The Girl Next Door

Ericssony

Pripravnik
2. sep 2007
210
0
16
Ravno zdaj pogledal film The Girl Next Door in...
shocked-1.gif

Bom uporabil kar komentar od samega "kralja" Stephen-a Kinga-a:

The first authentically shocking American film I've seen since Henry: Portrait of a Serial Killer over 20 years ago. If you are easily disturbed, you should not watch this movie. If, on the other hand, you are prepared for a long look into hell, suburban style, The Girl Next Door will not disappoint. This is the dark-side-of-the-moon version of Stand By Me.

Nežnejšemu spolu bi odsvetoval ogled filma!

10f.jpg
 

pediater

UDBA
18. jul 2007
11.892
0
36
42
Ravnokar sem si ga ogledal.
cry12bpy.gif


Vsem, ki nočete imeti pokvarjen dan, teden, ... močno ODSVETUJEM ogled filma. Priporočam ga pa tistim, ki imate bolna sadistična nagnenja.

Po krutosti ga primerjam edinole z "120 dni Sodome", s tem da je "The girl next door" posnet po resnični zgodbi.
shocked-1.gif

jupol: Prav zanima me, v kaj so tisti otroci s tako vzgojo zrastli. Po katerih zaporih se klatijo...

Če ni potrebe, si ga raje ne oglejte, čeprav mislim da sem s tem postom napravil kontra učinek.
crazy1.gif
 

pediater

UDBA
18. jul 2007
11.892
0
36
42
Prvo - film je posnet po resnični zgodbi. dodatek psihi.
drugo - v filmu so taki psihiči, da te kar stiska v grlu, ti pa ne moreš nič
tretje - krutost je šla preko meja vseh nas, ki smo si ta film skupaj ogledali.

Kdor je nor na filme, mu ga priporočam.
Ostalim pa, če imate vsaj malo čustev, ga pa raje odsvetujem. Vzemite to kot dobronamerno. To je film ki ti pokvari dan. Pa ne pretiravam!

Po moje ga v kinu ne bo. Pojma nimam.
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
te pa morm danes dol potegnit, ni druge
wink-1.gif


istoimenski film starejsi ki je prej gor objavljen, pa je bil kr uredu , tistega še poglej in si pozdravi dušo.
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Po eni strani bi ga ful rad pogledal, po drugi pa si me kar malo "prestrašil". Vseeno ga bom pogledal, pa da vidimo...
 

Tito

Pripravnik
2. sep 2007
37
0
6
Ima kdo mogoče podnapise, slo ali angleške? Mene je tudi kar strah it gledat:) Sej ne more bit tak hudo.

LP
 

pediater

UDBA
18. jul 2007
11.892
0
36
42
Podnapisov ni še nobenih nikjer. Je čisto frišn.

Pa kaj vas je strah, saj ni nič takega.
Problem je ker te zamori, pokvari ti dan. Predvsem zato, ker se skozi film preveč navežeš na neko osebo. Vsaj pri meni je bilo tako.
 

kajn

Guru
5. okt 2007
2.494
1.272
113
Iskajoč brata
Pogledal včeraj zvečer, pa si zaenkrat še nisem izoblikoval popolnega mnenja o tem. Kar sadističen folk, pa stopnjevanje mučenja.
uf-1.gif


Kot je rekel Pediater, film za tiste ki smo nori na filme. Ne svetujem, da se bi film gledal po romantični večerji.
 

kajn

Guru
5. okt 2007
2.494
1.272
113
Iskajoč brata
Zdele sn se mal prebiral po netu o ti knjigi, pa resnicnih dogodkih.
stupid-1.gif
resnični ženski si lahk tle mal prebere.



Sn pa na IMDB- ju zasledil o igralki Blythe Auffarth in njeni starosti. Ko je bil film posnet, je bla stara 22 let. Igrala je pa ene 12, 13 let staro punčko.





Aja, pa ce kdo zeli film gledat, nej ne bere linkov. Preveč filma se izda
 
Nazadnje urejeno:

pediater

UDBA
18. jul 2007
11.892
0
36
42
Tudi jaz sem pogledal kolk je stara. 22 let, ja. Čeprav mislim da igra punco staro tam okol 15, 16 let.

Ti zamori dan, kajne?
frown-1.gif
 

kajn

Guru
5. okt 2007
2.494
1.272
113
Iskajoč brata
jah kva pa vem. Mislem odlična zgodba, da me ne bo kdo narobe zastopu, sam grozna moteča vsebina. Kot je zapisano: Grozno gledat, sam moreš do konca pogledat. Po moje mi še zdej ni čist prebil, da se je tu eni punci v resnic dogajal.