Tokio 2020

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.791
-248
113
Kaj je z dragicem mi res ni jasno. Verjetno mu enostavno bolj pomembna nba kariera od igranja za drzavo?
Meni je pa popolnoma jasno.
Pa saj njegova kariera v NBA nebi prav nič trpela zaradi igranja za državo.
Enostavno se mu hebe za državo, ni videl v igranju za državo nobene večje osebne koristi, denarja ima dovolj, zakaj bi torej švical? Visoko penzijo iz pokojninskega sklada (ko bo izpolnil pogoje) kamor ni nikoli nič vplačeval si je že prislužil. Tebo bodo pa dali 600€ in rekli da kaj za več ni denarja.

Pa saj se večina drugim tudi hebe za državo, igrajo zase za svoje koristi, za svoj žep. Če jim igranje v državnem dresu utegne pomagat pri karieri, bodo igrali, če ne, pač ne. Goran je v NBA že pokazal vse kar zna, on tam ne bo več napredoval, tudi ne bo tam več dolgo. Dončič je pa še mlad, drugi tudi, oči NBA-jevih managerjev so uprte tudi v olimpijske igre, pa si z dobrim nastopom utegnejo fantje zvišat rating.
Pa un Antony, kje je sedaj. Dali smo mu državljanstvo, da je kot evropejec lažje igral v evropi, sedaj ga pa ni več. Isto z tem novim američanom - a mislite da mu srce bije za Slovenijo, tako kot njegovim navijačem? haha.

Sam ne mi rečt, da Slovenija z G. Dragičem nebi bila za en koš boljša na vsaki tekmi? Tu imamo odgovor, zakaj ni bilo finala.

Sicer pa hvalabogu, da so zadnje dve tekmi izgubili. Pa ne zato, da bi fantom hotel kaj slabega, ampak so tako preprečili norijo, ki bi sledila, če bi zmagali. Kakšni smo bili priča pred 4-mi leti in še večji. Ko smo fante povzdigovali k bogovom, politiki so se lepili nanje in kar tekmovali, kdo jim bo dal več našega denarja. Pa kakšne ugodnosti bi jim pe dali (neprimerljive z dosedanjimi evropskimi prvaki). Pa zahtevali doživljenske rente, primerjali kolk športnikom da singapur - pa vsi miljonarji...... Pa nakladali, kakšni zavedni slovenci so (smo sedaj videli pri Goranu, ki se muni ljubilo igrati), in ostale budalaštine ki so namenjene samo temu, da narodu odvrnejo pozornost od pravih problemov v državi. Oni igrajo v prvi vrsti zase in za svoj žep, država jim je zadnja briga.
Mi bomo pa brez košarkarske medalje živeli še naprej tako kot smo sedaj. Od medalje js nimam nobene koristi. Promocija Slovenija je pa pravljica za male otroke. Od tega mi nimamo nič, samo izgubo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.791
-248
113
On se zgovarja da zaradi poškodbe ki jo še vedno sanira, menda da nima hrustanca v enem kolenu ali nekaj podobnega, sem gledal nek intervju in je bilo kao to krivo. Če pa mene vprašaš pa mu Miami neuradno ni pustil, ker je že itak brez tega pirav, on pa ker je na vsak način hotel v Miamiju ostati oz. zaključiti kariero temu niti ni kaj dost ugovarjal. No, pa so se ga vseeno znebili...
Izgovor zaradi poškodbe vedno prav pride, če se ti ne ljubi igrati.
Sicer pa, da ne bo igral, je napovedal že zdavnaj pred igrami, ko je še kazalo da ima slovenija tretjerazredno ekipo. Saj, kaj so pa fantje pokazali od 2017 do letos? Kaj bi se on sedaj po igrišču podil s tretjerazrednimi mulci. ??? Jebi ga, ni prav predvidel, kako so se potem stvari odvijale.
Saj, mogoče mu je danes žal, bi lahko nosil zlato ali srebrno medaljo. Z njim bi rekel da bi bili na vsaki tekmi lahko boljši za en koš.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.791
-248
113
A ni bila po osvojitvi evropsekga prvenstva cela afera okoli nagrad?
Seveda, saj so jim dali več kot določa pravilnik.
In karkoli bi jim še dali bi bilo po mnenju mnogih premalo za take heroje, ki so dihali za slovenijo - no bolje rečeno bogove. :evil: Tako je bil folk zmanipuliran.
Politiki pa so se slinili zraven in skušali ugajat zmanipuliranemu narodu, in jim dajal to in ono - seveda ne iz svojega,ampak iz našega žepa.

Pa noben od njih ni prav revež. Evo podpisal pogodbo za 200 miljovov, čez par deset let bo pa še zažiral v našo pokojninsko blagajno, kamor ni nikoli nič vplačeval. Nam, ki redno vplačujemo, bodo pa rekli, da ni denarja za penzije.
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.989
3.748
113
Ljubljana
hmpg.net
Meni je pa popolnoma jasno.
Visoko penzijo iz pokojninskega sklada (ko bo izpolnil pogoje) kamor ni nikoli nič vplačeval si je že prislužil. Tebo bodo pa dali 600€ in rekli da kaj za več ni denarja.
Če ti je popolnoma jasno, bi lahko vedel tudi tole:
"A 62-year-old who played 10 or more years in the NBA will earn over $215,000 annually from his pension"
"The minimum that a retired NBA player will receive at age-62 is $56,988 annually, and that’s just for someone with three years of service"
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
Če ti je popolnoma jasno, bi lahko vedel tudi tole:
"A 62-year-old who played 10 or more years in the NBA will earn over $215,000 annually from his pension"
"The minimum that a retired NBA player will receive at age-62 is $56,988 annually, and that’s just for someone with three years of service"

to je lepo in s tem ni nič narobe... sam nekako se mi zdi, da tule v žep seže nba ne proračun us of a, kenede?
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.791
-248
113
Če ti je popolnoma jasno, bi lahko vedel tudi tole:
"A 62-year-old who played 10 or more years in the NBA will earn over $215,000 annually from his pension"
"The minimum that a retired NBA player will receive at age-62 is $56,988 annually, and that’s just for someone with three years of service"
Pa kaj ima to veze s tem, kar sem jaz pisal. Bo poleg te ameriške penzije dobil še 2 jurja mesečno iz našega pokojninskega sklada. Tko za zraven.
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
NBA + igralci. Ampak, to pomeni, da ne potrebuje "naše" penzije iz pokojninskega sklada

pa sej te mizerije noben ne potrebuje, ki je kolikor tolk uspešen... ajd, mogoče kdo ki meče kakšne čudne predmete v daljavo... sam to je pač njegova izbira, zarad mene mu jih ni treba... od mene dobi pač stisk tople roke in to je to
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.791
-248
113
Kje to piše?
Ti si rekel? Si sam Papež (Marjan)?
Mu naša penzija, ko bo za to izpolnil (starostne) pogoje po zakonu pripada, glede na nagrade in priznanja, ki mu jih je podelil predsednik Pahor. (glej vilfanov zakon)
Pa ne samo Dončiču in Dragiču temveč vsem košarkašem, tudi tistim, ki so 2017 greli klop za rezervne igralce.
 
Nazadnje urejeno:

Schime

Guru
22. nov 2008
1.821
638
113
Pa dobr no, da bi oddelu 4/5 tekme pa te na konc konj zjebe bi bil sam še za horsa v Tivoliju. :valjamse:

1628455967371.png

:valjamse:
 
  • Haha
Reactions: jonny77 in sajkek