Toples

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
Citat:
Toples je spet v modi, zato moškim "grozi" eksplozija golih prsi. Punce, odvrzite odvečne krpice in užijte svobodo!




VIR



Evo moški bodo lahko pasl oči
grin1.gif




Drgač pa, ženske prakticirate to? Jaz sem letos kr večinoma zgoraj brez, ne bom pozabila, ko naju je s kolegico na hrvaškem en tip ogovoru po nemško, k sva ble pač zgori brez, midve pa sam v smeh, pa sva se začele po slovensko pogovarjat in je biu model čist šokiran, je reku sam "bravo Slovenija"

Ja nemke so full značilne po tem, da so toples, glede na članek pa kaže, da kmalu temu ne bo več tako
aplauz.gif
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Vedno topless, če je možnost čisto nude (govorim za plažo, ne za lokale na plaži,...). Veliko boljši filing, pa še svetlejših lis ni po telesu
uf-1.gif
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
Ja to pa itak, da če se da, da se gre na nudl plažo, sam niso vsi za to (kolegica se je upirala). Tako potem preživiš toples na "običajni" plaži
grin1.gif
 

Swich

El Presidente
23. jul 2007
4.833
0
36
40
Kak je pa z zdravjem v teh primerih?

Sem slišal da povečuje možnost raka na dojkah če se ženske sončijo zgoraj brez?
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
Vidiš, jaz sem pa slišala ravno obratno, da kao ker je razlika na občutljivih delih da so eni "zažgani" eni pa ne "vidijo" sonca, da je to kao šok in da zarad tega pride do "posledic"

Drgač pa, veš da vsaka koža, ki je pretirano izpostavljena soncu ima več možnosti za nastanek raka. Mazat treba, pa bo
grin1.gif
)
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Ne razumem kako povezavo ima to? Se kaj spomniš? Razen, če misliš kožnega raka, ker naj bi bila koža tam bolj občutljiva,...samo saj tudi kopalke ne zadržijo škodljivih UV žarkov,...če si brez se vsaj namažeš tam
grin1.gif
 

Swich

El Presidente
23. jul 2007
4.833
0
36
40
nevem no , men se zdi ženska toples na plaži nekaj čist normalnega. Sploh ni kao drk materjal
hysterical-1.gif
.

sm pa opazu da ženske ki se sončijo toples niso tako oblegane kot pa tiste ki so oblečene...verjetno kažejo preveč samozavesti in to moške ubija
stupid-1.gif


V glavnem sonce je čedali močnejši in čedalje bolj seka, tak da sploh ispostavljanje kože soncu je za mene tabu.
Zato pozivam vse ženske ki bi rade bile toples, da se dobimo v senci gostilne na 0.5L špricerja,pa razglabljamo toples o toples
aplauz.gif
 

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Meni pa ni všeč če vidim preveč topless žensk naokrog, predvsem zato, ker bi bilo za nekatere veliko bolje, če bi ostale oblečene.
stupid-1.gif




Sama sem na plaži vedno v kopalkah, ker nimam potrebe po razkazovanju svojih jošk. In tudi težav z belimi lisami nimam, ker uporabljam dovolj visok zaščitni faktor in barve ne dobim skoraj nič pa tud veliko raje uživam v senčki kot da se pražim na soncu in uničujem svojo kožo.
 
Nazadnje urejeno:

mp_63

Pripravnik
30. jul 2007
480
0
16
Z duhom povsod...
Citat:
Uporabnik Bitch_inside pravi:
Meni pa ni všeč če vidim preveč topless žensk naokrog, predvsem zato, ker bi bilo za nekatere veliko bolje, če bi ostale oblečene.
stupid-1.gif

Podpis
aplauz.gif


Čeprav moram priznati, da sam po plaži vedno hodim toples...
d055.gif
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Na odmaknjeni plaži sem vedno zgoraj brez. Navadila sem se in zdej to prakticiram. Če sem na bolj obljudeni plaži, ocenim ali je primerno modrc dol vržt al ne. Ampak za ene bi blo pa res boljš, če se ne bi slekle.
bonk.gif


Itak je pa praženje že zdavnaj out. Letos na morju je blo od 10-ih do 17-ih tako svinjsko vroče, da sem dneve preživljala v senci ali apartmaju, ker mal se pa imam rada in nimam nekega fetiša zagorele kože. Seveda je lepo in vse, ampak vse v mejah normale.
 

Swich

El Presidente
23. jul 2007
4.833
0
36
40
No ja, oblečene bi lahka ble pol tak 90% vseh žensk, sej se ne gre zato da bi se neki razkazoval na plaži pa maširal gor pa dol, "kok sm pa jst lepa"
stupid-1.gif
. nevem no mens e zdi to čist normaln na plaži da se punce zgoraj brez sončijo ker bi se par rade znebile belih lis po telesu, in mene osebno to niti ne rajca tkole po plažah. Drugač je na bazenih kjer skoraj ni tega, da bi se punce sončile oziroma kopale zgoraj brez.
Veš, ko premagaš in ko greš čez svoj ego, da te kao svi opazujejo in da si tarča vseh pogledov..."vsi si me želijo"... ti naenkrat rata vseeno kaj si drugi mislijo o tebi, sploh pa kje daleč na HR kjer te oči tvojih znancev ne dosežejo.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.279
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik Bitch_inside pravi:
Meni pa ni všeč če vidim preveč topless žensk naokrog, predvsem zato, ker bi bilo za nekatere veliko bolje, če bi ostale oblečene.
stupid-1.gif


Sama sem na plaži vedno v kopalkah, ker nimam potrebe po razkazovanju svojih jošk. In tudi težav z belimi lisami nimam, ker uporabljam dovolj visok zaščitni faktor in barve ne dobim skoraj nič pa tud veliko raje uživam v senčki kot da se pražim na soncu in uničujem svojo kožo.

Kaj si ful ploh, da te tok moti?
confused-1.gif



chubby revenge
hysterical-1.gif
 

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Napisala sem da bi blo za nekatere bolje, če bi ostale oblečene. Zgolj iz uvidevnosti do drugih pač. Če pa komu to paše pa naj gre na plažo, ki je primerna za tovrstne dejavnosti. eni pač nimamo veselja gledat nekaj kar je podobno črevom kako se tam cvre na plaži
bonk.gif