Tinder začetki

uporabnik2022

Pripravnik
5. jan 2022
80
26
18
Če so ti moški iskali močnejše punce, potem so dobili, kar so iskali. Če pa niso, in so na takšne punce pristali, da bi prišli do spolnih odnosov, je drugo...

Jaz sem vizualno 9/10 in sem všečkal zgolj punce, ki so vizualno vsaj 8/10, in nisem imel veliko uspeha. Dobil sem 4 matche, od katerih dva nista odpisala (oz. odpisale), eden oz. ena pa je bil precej verjetno fake.
 
Nazadnje urejeno:
  • Haha
Reactions: jan.l671

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.562
2.416
113
1668709348530.png
 
  • Haha
Reactions: Kamele0N

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.350
5.391
113
Če so ti moški iskali močnejše punce, potem so dobili, kar so iskali. Če pa niso, in so na takšne punce pristale, da bi prišli do spolnih odnosov, je drugo...

Jaz sem vizualno 9/10 in sem všečkal zgolj punce, ki so vizualno vsaj 8/10, in nisem imel veliko uspeha. Dobil sem 4 matche, od katerih dva nista odpisala (oz. odpisale), eden oz. ena pa je bil precej verjetno fake.

Kaj te pa pol nese na Tinderju, da vse v drugo stran podrajsajo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jan.l671

uporabnik2022

Pripravnik
5. jan 2022
80
26
18
Večina teh, ki so po mojem okusu, ima v bistvu profil na Tinderju zaradi reklame Instagram profila, ki je zapisan pod njihovo fotko, torej samo registrirajo se in dejansko ne podrajsajo nikogar ne v eno ne v drugo smer. Tiste, ki pa ne, pa imajo tudi veliko izbiro in lajkajo verjetno zgolj tipe, ki so vizualno 10+, ali pa podrajsajo zgolj samo par profilov in že dobijo ujemanja. Do mojega niti ne pridejo :D. Če je punca na Tinderju privlačna, jo bo všečkalo 99% moških, ki ugledajo njen profil, medtem ko je tip lahko vesel, če ga všečka 10% punc, ki vidijo njegov profil. Potem mora samo še on všečkajo njo, da pride po matcha.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.350
5.391
113
Kako pa to deluje? Če nekdo odpre profil na Tinderju samo za link do Instagrama, mora biti kaj aktiven? recimo, moraš kaj skrolat po profilih? Če ne, potem itak te ženske ne odprejo nobenega profila od tipov in če od tistih, ki odprejo, všečka zgolj 10%.... Ker to je 10% od tistih, ki so ga odprle, ne 10% vseh. kje potem štrika pri tipu 9/10. No saj si potem razložil, lestvica gre višje od 10...
 
  • Haha
Reactions: brane_new

uporabnik2022

Pripravnik
5. jan 2022
80
26
18
Ne rabi skrolat niti en profil, če ne zbriše profila, bo profil ostal gor - drugi uporabniki ne vedo, ali je aktiven profil oz. lahko o njegovi oz. njeni aktivnosti zgolj ugibajo. Je kar jtfc lepo razložil, nisem vedel niti, da takšna statistika sploh obstaja :).
Potrebno je dodati, da sem všečkal zgolj punce, ki so vizualno vsaj 8/10, če bi všečkal vse, bi zelo verjetno bilo nekajkrat več ujemanj. Realno mislim, da imajo tudi punce, ki so 6/10 na Tinderju veliko izbire, tudi med tipi 9/10 in 10/10, ki jih všečkajo, saj ne dobijo ujemanj s puncami, ki so njihov rang (v vizualnem smislu) oz. ne dobijo odgovorov s strani teh punc, tudi če dobijo ujemanja.
 
Nazadnje urejeno:

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.409
9.158
113
lahko še proba, da se slika ob sosedovem avtu, pa kakšno sliko adrenalinskih športov nalima pa to... :evil:
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.972
5.179
113
Na zmenek se pa pripelje z cliotom 2 :evil:

Saj je bil cool zmenek.... ampak v živo ne izgledaš kot na slikah :fredi:
 
  • Haha
Reactions: sajkek

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.350
5.391
113
hja, malo rekalibracije bo treba. Mogoče je samo občutek, ampak definitivno na Alterji v korelaciji z RL. Koliko enih fukfehtarjev z Audii in BMWji, pa vsako spomlad gremo čez videe sixpackov. na koncu pa ni nekega silnega poročanja o uspehih... Ker v takilih temah en drugmu štango gor držite v teh neumnostih. eni najbrž, ker dejansko verjamejo, drugi pucajo konkurenco. Ga še nisem srečala s tako hudim avtom in geštelom, ki bi si lahko privoščil biti "jaz sem 9/10". Taka samovšečnost in aroganca povozi vse... To se kar malo posuši tam dol vse, pa gre v krč. Česar se najbrž razveseli naslednji, ki je pa malo bolj zanimiv, Keglove vaje še nobeni niso škodovale.

Moji generaciji so bile vsaj prihranjene fotke tistega, kar eni tipi mislijo, da zna biti privlačno.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.192
1.809
113
Večina teh, ki so po mojem okusu, ima v bistvu profil na Tinderju zaradi reklame Instagram profila,
To diši po tem da iščeš umetelne lepotice (navidezno resničnost), ki nima nikakršne veze z realnostjo?

Vsaj jaz imam tak občutek...

Te so na takih straneh zato ker so željne všečkov, lajkov oz. karkoli se že daje po netu. Padejo, če že, na tipa, ki ima poleg svoje slike, ki je vsaj 4/10, poleg parkiranega kaj živo rdečega s 400+ konjev, po možnosti v ozadju jahta parkirana v Monacu. Taki nimajo uspeha zaradi videza. Torej se najdeta dva, ki drug drugemu prodajeta navidezno resničnost..ki seveda...zdrži maksimalno pol leta (razen če tip nima res nenormalno denarja se zna pupika malo dlje zadržat).
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.562
2.416
113
Kar stalkam.... če zgleda uredu in nima instagramov v profilu etc.... je možno, da je v zvezi in išče boljšega.

Se mi je velikokrat zgodilo, ko kak dober primerek raziskujem.

"Boljšega", v ljubljani je toliko nakradenega denarja, da verjetno so eni za 3 generacije naprej preskrbljeni. Če je njeni prijateljici ratalo, zakaj ne bi še njej.

To sedaj pravim, od takih dobrih, ki so verjetno res 10-ke.

Zgonjene prasice me ne rajcajo....

1668789786617.png
 
  • Haha
Reactions: novaa in jan.l671

Andro89

Zelenc'
5. jun 2018
15
8
3
Zdravo. Mene pa zanima, kje si dopisujete z puncami? Na katerih kanalih? Vcasih je blo popularno twoo,badoo... Je kaj novega? Aktualnega...