Se strinjam.Iskreno, že prve sezone GT so delovale vsiljeno. To se takoj opazi, ce se primerja z clarksonovo kmetijo, kjer so neznani liki imeli bolj pristne interakcije kot skupina 3 najboljših prijateljev iz TG.
Potem je čudno da so odstopili iz TG, razen ce ni prisla precej višja ponuda za GT
Nič ni mit. Dokazana je statistična povezava med rednim praznenjem (vsaj 20-krat mesečno) in rednim uriniranjem (torej ne zadrževanjem) in manjšo incidenco raka na prostati. Res statistika deluje šele pri številčnem vzorcu, ne pa na posamezniku, tako da se lahko najde posameznik, ki izvaja redno praznenje vseh sort, pa ga bo vseeno fasal. Ali obratno, posameznik ne izvaja praznenja, pa ga ne bo fasal. Ampak na večjem vzorcu je stvar dejstvo.Rak na prostati je precej obširen in bolj malo povezan z lifestylom. Pravijo da mogoče samo zaradi tega ker se premalo prazniš, a tudi to je bolj kot ne mit.