tezave z garmin oregon 450

hiker

Zelenc'
30. avg 2014
23
0
1
To sem naredil ja preden sem jo prvič vstavo. Bom moral še boločen čas brez nje testirat pa še s kako drugo.
 

hiker

Zelenc'
30. avg 2014
23
0
1
aha
smile-1.gif
upam, da s skupnimi močmi rata porihtat..
 

hiker

Zelenc'
30. avg 2014
23
0
1
Zdaj sem ponovno naložil sistem z RGN in imam verzijo 3.4 (najnovejša je 6.6). Pa da vidimo ali je odpravilo težavo. Edino zanima me zakaj to ne zbriše profilov in recimo tiste datoteke ko si lako napišeš not svoje podatke, ki se prikažejo ob zagonu. Če ostane polovica starih datotek na napravi pol je težko, da bi ti 100% odpravilo težave.
 

Bembara

Zelenc'
16. sep 2014
1
0
1
Lepo pozdravljeni,
Mogoče bo lahko kdo pomagal tudi meni z idejo, nasvetom, mogoče celo rešitvijo. Oregona 450 uporabljam v glavnem na kolesu za zapisovanje poti. Vendar opažam, da mi kar pogosto ne zabeleži poti čisto do konca, ko samo pot dejansko shranim. Ker se vozim s cestnim kolesom po odprtem ne bi smel biti problem signal, niti baterije. Ker proge sproti brišem tudi ni zaseden pomnilnik. Prav tako redno ''aptejtam'' FW. Tako da resnično nimam neke pametne razlage zakaj se mi to dogaja.
Za vsak odgovor se vam lepo zahvaljujem.
Lp, Aleksander
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik Bembara pravi:
Lepo pozdravljeni,
Mogoče bo lahko kdo pomagal tudi meni z idejo, nasvetom, mogoče celo rešitvijo. Oregona 450 uporabljam v glavnem na kolesu za zapisovanje poti. Vendar opažam, da mi kar pogosto ne zabeleži poti čisto do konca, ko samo pot dejansko shranim. Ker se vozim s cestnim kolesom po odprtem ne bi smel biti problem signal, niti baterije. Ker proge sproti brišem tudi ni zaseden pomnilnik. Prav tako redno ''aptejtam'' FW. Tako da resnično nimam neke pametne razlage zakaj se mi to dogaja.
Za vsak odgovor se vam lepo zahvaljujem.
Lp, Aleksander

Kot ti je napisal poznavalec Kamele0n.

Po 10.000 točkah Oregon sled arhivira in začne risati znova od točke, kjer je arhiviral.

Če se ne motim Basecamp potegne iz naprave tudi arhivirane, sicer pa najdeš točke kot je napisal v \gpx\archive\
 

hiker

Zelenc'
30. avg 2014
23
0
1
Ko ma hudič mlade, jih ima veliko
frown-1.gif
no pa je crknila še osvetlitev na ekranu.. 3mm širok pas čez širino ekrana.
 

ALESI

Zelenc'
7. apr 2013
22
0
1
Jaz sem pa mojega čez noč pozabil na kablu v avtu pa je zjutraj bil topel kot radiator.Sedaj pa iščem kolikor sem razumel je en regulator vhodne napetosti ali nekaj takega.To je čip 4x4 mm.Upam da se bo dalo to dobiti.
 

Podobne teme