Tomos predelava

pek007

Majstr
8. maj 2007
1.143
329
83
38
največ dobiš, če daš 5w ledico pod mašino... pa eno nalepko na zadnji blatnik... če se ne motim, mislim da ledica doda 2,48kw, nalepka pa 0,93kw... mislim, da pol vse skupi znaš pridt na 5,69kw... kar za tomos niti ni tolk slabo... :valjamse: :valjamse: :valjamse:
 
  • Ljubezen
Reactions: Kamele0N

motoroki

Fizikalc
30. maj 2022
505
88
28
največ dobiš, če daš 5w ledico pod mašino... pa eno nalepko na zadnji blatnik... če se ne motim, mislim da ledica doda 2,48kw, nalepka pa 0,93kw... mislim, da pol vse skupi znaš pridt na 5,69kw... kar za tomos niti ni tolk slabo... :valjamse: :valjamse: :valjamse:
:valjamse:vidim, da ti karambol ni pustu večjih posledic in se že lahko zajebavaš:cheer:
drgač sem pa moped sestavu nazaj kot je bilo in lepo laufa..edin na živce mi gre, ker je že vse crknil, kar je mogoče na štromu-vžigalna špula, regulator, kapa svečke, zdej še dinamo.
za predvžig me kar tako mal firbca, ne mislm se kaj dost ukvarjat s tem..za kilowate šponat mam druge mašine, še preveč majo..:cool:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

pek007

Majstr
8. maj 2007
1.143
329
83
38
itak da sem k rožca :D mam tud že nov motor... tako da ni sezona zgubljena :) sem bil prejšen vikend že na turi... res pa da nisem še brez bolečine...

drugače pa če rabiš kose, se na nizozemskem full dobi za tomosa... ker so jih tam veliko prodal in je zadeva tudi tam "legendarna"... kar dobiš pa pri nas za tomosa, je pa vse novo aftermarket čista kopija iz srbije... v večini primerov...
 
  • Všeč mi je
Reactions: motoroki

motoroki

Fizikalc
30. maj 2022
505
88
28
kakšen motor maš zdej? kaj pa prejšnji?
za moped pa nabavljam pri motosu KP ali pa včasih pri lokalnem serviserju-iste dele ma, itak kopije pa še dražje..
 

pek007

Majstr
8. maj 2007
1.143
329
83
38
Sel sem po mash five hundred. Rabljen, rabi malo ljubezni pa bo.

Ta star pa caka kose iz kitajske... Pa zadn blatnik morem al zravnat al pa druzga narest. Cakam sklopko, da se lahko mal zapeljem, da vidim al je kej grust povilo al pa kej...

Drugace za automatica mas motokit spletno trgovino iz nizozemske... Jaz narocil ze parkrat in je vse ok.
 

B81

22. jul 2007
34.264
8.814
113
KSZ
Malo sem pregledal bolho za tomosom... s cenami teh avtomatikov se norca delajo ali to pridobiva na vrednosti? :sprasujemse:
 

B81

22. jul 2007
34.264
8.814
113
Imam doma vrhunsko ohranjenega srebrnega avtomatika A3L (prtljažnik, pravokotna luč....). Ampak se bo težko prodal, je preveč spominov :)
BT50N pa sem razbitega prodal po nezgodi (mi je žal od takrat naprej :D)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

hojnikb

Majstr
23. avg 2020
819
269
63
Imam doma vrhunsko ohranjenega srebrnega avtomatika A3L (prtljažnik, pravokotna luč....). Ampak se bo težko prodal, je preveč spominov :)
BT50N pa sem razbitega prodal po nezgodi (mi je žal od takrat naprej :D)
KSZ
Malo sem pregledal bolho za tomosom... s cenami teh avtomatikov se norca delajo ali to pridobiva na vrednosti? :sprasujemse:

Zahvali se vsem boomerjom, k si ga sedaj spet želijo. Lepih ni več velik, folka v letih, k bi si spet zelel furat z tomosi je pa vedn več. Ergo grejo cene vedno bolj v nebo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: tony in B81