The Grand Tour

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.343
676
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Ali sem kaj spregledal in je slo za dirko, v koliksnem casu bodo prevozili to turo… Se mi zdi, da je bolj slo za to, da dinamicno in zanimivo za gledalce… In voznja po AC je dolgocasna… iz Gorenjskega konca, pa ce ne zelis iti po AC, imas do stajerske dve najbolj uporabljeni varianti… Cez Crnivec ali pa po tuhinjski dolini… To se mi ne zdi nic narobe, da so izbrali pot cez Crnivec…
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.422
9.166
113
Ali sem kaj spregledal in je slo za dirko, v koliksnem casu bodo prevozili to turo… Se mi zdi, da je bolj slo za to, da dinamicno in zanimivo za gledalce… In voznja po AC je dolgocasna… iz Gorenjskega konca, pa ce ne zelis iti po AC, imas do stajerske dve najbolj uporabljeni varianti… Cez Crnivec ali pa po tuhinjski dolini… To se mi ne zdi nic narobe, da so izbrali pot cez Crnivec…
kake gledalce. nekje do na hitro posneli meni neznani vukojebini, da so kao maya prehiteli. in iz hungorosa so prvo sli na bled in potem nazaj.
po mojem so drugace dejansko posneli. Režija pač. tudi karte več ni bilo kje pa kaj so vozili. Tako pač malo meh meh.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.993
9.116
113
39
MB
dejansko so zaključli v mb. je pa bila arena zaprta tista 2-3 dni ko so bli tu.
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.984
5.208
113
Saj tudi izjavi na letalu, da je steza na srečo daljša kot v Hitrih in Drznih. Pač scenarij in režija.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.422
9.166
113
ja, ampak se mi zdi da poprej so se vsaj trudili, da bi zgledalo neskriptano, tako pa... ne vem, pustilo me hladno.
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.984
5.208
113
To pa ja, že razlika med prehodom iz TG na GT je bila kar ogromna. Pa tudi oddaje kot je Clarkson's Farm so precej bolj pristne kot je GT.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77 in sajkek

mukwai

Pripravnik
2. jun 2011
108
9
18
Čak, a ti dejansko verjameš, da recimo čez Kambodžo ne moreš drugače kot po nekih blatnih gorskih kolovozih? Realnost tu že dolgo ni v prvem planu.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.422
9.166
113
ne ne, itak da iscejo zanimive ceste, ampka ko so sli cez kambodzo so tam odigrali mapo, kje jih wilson pelje in podobno scene, teater...

Tule so pa "slovenijo" v bistvu vse države--kr takole odpikali...kak roadtrip/grand tour pol je to?, polsko so še mal pokazali...kje so se kao peljali... (tudi če se niso)...pač mlačno, izpeto, pač franšiza za ugasnit.
 

mukwai

Pripravnik
2. jun 2011
108
9
18
Mogoče je Slovenija premajhna, da bi lahko dovolj ne-približno narisali pot. V veliki državi pa 10km ni nič, tu si pa že skoraj na drugi meji :)
Se jim pa pozna, da so že stari. Se mi zdi, da Clarksonu bolj sede njegova kmetija.
 

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.860
352
83
Meh. Ni me kej preveč navdušu tale del. Ni bad, ampak nič ne zamudiš če tega ne pogledaš. Pa ker amateriš drone posnetek vlaka na začetku jajks. Lohk bi še 10x posnel, da bi bil vsaj eden dobr, glede na to da svetloba je bla, pa vlak zelo dolg
 

delavec44

Guru
17. dec 2012
1.660
1.005
113
No, saj bo kmalu konec. Po eni strani škoda, po drugi so pa za v penzijo.

Ene 2 fore v 2 urah sta pa vseeno bile za nasmejat.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bertoncl