Toyota RAV 4 - 2DIN

kingo

Pripravnik
10. maj 2008
573
19
18
Na Toyoti RAV 4 (2002) bi rad zamenjal avtoradio. Rad bi dal 2DIN. Kot domnevam, je to lahko vsak aftermarket. Mogoče lahko kdo predlaga kakšnega? Rad bi dobro delujoči bluetooth telefon (da prepozna klice kot osebo - ne samo številko => to posebej povem, ker je kolega pred kratkim kupil Blaupunkt San Diego 530 in mu tega ni prikazovalo (navkljub temu, da je poskusil vpisati tudi s +386). Poleg tega pa še navigacijo in revers kamero, ki bi jo dal dodatno gor. Ali morda obstaja tudi kaka varianta od novejše Toyote (original), ki bi šla gor. Hvala za vsak namig!
 
Nazadnje urejeno:
stran o
Na Toyoti RAV 4 (2002) bi rad zamenjal avtoradio. Rad bi dal 2DIN. Kot domnevam, je to lahko vsak aftermarket. Mogoče lahko kdo predlaga kakšnega? Rad bi dobro delujoči bluetooth telefon (da prepozna klice kot osebo - ne samo številko => to posebej povem, ker je kolega pred kratkim kupil Blaupunkt San Diego 530 in mu tega ni prikazovalo (navkljub temu, da je poskusil vpisati tudi s +39). Poleg tega pa še navigacijo in revers kamero, ki bi jo dal dodatno gor. Ali morda obstaja tudi kaka varianta od novejše Toyote (original), ki bi šla gor. Hvala za vsak namig!

stran od blaupunkta!!!!
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Kupis za 200eur kitajca na android osnovi pa imas vse od navigacije zraven. Zvok na original ozvocenju ni nic slabsi. Komplet tablico imas potem.
 

elth

Pripravnik
20. avg 2007
416
24
18
Kavčke
Sam imam Pioneer SPH-DA230DAB, dokupiš obvolanske komande, DAB+ antenco in bo zadeva igrala kot se šika.Vzameš pač vse pri enem prodajalcu.Da dotični radio na Mimovrste stane 10€ ceneje, ne odtehta kolobocij glede nakupa ostalega pribora.
 

kingo

Pripravnik
10. maj 2008
573
19
18
Sam imam Pioneer SPH-DA230DAB, dokupiš obvolanske komande, DAB+ antenco in bo zadeva igrala kot se šika.Vzameš pač vse pri enem prodajalcu.Da dotični radio na Mimovrste stane 10€ ceneje, ne odtehta kolobocij glede nakupa ostalega pribora.
Hvala za odgovor iz prve roke. Se popolnoma strinjam glede nakupa pri enem trgovcu - na koncu je še ceneje kot bi bilo posebej na MM kupljeno.