Toples

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
28
48
meni je toples čist vrei, je pa res, da si želim umret, ko vidim kako 60 letno 120 kilsko babico, ki se cmari na plaži
bonk.gif


meni se zdi čist normalno, da se neka punca sleče pa se še malce zgoraj posonči sploh, če je njeno telo v nekih normalnih razmerjih ... sej zakaj pa bi jih blo sram?? itak majo vse babe joške čeprav pri nekaterih zgleda kot, da jih nimajo
evil.gif
 

NeGrA

Pripravnik
20. jul 2007
720
0
16
js sm tko, zadnja leta vedno topless... ne glede na plažo - al je polna folka al pa ne...
cheer.gif

Kaj je razlog za to? ... Ful ne maram pis od kopalk... pa k oblečem kako majčko z dekoltejem, mi je kul da se ne rabm sekirat, kdaj bo belina vn pogledala...
Sm bla pa s kolegico tut na nudlu... sam sm mela spodnji del oblečen... je pa drugo leto v planu kak kos tangic...da bo rita rjava...
evil.gif
 

rainbow

Pripravnik
18. avg 2007
606
8
18
Narod, a je edini užitek na plaži druge opazovat? Če komu kaj ne paše, naj pač pogleda stran. Drugo je, če je plaža bolj "svetniške narave" - npr. označeno NO TOPLESS, oz. da že vidiš, da ne gre.

No, ker imam sama dioptrijo in je pri meni leče+sol totalen NO GO, nimam teh problemov in se fokusiram samo nase ter ožjo družbo - ne gledam okrog (tudi kadar imam leče oz. očala) in mi je tudi vseeno za poglede drugih.

Pa kot je NeGrA rekla - rjava rita -> tangice, obrobljene z belimi lunicami niso ravno nekaj sexy... sicer naj pa to rajši kakšen tip komentira:)). Ženske pa lahko povedo, če imajo kak kos kopalk-tangic. Me yes.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.279
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Bolje dobra rit z liso, kot slon brez lise.

Drugače pa je bolj fajn, če je vse zagorelo.
tongue-1.gif


Tistega z leče in sol, pa nisem razumel zakaj ne nosit leče.
 

rainbow

Pripravnik
18. avg 2007
606
8
18
Ma ne:) - sicer se pa človek lahko samo čudi, kaj vse je komu sexy:))

Hotela sem povedat, da nimam navade zijat mimoidoče/mimoležeče na plaži, deloma, ker je ponavadi družba zadost zanimiva ali pa hočem mir, nekaj je pa tudi v tem, da nosim leče, ki pa jih v kombinaciji s slano vodo ne prenašam.
Očala tudi ne pridejo v poštev, ker je sonce, do sončnih očal z dioptrijo pa še nisem prišla - že tako optiki dost dobijo od mene.