Težava - grafika FF

Jernej

Fizikalc
18. avg 2007
7.124
0
36
Prav bizaren problem. V nekaterih spletnih aplikacijah ne pokaže slike (npr. Google Maps) ali pa zadeva precej čudno izgleda, npr. Google Calendar:



Capture289.jpg






Zadeva je omejena izključno na moj FF profil. V drugem profilu pri isti inštalaciji vse deluje bp. Ne pomaga reinštalacija, brisanje kukijev in podobno.

Še kaka ideja razen format C:\?
 
Nazadnje urejeno:

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.769
626
113
Imaš mogoče inštaliran dodatek adblock ? Ali pa mogoče kak firewall, ki ti odstranjuje reklame ?
Probaj tudi vse ostale dodatke izklopiti v FFju.
 

Jernej

Fizikalc
18. avg 2007
7.124
0
36

Nope... nič takega, kar bi posegalo v izpis na zaslonu, poleg tega sem poizkusil vseeno vse izklopit in isto. FW ne more bit, ker če poženem FF kot drug uporabnik, vse normalno deluje.

Kot sem rekel, ful bizaren problem. Najbolj mi gre na živce, ker tudi reinštalacija ne pomaga...

Hvala vseeno za trud!
 

Jernej

Fizikalc
18. avg 2007
7.124
0
36

Zdej pa samo še eno malce bolj "lame" vprašanje... a lahko zbrišem samo FF profil al je treba celotno windows zadevo v nadzorni plošči?
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Za izbris profila je dovolj izbris profila
wink-1.gif

(kaj je "windows zadeva v nadzorni plošči" ?)
 

Jernej

Fizikalc
18. avg 2007
7.124
0
36
Malce nerodno sem se izrazil.

FF ima svoje profile uporabnikov, če se ne motim...

Poleg tega so različni uporabniki, ki se logirajo v sam operacijski sistem (XP)... to sem mislil s tistim v nadzorni plošči.
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Citat:
Uporabnik Jernej pravi:
FF ima svoje profile uporabnikov, če se ne motim...
Ja. V %APPDATA%\Mozilla\Firefox\Profiles

(imaš tudi profile manager firefox, ki mogoče tudi podpira brisanje profila, samo ga je hecno zaštartat)
 

Jernej

Fizikalc
18. avg 2007
7.124
0
36
Šele danes sem se spravil k zadevi.

To je to, pobrisal profil, poinštaliral plugine in certifikate in zadeva dela. Nimam pojma, kaj je bilo to...


Zvezdice & hvala lepa!