Test pomivalnih strojev

BrunoMars

Fizikalc
9. jan 2020
224
50
28
To je enako kot, da jaz lastnik Toyote začnem razlagat kako je pri njej vse super, pri VW- ju pa vse za qrac. Take zgodbice je včasih bolje zdržati za sebe, ker gre zgolj za reklamo in nič drugega. Me nisi prepričal, žal. Pa tako kot je že predhodnik rekel dvomim, da je šlo za enako okvaro.

Sploh nisem hotel nikogar prepričati. Hotel sem samo povedat, da kdaj tudi garancija ne pomaga. Sicer pa sta oba dokaj razgledana in pametna dečka zato se mi zdita njihova reporta kar na mestu. Sicer ni nihče pretirano hvalil ali pa grajal katere koli znamke. Verjamem pa, da za vsako znamko najdeš ljudi, ki imajo pozitivne in ljudi, ki imajo negativne izkušnje.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.223
4.703
113
Vse se plača, nič ni zastonj. Tudi nadomestni hladilnik ne. Zato so pač nekatere stvari dražje. Lastnik beka bi si zlahka "simuliral" nadomestni hladilnik tako, da bi še enega kupil. Skupna vsota bi še zmeraj bila verjetno manj od mielle.
Vsekakor za 13 let star gospodinjski aparat jaz servisa ne bi klical, temveč bi aparat menjal. 200 € ni malo za napravo, ki je tržno vredna še koliko?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gonzo in zakon

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.165
2.258
113
To je enako kot, da jaz lastnik Toyote začnem razlagat kako je pri njej vse super, pri VW- ju pa vse za qrac. Take zgodbice je včasih bolje zdržati za sebe, ker gre zgolj za reklamo in nič drugega. Me nisi prepričal, žal. Pa tako kot je že predhodnik rekel dvomim, da je šlo za enako okvaro.

Za razliko od tega da za Beko že ptički čivkajo da ni delov pa če se slednji kvari ali se ne kvari. Pač dejstvo je da obstaja na našem trgu nekaj znamk kjer so servisi hitri in deli zagotovljeni, jih pa je nekaj kjer delov ni in se čaaaaaka. Je pa tako, čakam lahko če se mi pokvari moj stereo reciever, brez hladilnika in pralnega stroja pa težko živiš. Drži?
 
Vse se plača, nič ni zastonj. Tudi nadomestni hladilnik ne. Zato so pač nekatere stvari dražje. Lastnik beka bi si zlahka "simuliral" nadomestni hladilnik tako, da bi še enega kupil. Skupna vsota bi še zmeraj bila verjetno manj od mielle.
Vsekakor za 13 let star gospodinjski aparat jaz servisa ne bi klical, temveč bi aparat menjal. 200 € ni malo za napravo, ki je tržno vredna še koliko?


drži do neke mere. Ko pa imaš recimo hladilnike high class, hig brand ala miele, liebherr je lahko popravilo popolnoma upravičeno. Namreč slednji hladilnik je primerljiv, lahko celjo boljši kot novejšega za neke manjše pare, hkrati je pa po karakteristikah boljši.
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.938
8.988
113
EU
To že, samo pri Milkotu je crknila žarnica za osvetlitev notranjosti, pri Bekošu pa ni znan tip okvare :evil:
 

MieleFan

Fizikalc
7. sep 2014
1.034
79
48
Zakaj vedno dajete v primerjavo Miele, ki je neka vesoljska zadeva. Dajte Bosch, ki je še po zmernih cenah.
Mam Boscha Side by Side.Zakoon je.Brez napak do danes.Zelo tih in nemoteč.Čeprav sem pred 6 leti za njega odštel 1800 eur.Nikakor ne obžalujem.

1605775592839.png
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.938
8.988
113
EU
Žena ima zunaj stojalo za perilo sušit..Zakoon je.Brez napak suši perilo do danes. Zelo nemoteče Čeprav sem pred 6 leti za njega odštel ...khm.. cena "sitnica".Nikakor ne obžalujem.
Gledal sem po stojalu kjer je napisan proizvajalec in nikjer nisem našel napisa Miele. :eek: (sedaj bo hudo :jok:)
 

MieleFan

Fizikalc
7. sep 2014
1.034
79
48
Žena ima zunaj stojalo za perilo sušit..Zakoon je.Brez napak suši perilo do danes. Zelo nemoteče Čeprav sem pred 6 leti za njega odštel ...khm.. cena "sitnica".Nikakor ne obžalujem.
Gledal sem po stojalu kjer je napisan proizvajalec in nikjer nisem našel napisa Miele. :eek: (sedaj bo hudo :jok:)
Ti kr suši zunaj...zdej k fajn zakurijo...da po samem dimu smrdi okol in okol...sploh pa perilo na sebe fuul potegne.Škoda prat in mehčalec noter dat.D ti pol sosedi pozelhajo z kurjenjem...
Iz sušilca pride vedno...dišeče in prijetno mehko.:zmaga::zmaga::zmaga: