TomTom Navigator 7 za TomTom One v2, XL,...

mamomu

gps navigator
21. jul 2007
2.493
0
36
53
Varoš!
Na netu se je pojavil TomTom Navigator 7, ki lepo deluje z originalnimi TomTom One v2, XL,...
Verzija je v7.101 in deluje zelo vredu. Nekatere funkcije še niso aktivirane, večina pa jih že deluje.
Enostavno ga samo prekopirate na spominsko kartico, v direktorij "voices" prekopirate naše glasove, v root kartice prekopirate mapo(e), kartico vstavite v napravo in navigator se sam požene.

Nekatere nove funkcije:
- popravljanje kart
- več info. v navigacijski vrstici
- hitrejši zagon
- ...

Trenutno testiram na TomTom One XL in deluje brez problemov.
cheer.gif
 

MiKi5

gps navigator
20. sep 2007
652
0
16
Ljubljana
TomTom7 za original naprave ni treba iz nikjer snemat sami dol. Enostavno inštaliraš TomTom Home v2 in ti sam program vse po updata.
 

japke

Fizikalc
13. avg 2007
1.349
12
38
43
skoz okol
kako pa je z EasternEurope mapami in TomTom One XL napravo?

Je kompatibilna mapa s tisto za PDA? Torej EE mapo skopiraš v napravo in bi moralo delovati?


lp
 

Konec

Guru
Izključen uporabnik
22. avg 2007
1.924
753
113
GO rica
Danes sem dobil originalno napravo TomTom one ter vse updatal kt pise tu zgoraj,prosil bi za nasvet kje dobim slovenske glasove za tale aparat ?Mogoce link ali pa na moj mail-Hvala!
 

Konec

Guru
Izključen uporabnik
22. avg 2007
1.924
753
113
GO rica
Hvala ze dobil ampak sem delal napako ker sem jih kopiral v mapo karte namesto v voices
bonk.gif
 

Konec

Guru
Izključen uporabnik
22. avg 2007
1.924
753
113
GO rica
Na tale TomTom One sem zraven original mape Italija ki je bila ob nakupu ze nalozena nalozil se mapo uzhodne europe.Ko hocem izbrati tole mapo za navigacijo pa mi pravi da ni se aktivirana in da jo moram aktivirati....poskusal sem z nekimi programi z neta a mi ne uspe.Ali je to kje tu opisano kako urediti oziroma prosim za pomoc kako resiti ta problem
redface-1.gif
.Hvala!
 

bsa

Pripravnik
2. sep 2007
67
0
6
Ma seveda je mozno
wink-1.gif
dobis generator aktivacijskih kod, ki ga skopiras v isti direktorij kot je mapa. Zazenes, vtipkas serijsko stevilko naprave (vidis jo v menuju) in ti zgenerira aktivacijo.

Malo poisci po xda-developers, ipmartu in bos nasel v 5 min ker jaz ti tukaj direkt ne smem linkat
wink-1.gif
 

sammy

Zelenc'
29. sep 2007
2
0
1
se opravičujem, ker sem totalni n00b, vendar bi potreboval "malo" pomoč. Imam mapo Western Europe, ter sem vsebino prekopiral na novo SD kartico (pred tem sem kopiral na njo vso vsebino iz spomina TomToma One). Ampak kot verjetno veste, mi zadeva ne špila. Kakšen namig? Hvala vnaprej ...
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Torej če prav razumem, lahko na vsakeg TT, ki poganja vsaj verzijo 6, preprosto naložiš zadnjo Eastern Europe karto z neta, zgeneriraš aktivacijsko kodo z priloženim generatorjem (enako kot za na PDA) in zadeva deluje?
 

mamomu

gps navigator
21. jul 2007
2.493
0
36
53
Varoš!
Najnovejši tomTom One imajo program nameščen v interni spomin, ki je velik 512MB. V tem spominu je tudi naložena mapa.
Tomtom ima s spodnje strani režo za spominsko martico SD.
Preko Tomtom Home se naprava avtomatsko nadgradi na verzijo 7.120....
Zdaj pa sledi vprašanje:
Kako dodati nove mape?? Če novo mapo skopiram na sd kartico in jo vtaknem v napravo ne deluje.
Ker ima naprava samo 512MB notranjega spomina, ne morem skopirat velikih kart tja.
Kako prepričam tomtom, da prebere nove karte z spominske kartice??
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Poleg že znane Eastern_Europe_680.1536, ki je v resnici zgolj "plus" verzija stare Eastern_Europe_680.1466, je v trgovinah tudi Eastern_Europe_705.1480. Jo je že kdo preizkusil? Dela tudi na TT6? Sam je namreč ne morem dobit dol, ker je samo na rapidshare
frown-1.gif
)
 

MiKi5

gps navigator
20. sep 2007
652
0
16
Ljubljana
itak nimaš kqj sprobavat. 705 pomeni da je za tomtom 7, build 1480 ti da pa vedet, da je starejša od 1536, tko da brezveze.
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.119
8
38
V bistvu rabis backup. Jaz sem EE naredil backup in opazil da na PC doda se eno datoteko samo se koncnice sedaj ne morem spomnit. Nato vrgel gor drugo karto, nekupljeno, jo odklenil in je delalo. S kopiranjem na kartico in vtikanjem mi pa nazalost ni nikoli uspelo. Sicer pa fantje, mislim da je karta evrope okol 100€. Je to problem?