Top Gear je nazaj!

sad

Guru
24. avg 2007
20.499
9.200
113
Jup. Ta del ni bil tako hud. Bi bila pa fora, če bi v živo pokazali, kako se žaba zvrne.
evil.gif
 

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.856
350
83
Itk d niso pokazal k so jo sami.pumojm.
Ampak kr hladno se fura JC po cest s tisto zabo/stolpnca pa poln avtov ukol njega. Fajn bi blo če bi jo že prec u most al pa na bencinski za en štuk znižu
smile-1.gif
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
tale diazova je pa resnično grda baba, pa tudi ne preveč bistra...

senna pa bil pravi zlikovec
smile-1.gif
ampak vozit je pa znal.

drugače pa tale novi veyron je pa SICK....
 

creep

Fizikalc
19. jul 2007
1.306
50
48
42
www.lampret.net
Kadri so bili odlični - tako pri Tuaregu, kot pri Veyronu. Poklon Senni pa je sploh bil super. Eden izmed boljših delov.
 
Nazadnje urejeno:

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Tuareg je bil lame, ker un2 nista bla na 10% sploh v štartu.

Poklon Senni me je pa čist presenetil...zakon del zarad tega, pa tud Hamiju se je pristno videlo, da je bil ganjen.

Senna....GOAT (Greatest Of All Time)
zmaga.gif
 

lager

Pripravnik
3. dec 2008
383
1
16
Citat:
Uporabnik Malecky pravi:
Tuareg je bil lame, ker un2 nista bla na 10% sploh v štartu.

Podpis. Diazova se je obnašala kot na drogi, Cruise čist bogi zraven. Jo je pa fajn nascal na koncu
evil.gif
 

maddog

Fizikalc
16. avg 2007
1.817
0
36
okolica MB
Citat:
Uporabnik Jerez pravi:
meni osebno eden najboljših delov, seveda zarad poklona Senni
roza.gif

+1
roza.gif


Pa neverjetno je, kaj je delalo Hamiltonu, ko je videl MP44, clovek ni bil tak navdusen ko sta z Buttonom vozla promo novi McLaren MP4-12C, tu pa je cvilil ko otrok. Tezko je navdusit voznika F1 do take mere.
 

Alan

Fizikalc
22. jul 2007
2.031
19
38
42
Ljubljana
Najprej naj povem da sem navijal za Senno in sem nehal gledat formulo za dolgo časa ko se je ubil.

Ampak kako lahko poveličujete človeka ki ni izbiral sredstev za dosego zmage (namerna nesreča po startu za zmago prvenstva, prehitevanja, ki bi ga danes veliko stala....)
Lahko rečete kar hočete ampak ni bil ravno dosti drugačen od Šumaherja.

Sama oddaja pa je bila ena najboljših.
 

maddog

Fizikalc
16. avg 2007
1.817
0
36
okolica MB

Verjetno si slabo poslusal intervju. Ni se zabijal namerno v druge, temvec je pac peljal agresivno ("I race to win"), tako da je bilo na njih al bo prislo do nesrece ali ne. Cistokrvni dirkac.

Ki pa je imel srce v trenutkih, ko NI slo za dirko (tudi ko je zajahal Martina Brundla v F3, se lepo vidi kako je hitel iz svoje formule da vidi ce je z njim spodaj vse OK).

Tudi Schumacher (ki ga osebno ne prenasam) je podoben tip, se lepo vidi po zmagah. Jaz vozim da sem prvi, vsi ostali ste lahko drugi, tretji, peti, ce vam kaj ne ustreza. Pravilo mocnejsega.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
mnja, tam ko je prosta spekel je šel na nesrečo, ne moreš ti pričakovat, da se ti bo uni ki ima 90% avta spredaj umaknil

vprašanje, če ga je sploh videl prost

drugače pa v moji stari otroški sobi pri starših še vedno na steni visi MP44
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.405
9.157
113
zdaj se bo vsulo, "ne, to pa je drugace, ker to pa je bil senna" kr neki
smile-1.gif