Tokio 2020

Hondi

Majstr
18. avg 2007
3.358
298
83
Pi.da ste debili. O ženskem judu očitno nimate pojma, Tina in FRANCOZINJA sta večni rivalki in dobri prijateljici, francozinja je No.1 na svetovni lestvici in razen na prejšnji olimpijadi je Tina ni premagala na velikem tekmovanju.
ja, francozinja pride na obisk v Slovenijo - se javim, da ju peljem na blejski otok s pletno :D
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
mal razmišljam... mogoče preveč na glas...

če naši jutr podonkajo japonce in v nedeljo špance...
pol v četrtfinalu dobimo čehe, italijane al pa nemce

jutr itak ne smejo zgubit... če pa v nedeljo, potem pa v četrfinalu naletijo na us of a, down under al pa francoze...

sem se kaj zmotil? :sprasujemse:
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.781
1.460
113
42
mal razmišljam... mogoče preveč na glas...

če naši jutr podonkajo japonce in v nedeljo špance...
pol v četrtfinalu dobimo čehe, italijane al pa nemce

jutr itak ne smejo zgubit... če pa v nedeljo, potem pa v četrfinalu naletijo na us of a, down under al pa francoze...

sem se kaj zmotil? :sprasujemse:
Verjetno maš kar prav
 

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.309
1.327
113
Če se v četrt finalu izognemo USA potem je še vse mogoče. Če dobimo USA pa se bomo borili z ranjenimi levi in bo težka :(
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
američani bojo po moji matematiki v predtekmovanju četrti
edina pot, da se jim v četrtfinalu za zihr izognemo je, da smo prvi v svoji skupini :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.180
8.960
113
Gledam dnevnik in kaže onega skakalca - sinhrono, tam obadva lepa, si rečem če tale dva nista pedra in evo ti ga na...na dalč ga vidiš, da se tak napravla. Se mi zdi da je eden bil celo našminkan...sinhrono skakanje, kaki šport.... ko to primerjaš s čim drugim... ni primerjave.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.355
8.720
113
Gledam dnevnik in kaže onega skakalca - sinhrono, tam obadva lepa, si rečem če tale dva nista pedra in evo ti ga na...na dalč ga vidiš, da se tak napravla. Se mi zdi da je eden bil celo našminkan...sinhrono skakanje, kaki šport.... ko to primerjaš s čim drugim... ni primerjave.

Lohk se daš na Dravski most, pa poizkušaš, pol pa, ko ti bo neki približno takega uspelo, poš pa povedal, če je to še taki levi u izi šport.