imela fantasticno k. zivljenje in se je odlocila za smrt zaradi dolgcasa.

Karkoli je že bilo, ni opravičila za to kar je naredila, pa če se ti in podobni na glavo postavite. Najbolje da se potem kar pobijat začnemo med sabo, ker ona ni edina, ki je imela razfukano življenje. Kakšem primitivizem, ne morem verjet. Kdor krivi kogarkoli drugega kot njo za smrt otroka naj se pogleda v ogledalo in malo zamisli. Psihopat pa pika
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik darko11 pravi:
Pravno gledano je tako kot sem napisal.
Zdaj, če si je zbrala žešæo momæino, ki jo je mlatil, je pa njen problem. Ubit otroka je meni mimo - ni opravičila...

Pravo je ena stvar, zivljenje pa nekaj cisto drugega. Ce nisi zivel njeno zivljenje nimas blage kaj vse je dala skozi. Glede na pismo se to ni zgodilo cez noc in se agonija njenega zivljenja vlece ze leta.
 

Peror

Majstr
5. mar 2015
1.678
216
63
In? Pa kaj če je mela hudo življenje? A je mar edina? In zdej je kar kul, sa je otroka ubila? Njej je očitno to dovoljeno...

Fak kakšen je dones svet, poln psihopatov
 
Nazadnje urejeno:

membrain

Majstr
4. jun 2014
2.863
283
83
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik darko11 pravi:
Pravno gledano je tako kot sem napisal.
Zdaj, če si je zbrala žešæo momæino, ki jo je mlatil, je pa njen problem. Ubit otroka je meni mimo - ni opravičila...

Pravo je ena stvar, zivljenje pa nekaj cisto drugega. Ce nisi zivel njeno zivljenje nimas blage kaj vse je dala skozi. Glede na pismo se to ni zgodilo cez noc in se agonija njenega zivljenja vlece ze leta.
Če je imela razfakano življenje ob takem descu si je sama kriva. Je že rada imela , kot je zgoraj nekdo zapisal žešæo momæino, ki jo je mlatil in se kurbal. Najbrž ni tak ratal po 6-tih letih ampak je bil tak od prvgea dne, ko ga je spoznala dalje. Samo ene pi*ke imajo rade žestokog momka, in dokler so nasilni do drugih je so nanj zelo ponosne, ampak nasilnež je nasilnež, slejkoprej jo faše tudi baba.

Kar še bolj utrjuje moje mnenje da je bila psihopatka in morilka. Za to ni opravičila.
 

Brklc

Pripravnik
27. jun 2015
96
0
6
Citat:
Uporabnik Peror pravi:
Vzela ga je, ker je psihopat! Morilka in nič drugega. Sploh ne morem verjet, da je pa zdaj ona revica v tej zgodbi.

Špil gre tkole:

Rabim "barabo" da me bo pomiril. Ker me ne more, ga bom fukala tolk cajta, dokler me ne udari. Ko me bo, mu bom za vsako ceno sfukala lajf.

Vprašanja in odgovori:

Zakaj rabi barabo? Zato ker ji oče ni postavil mej še ko je bila deklica, in jih potem do odraslosti vzdrževal.
Zakaj ji dec ne more postaviti mej? Zato ker ima kot odrasla oseba pravice osebnostne nedotakljivosti neglede na dejstvo, da je osebnostno nekultivirana.
Zakaj dedcu ne neha najedat? Zato ker človek ki nima mej, ne more bit srečen.

Zakaj ženska v bistvu želi da je udarjena? Zato ker ji to predstavlja nikoli iz(do)živete očetove meje. (Tle je tudi vzrok, zakaj se tepene ženske vedno znova vračajo k nasilnežem) (lepa dekleta ljubijo barabe= lepotice so praviloma razvajene zato rabijo prostake da jih naštelajo)

Zakaj hoče potem ko je dobila meje, tega moškega uničit? Zato ke to ni naravno iz mnogih razlogov: ta moški ni njen oče, vsaj 20 let prekasno, ni bila udarjena (ali kako drugače ustavljena) na način da bi se ohranilo njeno dostojanstvo tako ženske kot osebe nasplošno, itd...

Kdo je otrok v tej zgodbi partnerstva zaradi poizkusa osebnostne resocializacije? Popolnoma nič drugega, kakor le sredstvo za izsiljevanje-orožje. Že zaplojen je bil s tem namenom, in ko je posel opravljen, tudi temu primerno zavržen. (puška je izdelana z namenom da bo ubijala, ko se je ne rabi več, se jo uniči.)

To so po LNO klasični procesi poiskusov osebnostne resocializacije sodobnih žensk, popolnoma podivjanih zaradi tronivojske odsotnosti Očetov-Moških. Olja na ogenj pa prilivajo femizirane pristojne državne institucije, ter hinavska do obisti pokvarjena cerkev.

Moški, ki je Moški, se pravi, da je od svojega očeta primerno vzgojen= osebnostno tronivojsko= telesno, razumsko in čustveno usklajen, deluje harmonično znotraj samega sebe, ter je kot tak magnet za njemu podobne ženske. Harmonična ženska pa ne more obstajat, če ji ni njen oče inštaliral pravega softverja. Pa makar ročno...

Ta zgodba na hr je samo vedno znova ponavljajoč dokaz kako resničen je stari pregovor: "enaki ptiči skupaj letajo"

Rešitev zahodne civilizacije vidim v namenskem gojenju pravih Moških. En približek špartanskim vrednotam, kontinuirano, s pametjo in jasnim ciljem. To je nekoč pri nas že (deloma) obstajalo, recimo v obliki Sokolov, služenja vojske,.....

Ker pa temu ni več tako, pa imamo na eni strani morijo kot v tej temi, na drugi pa parade ponosa...
 
Nazadnje urejeno:

steni

Fizikalc
5. jan 2008
682
39
28
Ravne na Koroškem
467716-post_slo.gif
 

altermost

Fizikalc
14. maj 2015
258
73
28
Uf kako v srce parajoča analiza - "prepisana" od rudija - sicer za nekatere biblija za večino, ki razmišljajo s svojo glavo in so bili deležni Očetove vzgoje (ne očetove ), pa popolnoma nesprejemljiva. Če izhajaš iz dejstva, da je moški alfa in omega in je ženska ksi in omega potem se ne zavedaš svojega problema. Že Platon je rekel: “Ne zdravite telesa tako, da puščate dušo vnemar.” Tudi Aristotel je menil, da “spremembe v duševnem stanju povzročajo spremembe v telesu in telesne spremembe sprožijo premike v duševnosti”. Tako, da najprej poskrbi, da se boš "uravnotežil" potem pa še enkrat preberi tvoj prispevek in ga koregiraj tako, kot ti bo svetovala mamina "polovica" tebe.
Tvoja ponujena rešitev je pa še večja brca v temo kot sama teorija o pravilnosti superiornosti-nasilja moškega nad žensko. Da pa mešaš civilno družbo in Cerkev v tvoje blodnje pa je zadnji žebelj v krsti, ki te bo pospremila na pot pozabe in ne na pot slave.
Sicer boš vedno našel občudovalce za tvojo teorijo - ampak vedi, da je to tvojo terijo razvijal že nekdo pred tabo pred cca 250 leti - da ti pomagam, končal je v umobolnici.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Cerkev je tipičen primer ideologije, ki ima organizirano nasilje moških nad ženskami. Ženske v RKC niso enakopravne, daleč od tega, so drugorazredne dekle in sužnje.

Cerkev je žensko tako katolibanizirala, da ji je obljubljala posmrtno življenje v nekem pravljičnem okolju, kjer se cedita med in mleko.

Ob takšni garanciji je z lahkoto pospravila v smrtu tudi svojega otroka, češ, saj potem mu bo še lepše.

Oče bi moral tožiti Cerkev na Hrvaškem.
 

Brklc

Pripravnik
27. jun 2015
96
0
6
Citat:
Uporabnik altermost pravi:
Uf kako v srce parajoča analiza - "prepisana" od rudija - sicer za nekatere biblija za večino, ki razmišljajo s svojo glavo in so bili deležni Očetove vzgoje (ne očetove ), pa popolnoma nesprejemljiva. Če izhajaš iz dejstva, da je moški alfa in omega in je ženska ksi in omega potem se ne zavedaš svojega problema. Že Platon je rekel: “Ne zdravite telesa tako, da puščate dušo vnemar.” Tudi Aristotel je menil, da “spremembe v duševnem stanju povzročajo spremembe v telesu in telesne spremembe sprožijo premike v duševnosti”. Tako, da najprej poskrbi, da se boš "uravnotežil" potem pa še enkrat preberi tvoj prispevek in ga koregiraj tako, kot ti bo svetovala mamina "polovica" tebe.
Tvoja ponujena rešitev je pa še večja brca v temo kot sama teorija o pravilnosti superiornosti-nasilja moškega nad žensko. Da pa mešaš civilno družbo in Cerkev v tvoje blodnje pa je zadnji žebelj v krsti, ki te bo pospremila na pot pozabe in ne na pot slave.
Sicer boš vedno našel občudovalce za tvojo teorijo - ampak vedi, da je to tvojo terijo razvijal že nekdo pred tabo pred cca 250 leti - da ti pomagam, končal je v umobolnici.

A da bi pa napisal svoj pogled na grozodejstva kot je izpostavleno v tej temi, ti pa ne gre? Vsaj poizkusi, mislim da bi se lahko marsikaj naučili iz tvojega razmišljanja. Pa hvala za špegu.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.968
5.393
113
Sam sta pa s Snecerjem tud mal omejena s to cerkvijo....

Po eni strani se strinjata z macisticno vzgojo moskega...

Po drugi bi pa ce bi vajinga soncka v soli mal prsponal (bog ne daj po crkveno s šibo kot je blo se cca 100let nazaj v soli) bi pa takoj v luft skocila pa se tozarla....a JJ ma tud kaj stem? Me mal bega ker ga ni se noben omenu....
smile-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Prvo si žensko najdi pa froca naredi pol pa lahko pametuješ.
 

Brklc

Pripravnik
27. jun 2015
96
0
6
Jaz kot cerkvene omejence doživljam tiste, ki ji slepo sledijo. Kot nemoške pa tiste, ki drugim na način ti si pišejo kakšni da so, o predmetu debate pa nimajo svojega mnenja.
 

sgh

Fizikalc
19. feb 2014
2.644
0
36
Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
Sam sta pa s Snecerjem tud mal omejena s to cerkvijo....

Po eni strani se strinjata z macisticno vzgojo moskega...

Po drugi bi pa ce bi vajinga soncka v soli mal prsponal (bog ne daj po crkveno s šibo kot je blo se cca 100let nazaj v soli) bi pa takoj v luft skocila pa se tozarla....a JJ ma tud kaj stem? Me mal bega ker ga ni se noben omenu....
smile-1.gif

467716-post_slo.gif
sam ne se ukvarjat z psihopati,bolje da ga pustiš bedaka!
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.968
5.393
113
Citat:
Uporabnik Brklc pravi:
Jaz kot cerkvene omejence doživljam tiste, ki ji slepo sledijo. Kot nemoške pa tiste, ki drugim na način ti si pišejo kakšni da so, o predmetu debate pa nimajo svojega mnenja.

Si sur da nisi name jezen ker se ne strinjam s tvojim razmislanjem....in ti po tvoje zbijam avtoriteto v tej temi?

Ce je to....potem si eden tistih omejencev kateri bi vsem okol pamet solil...ko bi dobil pa porcijo nazaj bi se pa takoj tepel z tistimi ki se ne strinjajo z njim....skratka neka psihopatska deviacija oz njena izpeljanka...
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.968
5.393
113
Pa da bi te bolje razumel...sem sel se enkrat cez tvoj umotvor
smile-1.gif


Trdis da ocetje vzgajajo tronivojsko....seveda samo moske potomce...in da so potem
hysterical-1.gif
harmonicni!

To je zame samo ena komponenta vzgoje...za popolno vzgojo rabis se zenski pol...ali se pac motim
sprasujem se.gif


Sam verjamem v Jin-Jang pristop zato tudi ne podpiram LGBT skupnosti pri posvojitvi otrok...

Ker v tvojem svetu bi ti ustvarjal same polizdelke....rambo dece ki si ne bi znal oprat pa zlikat gat
smile-1.gif


Pa zenske kot nek "Byproduct" katere bi mel sam tko uzput mal za garbat pa nategnt
smile-1.gif


Mislim po eni strani obsojas to deviacijo na hrvaskem...po drugi bi pa ustvarjal tipicno enokomponentne osebnosti. .(Raz)minerce....Putine...
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.203
2.440
113
v lokalni ostariji
treba sprejet ODGOVORNOST. in dosti moških ne zna sprejet odgovornosti, vsako delo jim je pa odveč, pretežko... sej pri ženskah je isti šmorn.

to je tist hudič... in razne nusdorfrce, ki puncam starim 13 let dovolijo barvanje las "ker je to njihova pravica"...
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.968
5.393
113
Jaz pa mislim da je bolj pomembno da sta moz in zena usklajena pri vzgoji predvsem pa konsistentna (stalna v njej)

Ce se ne sme z lopatko razmetavat pesek po dvoriscu se ne sme....ne glede na uro...dan...tud ce ugotovis da se je to zgodilo v tvoji odsotnosti ne smes zamahnit z roko ampak ukrepat
smile-1.gif


Pa dogovort se morta...ne da eden ne pusti...drugmu se pa j....

Tolk
tongue-1.gif