The Great Guitar Build Off 2021

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.131
113
Zdravo,

Kolega že drugo leto zapored sodeluje na mednarodnem tekmovanju v izdelavi kitar in bi vas prosil, če mu lahko pomagate ter glasujete za njegovo kitaro. Če se vam ne dopade in vam je katera druga boljša pa dajte magari za tisto :D

Za izbrano kitaro se glasuje tako, da se klikne na srček na desni pod imenom izdelovalca in vsak dan lahko glasuješ (posrčkaš) znova.

Najlepša hvala za vso pomoč :nazdravje:

 

Morgoth

Majstr
27. sep 2018
750
869
93
To sem pa videl včeraj na fb v eni kitarski skupini. Fuuul lepa kitarca. Sem že včeraj glsoval. :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Zdravo,

Kolega že drugo leto zapored sodeluje na mednarodnem tekmovanju v izdelavi kitar in bi vas prosil, če mu lahko pomagate ter glasujete za njegovo kitaro. Če se vam ne dopade in vam je katera druga boljša pa dajte magari za tisto :D

Za izbrano kitaro se glasuje tako, da se klikne na srček na desni pod imenom izdelovalca in vsak dan lahko glasuješ (posrčkaš) znova.

Najlepša hvala za vso pomoč :nazdravje:

Kako lahko glasujem za nekaj, kar nisem niti videl, niti slišal. :bonk:
 
  • Haha
Reactions: Regnum

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.131
113
saj sem šel na link, videl slike, srčka pa ne gre stisnit, se ne obarva
Tisto sem sicer biziju napisal, ker ga očitno že malo vid heca in je nekako spregledal link ampak kar se pa tebe tiče pa menim, da bo res kakšna fora v nastavitvah browserja oz. kakšnega adblockerja kot je hermann napisal. Pojdi na ta link preko telefona pa bo morda kaj drugače...
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.131
113
Danes ponoči ob polnoči je bilo glasovanje zaključeno. Hvala vsem, ki ste oddali svoje glasove in tako pripomogli k zmagi slovenske kitare :cheer:
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
... dober je dober ta 32-letni Kamničan z judovskimi geni, ala mu vera :aplauz: ... samo malo bo moral pazit na prste pri delu ... nesreča nikoli ne počiva, mladost pa norost. Vem, da fu*at
z goldonom ni isto ... Jest sem tudi v YU cajtih začel delat kitaro in nikoli končal (material problem). Pol sem pa kište zase za bend delal ... Tudi brez zaščite ala Iskra Klip-Klap žagal in hoblal
in na srečo se mi nič ni zgodilo takrat ... lahko pa bi se :bonk: ... Ampak res, "svaka mu čast" ! Sem šele danes pogledal oni video :zavijazocmi: ...
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.131
113
Epilog - kolega je zmagal na tekmovanju. S tistim glasovanjem, v katerem smo sodelovali tudi alteraši, se je naredilo neke sorte vstopnico ali nekaj podobnega potem pa so potem glasovali oz. dodeljevali točke sodniki. In ne samo to, da je kolega zmagal, tudi drugo mesto je zasedla slovenska kitara :D

 

Regnum

Pripravnik
24. jun 2021
81
25
8
ČESTITKE!
Ampak ne vem no.
Kitara naj bi bila glasbeni inštrument. Glas se mi zdi pomembnejši od izgleda.
Kaj pa če ta kitar sploh ne špila? Je še vedno kitara?

Drugače pa tole.

SLO Psi.jpg