TomTom Navigator 7 za TomTom One v2, XL,...

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Citat:
Uporabnik bsa pravi:
Ja!... Mas prav za te naprave zgenerirano kodo...
Vse ok, toda karto posnamem na kartico (v mapo Eastern_Europe, kot na dlančnik), vstavim kartico in poženem TomTom. Javi mi, da ni ustezna kartica ali nekaj podobnega (slikica na kateri je prekrižana kartica). Kaj naj naredim, da jo bo prepoznalo? Če karto posnamem v notranji spomin pa deluje brezhibno, toda not ne spravim cele Evrope...
Gre pa za TomTom One.
 

mamomu

gps navigator
21. jul 2007
2.493
0
36
53
Varoš!
Jaz sem pogruntal zadevo.
Na kartico MORAŠ posnetu TUDI program ( pa čeprav je že v notranjem spominu ) in karte.
Ko potem vstaviš kartico se z nje požene program in karte na njej!
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Zadevo sem za silo rešil tako, da sem vsebino roota (brez folderjev) skopiral na kartico. Cca 8mb. Manjka mi še mapa Voices (btw, katero številko ima zadnji slovenski Tanja?). Toda sedaj pa ne prepozna kart na napravi. Bedarija se mi zdi 500mb notranjega spomina, ki ga ne moreš uporabit... Sploh ker bi lahko EE imel v notranjem spominu, WE pa na 1gb kartici (ker imam ravno 4 nove doma
frown-1.gif
)
 

mamomu

gps navigator
21. jul 2007
2.493
0
36
53
Varoš!
Na kartico namestiš program in mapo Evrope, v notranji spomin pa mapo Slo.
Ko rabiš Slo zmakni SD ven.
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Ja, samo potem se tudi nastavitve, priljubljene in naslovi ne prenašajo... Mah bedarija. Trenutno imam Miota C220 in TomTom One, pa sem nad TT zaradi podobnih bedarij kar razočaran. Kaj pa bluetooth je uporaben še za kaj drugega kot za prenos podatkov za TT plus?